Zover ik weet kan je hier (randstad) gewoon nog met cash betalen. Met stappen en uit eten betalen we zelfs alleen maar met cash.
Contactloos betalen kan toch ook vaak al? In de ah staan er bij ons wegwerp staafjes zodat je de bak niet moet aanraken. In de okay word het toestel na ieder gebruik afgekuist.
Nou hier in de randstad doen ze het ook zo. Ik leg neer hun pakken het geld, en leggen het wisselgeld terug. Ze raken je boodschappen ook aan die vast wel aangeraakt is door anderen en de vakkenvullers. Ik moet wel contant doen ander zie ik het niet.
Van mijzelf soms. Ik ben niet jaloers, maar ik heb al een paar keer gedroomd dat mijn man vreemd is gegaan met een bekende en dan ga ik toch twijfelen en overal dingen achter zoeken. Die dromen lijken soms levensecht.
een winkel mag zelf bepalen welk betaalmiddel gebruikt mag worden. Volgens de Consumentenbond mogen winkeliers contant geld weigeren, vertelt de bond aan Radar. Het is wel een wettelijk betaalmiddel, maar winkels zijn niet verplicht het aan te nemen. Wel moet de winkelier duidelijk vermelden dat je alleen kunt pinnen. Het MKB-Nederland sluit zich daarbij aan.
Ja ik vind het ook belachelijk hoor, ondanks dat ik vaal pin. Maar het viel.m ij op dat je hier in brabant niet meer overal kan betalen met cash, daarom mijn reactie. De spullen die je koopt zijn tenslotte ook al door meerdere mensen aangraakt en dus ook niet schoon, net zoals t geld en de pin automaat niet. Die ene handeling keer meer of minder zal t verschil niet zijn denk ik.
Zijn er aanleidingen voor? Ik ben ook 1x vreemd gegaan in mijn droom. Ben er weken van de leg geweest.
Nee eigenlijk niet. Het gaat om zijn schoonzus, waar hij meer contact mee heeft omdat zijn broer ziek is. Hij appt wel eens met haar, ziet haar bij de voetbal omdat de kids daar samen spelen en gaan samen naar het ziekenhuis.
Herkenbaar alleen niet van mij maar van mijn man; die droomde dat ik vreemd ging en is die hele dag nog boos op mij geweest hahahahaa Je kan er echt van de leg van zijn.
Het is een wettig betaalmiddel. Maar als ondernemer ben je niet verplicht alle mogelijke wettige betaalmiddelen te accepteren. Persoonlijk denk ik niet dat er veel mensen een besmetting oplopen foor het aannemen van contant. Maar dat is een andere discussie.
Haha ja, ik heb zelf ook eens zo’n levensechte droom gehad over een ex. Alleen vond ik het zo leuk dat ik de volgende dag hem meteen ben gaan opzoeken op Facebook. Gelukkig viel dat een beetje tegen
Waarom belachelijk? Ik kan me best ondernemingen voorstellen die ivm veiligheid en kosten liever geen contant geld in hun zaak hebben. Zolang het maar duidelijk is zodra je de winkel binnenkomt.
Weet iemand eigenlijk of @citroenrasp nog actief is? Ik bedenk ineens dat ik al heel lang niks van haar gelezen heb. Maar misschien is het toeval..
Twee dingen. De eerste leuk Dat ik na het lezen van het hondentopic @Meisje89 heb gedroomd dat we een pup hadden gekregen. Leek sprekend op de foto, maar dan zwart en met langere flaporen. ❤ Tweede goed k*** Dat ik sinds halverwege deze ochtend keelpijn, snotterig en heel zwaar gevoel op de borst heb Ik ga dus vanmiddag proberen een test aan te vragen. Wat een k**moment. Gisteren is man de hele middag met zijn ouders op pad geweest (ziekenhuiscontrole pa) en zondag zou ik met mijn moeder, broer en zus gaan lunchen voor de verjaardag van mijn vader. Denk niet dat ik voor zondag een uitslag binnen heb
Dat ik laatst een vrij grote kast in m'n auto heb gekregen en mijn man nu een commode die 20cm korter is en 30cm smaller is niet in de auto krijgt