dat is ook zeker zo. Het is best duur als je ze vaak weg gooit. Heb lange tijd die van sensitest gehad en ook die van zwanger en kids laatst. Maar ik vind toch dat daar vaak vage lijntjes op komen die niks zijn. Dit is echt wel andere kwaliteit en helaas is de prijs daar dan ook naar..... Ik heb er een flink aantal in 1x besteld. Weet nog niet of ik nieuwe ga bestellen tzt. Hoop natuurlijk dat, dat niet nodig is. Edit. Ze zijn trouwens niet 6 euro, maar 4 euro en een beetje. Foutje. Nog steeds niet goedkoop natuurlijk
@Gliss sterkte meid!! Wat een kut nieuws! Succes met je wacht maand. @Wondertje2020 balen dat je je zo down voelt en gevoel hebt dat het mislukt is. Ik hoop gewoon voor je dat je morgen toch een positieve test hebt! @Do1981 , spannend! Heb je foto? Gelijk lijkt me ook positief , dan is er in ieder geval geen daling! En misschien je eigen hcg erbij ofzo. Emma dat is wel hoge amh, geen idee wat gevolgen zijn. Mijne was 2 jaar geleden 1 en krijg morgen/overmorgen de uitslag van nu.
dit is wel serieus turen hoor. Zo op de foto slecht te zien. In het echt is 9 dpo iets minder goed zichtbaar dan 8 dpo. ik heb een klein streepje gezet bij waar het lijntje staat. Want anders vind je hem bijna niet ergens het idee dat dit allemaal nergens op slaat omdat de test morgen wit gaat zijn. Zit ik nu een beetje hoop te houden vanwege de ovitrelle spuit van 11 dagen terug. Maar dit is altijd nog prettiger gevoel dan het nu al accepteren dat het al weer over is.
Ik heb bruinverlies.. moet ik dan nog doorgaan met de utrogestan? Echt nog nooit gehad dit.. kliniek is niet meer bereikbaar.. ben eerlijk gezegd wel lichtelijk in paniek.. bij laatste bruinverlies had ik bbz .. maar was veel later..
Het hoeft op zich niks te betekenen. Ik zou niet stoppen totdat ik een test heb gedaan. Als je een test doet en die is negatief zou ik wel stoppen. Balen meid.
Hey, dat snap ik wel! Een hele dikke knuffel voor jou! Ik zit ook in afwachting en het is dan toch raar! Maar de meiden hier zijn zo lief! Dus als je behoefte voelt val binnen he!! Sterkte!!!
Oh @Do1981 wat maak je het spannend!! Maar ik zie je streepjes op allebei!! Morgen weer en dan hoop ik als een malle op een donkerder lijntje!! En Tsja dat je ervoor nog bent wezen plassen...het is wel minder geconcentreerd dan...ik duimduimduim @Wondertje2020 mijn menstruatie begint altijd met bruinverlies, zo stom dat deze poging het niet is!! Hele dikke knuffel ❤️ en wat Do zegt, na negatieve test en bloedverlies zou ik ook stoppen met utro, alleen heb ijverige keer wel rekening gehouden met wanneer mijn volgende tp dan zou kunnen zijn en ik niet ‘te vroeg’ ongesteld zou worden (Icm de testdag) volgens de kliniek.
Ahh wat rot meid. Ik zou doorgaan tot je zekerheid hebt met een test en dan bij negatief stoppen. Bloedverlies is oud bloed toch, dus kan vanalles zijn.
@Asil Hier morgen nog wat onderzoeken bij man maar ik ben verkouden dus even kijken of hij wel naar het ziekenhuis mag. Anders moet het uitgesteld worden. Klote corona... prft. Ben er wel klaar mee nu zeg. Heb volgens mij gewoon een verkoudheid maar een test plannen is momenteel niet te doen (en ik merk ook niet bepaald dat ik voorrang heb door mijn beroep, wat schijnbaar zou moeten?). Wat een gezeur. Maar volgens mij hebben de meesten van jullie op het moment heel wat meer spanning. Er zijn steeds zoveel reacties dat ik het lastig vind op iedereen apart te reageren (en ik weet nog te weinig van alle behandelingen om alles goed te begrijpen), maar in ieder geval lees en leef ik steeds wel mee!
dit probeer ik ook wel te doen idd, toch met stoppen van de utro beetje kijken of ik zo timing wat in beïnvloeden. Uiteindelijk valt er geen peil op de eisprong te trekken vaak, maar kijk daar zeker naar
Ja je moet gewoon doorgaan. En wat klote meid, niet in paniek raken. Een dag extra urto maakt echt niks uit.