@Snies Klinkt als een heerlijk welkom voor je twee kleintjes! Fijn dat jullie ook zo snel naar huis mochten. Hoe doet de grote broer het? En ja kan mij goed voorstellen dat je het wat te druk had voor hier! Heb ik zelfs en ik heb er maar één.
Nou! Het werkende leven is weer begonnen na een jaar ziek thuis te hebben gezeten. Het is wel wennen hoor! Überhaupt om weer te werken maar nu met een baby én corona. Wat is de wereld veranderd sinds vorig jaar oktober... We moeten nu overal mondkapjes dragen, niet alleen bij de patiënten. Zelfs achter de computer op kantoor. Met Nora gaat het super goed! Ze is twee weken naar de opvang geweest. Breid de uren steeds wat verder uit. Vandaag ging ze van 10-16 uur! Uit de fles drinken gaat haar steeds beter af.. Maar ze drinkt gelukkig nog steeds het liefste aan de borst. Vind ik zelf ook veruit het fijnste. Dat gekolf vind ik maar een gedoe. En telkens die flesjes afwassen. ik ben duidelijk niet geschikt voor flesvoeding whaha. Huil nu al met die 3x per week dat ik die kolf moet afwassen en een paar flesjes.
Ik ben heel blij dat ik thuiswerk heb, hopelijk krijg ik contractverlenging in december. Ik vind kolven echt verschrikkelijk, ik zal het ook alleen doen voor bijvoeden als een kindje niet goed groeit ofzo. Ik word er depressief van. Soort van trauma opgelopen bij de eerste, denk ik
Nou! Ook echt respect voor mama's die exclusief kolven. Zou ik echt niet aan kunnen haha. Maar heb gisteren eindelijk een kolf ruimte kunnen krijgen op het werk. Moest nu de hele tijd staan in de wc. Echt een gedoe. Dus hopelijk is dit beter en ga ik het ook wat minder irritant vinden. Het is gelukkig maar voor 3 dagen in de week. En het duurt maar tien minuutjes. Verder vind ik borstvoeding nog steeds ideaal! Geen zorgen over milliliters die ze laat staan of dat ik denk dat ze nog honger heeft maar niet meer mag. Gewoon op verzoek. Heerlijk, echt wat voor mij haha. Zo gek om mijzelf te leren kennen als moeder. Maar ik merk dat ik echt puur alleen maar luister naar mijzelf en Nora. Ik lees eigenlijk niks. Gewoon aanvoelen, nieuwe dingen proberen en mij helemaal op haar aanpassen. Zij houdt niet van inbakeren, dus niet gedaan. Zij wil geen speen. Dus niet gedaan. Ze houdt niet van de box dus nu een speelkleed op de grond wat ze fantastisch vindt... Etc etc.
Even vlugge update; de eerste 2cm zijn al in de pocket heb goede weeen en ook bloedverlies. Nog een klein beetje meer ontsluiting en dan ga ik de ballon verliezen! Ze hebben hier allemaal goede hoop voor òf vanavond nog òf morgenochtend bevallen.... spannend!
Ooohhh spannend @DCG ! Bijna of misschien nu al wel je meisje in je armen!! Soms kan zo'n inleiding ook snel gaan zodra de vliezen breken bij 3 cm... Hoop op een goede bevalling en een gezond meisje! Zet hem op!!
@DCG woohoo het einde is er eindelijk! Ik duim voor een vlotte bevalling en een gezond meisje! Hopelijk niet te pittig als het ingeleid wordt! @Nora92 Het klinkt echt alsof wij van dezelfde aanpak zijn Hier ook nog steeds borstvoeding, 5 maand al intussen en 3 dagen per week moeten kolven op het werk en dan 's avonds staan zeuren in de keuken voor al die afwas Hier ook nog nooit iets gemeten (tenzij de flesjes die naar de onthaalmoeder gaan dan). Alles op aanvoelen ook hier, echt heerlijk zo hé.. Als ze vragen wanneer ze laatst gedronken heeft weet ik het zelfs niet
Heerlijk heh dames! Ik zit nog thuis, dus kan ook bijna alles op verzoek doen. En als er wel een flesje moet, dan wordt er aan me gevraagd hoeveel ze dan drinkt... uhuh... Er zit geen maattabel op mijn borst de laatste keer dat ik keek... Geeeeeen idee.... Doe maar wat en reserve erbij mee... Dat is dan wel weer lastig..
@Lisa890 @Julias Nou dat idd! Geeeen idee, hoe vaak en hoeveel ze drinkt.. Doe nu telkens zakje van 160-190 ml meegeven als ze ergens moet drinken. Maar ze drinkt er ongeveer 120-140 van op. Maar liever wat teveel dan te weinig denk ik dan. Soms wil ze 4-5 uur niet drinken en soms elke 2 uur... Maar ik vind het heerlijk. Gewoon kijken naar haar signalen en dan regelt ze zelf wel wanneer ze vol zit.
Ja dat vind ik ook zo fijn Hier begonnen met bv bij de oudste en nooit gestopt. 17 maanden getandemd en de jongste drinkt nog. Wij zijn heel erg van het kindvolgen
Nou dames, nadat ik gister vlot 2cm had door de ballon was er vanmorgen niets veranderd... ze hebben toen de ballon verwijderd en zijn ze over gegaan op tabletjes. Die sloegen als een malle aan en nadat mijn vliezen spontaan braken met maar net 3cm om 14:15 is om 16:11uur onze kleine meid J.anny geboren ❤️ 47cm en 2568gram Het was heftig doordat alles zo snel ging maar ik kan niet gelukkiger zijn dan nu!! 1 nachtje moeten we blijven ter observatie en dan morgen thuis heerlijk verder genieten