Als je jouw was + de kabouters hebt gevonden, stuur ze even door naar mij aub (kabouters dan hé, was heb ik genoeg )
Van mensen die zo zuinig zijn, op TLC Extreme Cheapskates. Degene die het meest toilet door spoelt en electriciteit gebruikt betaald het meest. Samen in 1 kist willen liggen alleen om te besparen
Van de welbekende Proud tba S op FB. Ik vind het geweldig (gemene sensatie lijer) die ik ben. Ze willen op die pagina geen enkel onderwerp over Sinterklaas en POEF! Alle dames knetter. De pro's tegen de cons. Het is gewoon lachen hoe men zich kan opfokken soms.
Van een vriendin. Ze hebben een fietsje van hun jongste zoon over (te klein). Die mogen wij 'hebben' voor een vrij hoog bedrag. Op zich niet heel gek wat te betalen voor een fietsje. Was het niet dat zij gratis van ons een wipstoel, opklapbaar commode en ledikantje + beddengoed hebben gekregen vorig jaar. (Ik wist toen nog niet dat ik zwanger was en heb het voor onze baby dus allemaal opnieuw moeten kopen)
Ergens snap ik wel dat het raar voelt. En leuk is anders. Maar aan de andere kant; als je er iets voor terugverwacht, had je het misschien niet gratis weg moeten geven..
Luv it! super mooi! Ik heb dinsdag een kappersafspraak na ruim anderhalf jaar (misschien zelfs 2 jaar al) niet verven omdat ik niet wist wat ik wilde. Ik twijfel nu tussen deze 2 kleuren. Welke vinden jullie leuker. Foto 1 of 2? Ik ga sowieso de kapper vragen van welke zij denkt dat het beste zal lukken op mijn haar.
Misschien eerlijk vertellen hoe je hierover denkt. Kan dat ze daar helemaal niet bij stil staan. En anders vriendelijk bedanken als het niet goed voelt voor je. Of bedanken en uitleggen waarom je het fietsje voor dat bedrag niet wilt overnemen? Als je niets zegt helder je zoiets nooit op. Ik geef (of gaf) ook altijd alles gratis weg. Afgelopen maand toch wat spullen van dochter te koop gezet. Vooral buiten speelgoed. En toen wilde schoonzus het eea hebben. Aangezien ik al zoveel heb gegeven en nooit wat terug heb gehad (wat ik ook niet verwachte) heb ik haar nu voor alles mijn vraagprijs laten betalen. Ik weet zeker dat ze hier verbaast over was. Durfde het ook niet zo direct te zeggen dus toen ze vroeg of ze het over kon maken heb ik gezegt dat ik het cash wilde omdat het in dochter haar spaarpot zou gaan voor ander buiten speelgoed. Voelde toch iets minder rot om geld te vragen uit dochter haar naam dan uit mijn naam. Ik weet dat hun het niet heel breed hebben en wij wel maar het is toch ook niet de bedoeling dat wij alles duur nieuw kopen en hun alles maar gratis krijgen. Of ben ik daar nu raar in?
Met familie en vrienden moet je wandelen, niet handelen Ik zou vriendelijk bedanken en fijn op marktplaats oid een andere scoren
Ligt eraan of zij het vragen of jij het aanbiedt. Als zij vragen om bv die step dan zou ik zakcentje voor de kids ervoor vragen. Maar als jij zegt: joh ik heb een step over, zou ik niet gelijk iets vragen. Wij krijgen ook kleding aangeboden maar betalen er niet voor. Ja bij 1 nu, omdat wij het zelf willen. Andersom vragen wij ook niets als wij het zelf aanbieden aan bv schoonzus. Als ze zou vragen om iets qua speelgoed dan zouden we wel wat ervoor vragen: maar idd voor spaarpot kind.
Ik heb schoonmoeder donderdagmiddag gevraagd of ze zondagmiddag kon oppassen. Ik moest weg en man moest werken en ik kon ook geen andere tijd. Ze ging even kijken of ze geen andere plannen had en kwam er op terug. Vrijdagavond vroeg ze voor hoelaat dit zou zijn en ze nog even zou kijken. Het is inmiddels zondagavond en kreeg net een appje dat ze het vergeten was. Kan gebeuren zou je zeggen, maar bij schoonzus past ze voor elk wissewasje op en ze had schijnbaar wel op haar kalender (die heel groot op het aanrecht staat) geschreven dat ze mischien zou oppassen
Ik heb het niet aangeboden. Ik had alles te koop gezet op een vraag en aanbod pagina met vaste prijzen en nav dat stuurde ze me een app dat ze 4 van de 6 dingen graag voor nichtje wilde hebben.
Ik vind 1 leuker! Maar net als jij heb ik op Pinterest gezocht en een paar kleuren uitgezocht en daarna heb ik mijn kapster laten kiezen. Gelukkig vond zij de kleur die ik zelf het mooiste vond ook het beste.