Uitgerekend 1 t/m 15 mei 2021

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door ciprilla, 21 aug 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Yara7

    Yara7 Actief lid

    23 aug 2020
    316
    427
    63
    Vrouw
    Ik moet zeggen dat ik totaal 0 last had van mijn zwangerschap. Ook niet aan het einde! Ik zelf had al besloten om sowieso niet langer te wachten Dan mijn uitgerekende datum. We hadden al besloten om dan te gaan inleiden. Dit ivm meerdere recente studies die aantonen dat het nadelige gevolgen heeft voor de baby om langer dan 40 weken te wachten ivm verminderde werking van de placenta. In NL wordt ondertussen niet meer aangeraden om langer dan 41 weken te wachten maar zelfs dat kan al te lang zijn.

    hoe oud is je dochter @Sylva ? Ik wil die van mij snel op het potje krijgen maar ze is nu 11 maanden en zie het nog niet gebeuren.
     
    EvitaDedu en Sylva vinden dit leuk.
  2. MLady

    MLady Fanatiek lid

    12 mrt 2014
    4.674
    1.880
    113
    Lijkt me een hele geruststelling dat je dat alvast hebt kunnen afspreken!
     
    Lindavvv vindt dit leuk.
  3. novemberzes

    novemberzes Fanatiek lid

    28 jan 2020
    1.945
    1.994
    113
    Vrouw
    11 maanden is wel erg vroeg hoor, haha.
    Ik geloof dat de dochter van Sylva 2 jaar is.
    Ons zoontje is 1 jaar, maar krijg dat nu echt niet voor elkaar :p
     
    Sylva vindt dit leuk.
  4. novemberzes

    novemberzes Fanatiek lid

    28 jan 2020
    1.945
    1.994
    113
    Vrouw
    Iemand tips om mijn buik te verbergen? We hebben besloten toch nog te wachten met vertellen, maar mijn buik... :eek::rolleyes:
    Ik draag altijd hoge broeken, maar mijn buik komt er echt als een bolling onderuit.
     
    Froezel, EvitaDedu, Sylva en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  5. MLady

    MLady Fanatiek lid

    12 mrt 2014
    4.674
    1.880
    113
    Altijd doen wat goed voelt. Maar die van mij was kippetjefit en kerngezond toen ze na ruim 41w uiteindelijk besloot om toch maar te komen :D
     
    EvitaDedu vindt dit leuk.
  6. MLady

    MLady Fanatiek lid

    12 mrt 2014
    4.674
    1.880
    113
    Vestjen, slobbertruien, a-lijn jurken (die dus wijd vallen). Gelukkig wordt het herfst!

    En zeggen dat je last hebt van de coronakilos, grappen dat je je hart vast houdt nu we weer in een soort lockdown gaan... (weten zij veel dat je nog ruim 7 maanden je buik laat staan :roflmao:)

    Succes...
     
    Sylva, EvitaDedu en Mmbro vinden dit leuk.
  7. MLady

    MLady Fanatiek lid

    12 mrt 2014
    4.674
    1.880
    113
    Mijn L. poepte en plaste met Pasen dit jaar ineens volop en uit eigen wil op het potje! Toen was ze... 20 maanden! Ik was zwaar verbaasd. Maar dat was vorige maand van de ene op de andere dag over. We hebben de tijd :thumup:
     
    Sylva, EvitaDedu en novemberzes vinden dit leuk.
  8. Lindavvv

    Lindavvv Fanatiek lid

    8 sep 2016
    1.414
    1.272
    113
    Vrouw
    Drenthe
    bijzonder he
     
    MLady vindt dit leuk.
  9. novemberzes

    novemberzes Fanatiek lid

    28 jan 2020
    1.945
    1.994
    113
    Vrouw
    Ja! Ik wacht gewoon af. Hij kan nog niet lopen, laat dat maar eerst gebeuren :p
     
    EvitaDedu, Yara7 en MLady vinden dit leuk.
  10. MLady

    MLady Fanatiek lid

    12 mrt 2014
    4.674
    1.880
    113
    Nou idd!! :roflmao:
     
  11. novemberzes

    novemberzes Fanatiek lid

    28 jan 2020
    1.945
    1.994
    113
    Vrouw
    Haha, ja! Maar ons valt het buikje al op, laat staan onze familie. Ik probeer al wijde truien te dragen, maar je ziet het dan ook echt aan mijn broek bolling haha. Dus misschien eens kijken voor lange truien.
    A lijn jurk is ook een goed idee!
     
  12. novemberzes

    novemberzes Fanatiek lid

    28 jan 2020
    1.945
    1.994
    113
    Vrouw
    Ik ben trouwens helemaal niet bezig met zindelijk worden hoor! Maar gaf als voorbeeld mijn zoontje van 1. Ik denk dat het allemaal nog erg onrealistisch is op die leeftijd. Pas tegen de 2 jaar wanneet ze meer besef krijgen lijkt me dat je eraan kunt werken. :)
     
    MLady en Yara7 vinden dit leuk.
  13. Yara7

    Yara7 Actief lid

    23 aug 2020
    316
    427
    63
    Vrouw
    O echt?! Ik dacht dat ik al laat was maar eigenlijk ook logisch dat het nog te vroeg is. Kind kan pas net lopen En papa mama zeggen laat staan naar de wc :roflmao:

    @MLady ik denk ook dat het vaak wel goed gaat als je langer wacht! Maar de kans is een stuk groter dat het misgaat. De arts zei ook dat ze bezig zijn met richtlijnen veranderen zodat vrouwen eerder ingeleid worden maar dat het wel even duurt voordat het is ingevoerd.

    @novemberzes nu het weer een stuk kouder is zijn wijde dikkere truien echt een prima oplossing vind ik!

    ik heb morgen mijn echo maar mijn dochter kan bij niemand terecht (opa’s oma’s ziek of op vakantie). Ziet er naar uit dat mijn man toch niet mee kan en bij haar moet blijven :cry:
     
    Sylva en novemberzes vinden dit leuk.
  14. Yara7

    Yara7 Actief lid

    23 aug 2020
    316
    427
    63
    Vrouw
    Kinderen zijn toch ook bijzonder he. Soms snap ik helemaal niks van ze. Maar zoals je zegt.. het heeft ook totaal geen haast eigenlijk. Zolang ze het maar kunnen zodra ze naar school gaan.
     
    EvitaDedu en MLady vinden dit leuk.
  15. EvitaDedu

    EvitaDedu Fanatiek lid

    24 dec 2018
    2.003
    1.809
    113
    Vrouw
    Kinderverzorgster
    Buzău
    Succes straks met de echo's meiden

    @twee fijn dat je extra goed in de gaten gehouden wordt
     
    Mmbro vindt dit leuk.
  16. Ieniemienies

    Ieniemienies Actief lid

    21 mrt 2013
    313
    113
    43
    Vrouw
    NULL
    NULL
    @Sylva Heel knap van je meisje, je zult vast trots zijn!

    @Fidodido Welkom in deze groep en van harte gefeliciteerd met je zwangerschap! Hopelijk heb je morgen een prachtige echo, ik duim voor je.

    @novemberzes ik draag thuis de voetbalshirts van mijn vriend of een sweater. Naar het werk kan ik dat niet aan en daar draag ik een lange vest, zwarte truitjes of juist truitje met een patroon voor het optische bedrog.

    Bevallen: de oudste is op de uitgerekende datum gekomen en de jongste met 39 weken + 5 dagen.

    Alle dames die vandaag hun echo's hebben wens ik heel veel succes! Ik duim voor jullie!
     
    Sylva, novemberzes en Mmbro vinden dit leuk.
  17. EvitaDedu

    EvitaDedu Fanatiek lid

    24 dec 2018
    2.003
    1.809
    113
    Vrouw
    Kinderverzorgster
    Buzău
    Dat is balen :(
     
  18. Mmbro

    Mmbro Actief lid

    25 jan 2018
    101
    164
    43
    Vrouw
    Ik ben zooooooooo zenuwachtig... ben om 12.00 aan de beurt bij de verloslundige..... ik kijk op dit moment iedere 3 seconden op de klok met het gevoel dat het al 15 min verder moet zijn..... is iedere keer weer een tegenvaller dan! :roflmao:

    We gaan het na de echo gelijk vertellen aan mijn moeder. Ze vroeg gister al aan mijn man of het zou kunnen dat ik zwanger ben, dus dat kan ik echt niet langer meer verborgen houden.... :rolleyes:

    Spannend......... :D:D
     
    Sylva, Keke91, MLady en 3 anderen vinden dit leuk.
  19. EvitaDedu

    EvitaDedu Fanatiek lid

    24 dec 2018
    2.003
    1.809
    113
    Vrouw
    Kinderverzorgster
    Buzău
    Spannend hoor! Mijn duimen draaien :)
     
  20. YellowEyes

    YellowEyes Fanatiek lid

    28 nov 2017
    1.863
    2.324
    113
    Vrouw
    Oh wat balen @Yara7 :( hopelijk kunnen jullie toch nog iemand vinden om op te kunnen passen.

    spannend @Mmbro ik ga voor je duimen! :) Mijn moeder had het toen ook al door :roflmao: voelen ze haarfijn aan hè.. :|

    Zindelijkheid, gelukkig hoeven ze pas echt zindelijk te zijn vanaf dat ze naar de basisschool gaan, dus vanaf 4 jaar. Tijd zat nog dus haha! M’n dochter is inmiddels wel heel bewust van als ze aan het plassen en poepen is, dus dan wil ze ook graag meteen een schone luier. Dus dat is de eerste stap richting zindelijkheid :) Gaat ook heel vaak op het potje zitten, maar dan doet ze “pssssst”, net alsof ze plast :roflmao:
     
    Sylva vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina