Uitgerekend 1 t/m 15 mei 2021

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door ciprilla, 21 aug 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Virginmojito

    30 sep 2020
    11
    31
    13
    Vrouw
    Ik hoop zo dat alles goed is met Mayson! Hier zijn opeens alle zwangerschapskwaaltjes verdwenen. Een week geleden de misselijkheid, nu de ergste gespannenheid in mn borsten. Zelfs de vermoeidheid trekt weg. Ik maak me er wel een beetje zorgen om eerlijk gezegd. We hebben natuurlijk al een goede echo gehad, dus de kans dat het alsnog mis gaat is niet erg groot, maar ik word er onzeker van!
     
    Mayson vindt dit leuk.
  2. ciprilla

    ciprilla Fanatiek lid

    1 apr 2014
    3.660
    2.008
    113
    Vrouw
    Snap je onzekerheid, maar ik heb ook goede dagen ertussen zitten. Het wisselt gewoon heel erg.

    Ik las in mn vorige zwangerschapsboekjes, dat ik het toen dus ook had.
     
  3. EvitaDedu

    EvitaDedu Fanatiek lid

    24 dec 2018
    2.003
    1.809
    113
    Vrouw
    Kinderverzorgster
    Buzău
    Wij hebben ook slaapproblemen gehad rond 12 maanden. Nu met 15 maanden weer + ook eetproblemen :(. Komt wel weer goed
     
  4. novemberzes

    novemberzes Fanatiek lid

    28 jan 2020
    1.945
    1.994
    113
    Vrouw
    Wat fijn dat jullie zoveel herkennen.
    Ik neem hem bij paniek inderdaad bij me en dat werkt. We zijn nu ongeveer 3 weken bezig, nog 3 weken te gaan dan? :rolleyes::roflmao:
    Althans, ik hoop dat het nog "maar" 3 weken duurt.

    Over dat matras naast zijn ledikant, hij vindt het echt een feestje als ik naast hem lig dus dat heeft echt geen zin helaas :(

    Hij slaapt nog 2 keer overdag. 2x 1.5 uur en gisteren dus ook niet. Ik krijg het idee dat ik hem misschien net te laat op bed leg. Net getest, een half uur eerder dan normaal, en hij slaapt al zonder huilen. Als ik hem er om 9u op leg, wil hij niet.
    Ik ga er vandaag even extra tijd in steken.
    In ieder geval heel erg bedankt voor jullie tips :):thumup:
     
    Mmbro en MLady vinden dit leuk.
  5. Sylva

    Sylva VIP lid

    23 jan 2017
    5.695
    3.526
    113
    Vrouw
    Midden van Nederland
    Ik snap je zorgen, maar echt wees even blij dat het beter gaat. Dat geeft je lichaam weer even een rust periode om bij te komen.

    Ik had hier bijna een week dat ik alleen wat moe was en dat was zo fijn. Nu alweer 4 dagen flink last van kwalen en net weer gigantisch overgegeven. Echt gatverdamme wat is gal spugen smerig zeg. Had amper de tijd om op adem te komen, het bleef maar gaan. Met andere woorden, voor je het weet zijn je kwaaltjes weer terug en dan zou je willen dat ze weg waren.

    @novemberzes ik hoop het ook voor je, dan zit je in ieder geval op de helft. Wordt vast en zeker snel beter!

    Slapen naast de kleine was hier ook geen succes. Dan ging ze zitten en kijken en dan riep ze steeds mama mama mama :roflmao:

    Blijft altijd zoeken he, wat bij je kindje past. Hopelijk heb je snel een nieuw ritme door! :thumup:
     
    novemberzes vindt dit leuk.
  6. MLady

    MLady Fanatiek lid

    12 mrt 2014
    4.674
    1.880
    113
    Wat vervelend dat die fase van slecht slapen precies samenvalt met je 1e trimester... Maar ik herken die fase nog wel van onze dochter.

    Het is ons gelukt om haar in haar eigen bed te laten slapen, bij ons in bed lijkt me echt gevaarlijk (ivm risico van dekens over haar hoofd en dus zuurstoftekort als je wél in slaap kunt vallen) of juist waardeloos (als je daardoor juist niét meer in slaap durft te/kunt vallen).

    Meestal was het voldoende als ik haar over haar hoofd aaide en muziekje opnieuw aanzette. Heel soms bleef ik er even bij, maar dan bleef ze me in de gaten houden - en dus wakker, waardoor ik ook de kamer niet uit kon... Op de slechtere dagen is mijn man bij haar op de kamer op de grond liggen. En echt niks tegen je kleine zeggen, liefst ook niet aankijken.

    Op een gegeven moment was het over. Hoe lang het duurde.. Ik denk 1 of 2 weken? Kan me niet herinneren dat het heeel lang duurde... Daarna sliep ze weer net zo heerlijk door als daarvoor!

    Sterkte!
     
  7. MLady

    MLady Fanatiek lid

    12 mrt 2014
    4.674
    1.880
    113
    Goeie!
     
    Mmbro vindt dit leuk.
  8. MLady

    MLady Fanatiek lid

    12 mrt 2014
    4.674
    1.880
    113
    Nou er zit denk ik toch echt wel wat in hoor!
     
  9. MLady

    MLady Fanatiek lid

    12 mrt 2014
    4.674
    1.880
    113
    @Mayson we hopen dat alles goed gaat met je, of het nu goed of slecht nieuws was bij de pretecho...
     
    Mayson vindt dit leuk.
  10. Keke91

    Keke91 Bekend lid

    3 jul 2014
    644
    336
    63
    Vrouw
    Gelderland
    Ik word steeds banger dat het toch niet goed is gegaan gisteren.. ik blijf ook kijken of er al reactie is.

    Ik word hier snachts nu regelmatig wakker als ik me om draai. Heb dan soms echt even last van de banden, iemand van jullie ook?
     
    Mayson en Mmbro vinden dit leuk.
  11. Mmbro

    Mmbro Actief lid

    25 jan 2018
    101
    164
    43
    Vrouw
    Yep! Hier ook.... en bij een onrustige nacht, dus veel draaien, smorgens echt last van mn onderbuik... beetje stekende pijn dan....
     
  12. Mayson

    Mayson Bekend lid

    22 nov 2014
    648
    430
    63
    Vrouw
    Hoi meiden. Ik schaam me dood voor jullie. Jullie zaten gisteren allemaal in de strea om mij en ik heb niks van me laten horen :oops::oops::$. Ik heb zo'n drukke dag gehad dat we er maar amper bij stil hebben kunnen staan hoe en wat. Ik zal mn verhaal even typen over gisteren.

    Ze konden helaad niets zien. Niet dat er niets zat. Maar dat kwam omdat ze alleen uitwendig doen wat wij niet wisten. Ik heb een gekantelde baarmoeder waardoor je op uitwendige echo niets kan zien omdat je er dan niet bij kan. Dit had ik ook bij dochter F. tot de helft van de zwangerschap dat het inwendig moest. En afgelopen woensdag bij de echo moest ik gaan plassen want met een volle blaas kunnen ze niets zien. Dus nu van te voren geplast maar die vrouw zei dat ze daar niet blij om was want dan kon ze niets zien uitwendig want door een volle blaas word de baarmoeder omhoog gedrukt en kunnen ze wel wat zien. Inwendig juist een lege blaas maar dat deden ze dus niet achterafo_O.

    Dus we zijn naar huis gestuurd en niets wijzer geworden. Ze vertelde wel dat de verloskundige praktijk waar we nu zitten eerst heel goed aangeschreven stond maar dat ze de laatste tijd wel meer negatieve dingen had gehoord. De vrouw van de (pret)echo praktijk verwees ons naar Puur in Aalten die doen wel inwendige echo's. Maja dat is weer 75 km verderop. Maandag gaat mijn vriend bellen naar een andere verloskundige praktijk hier in de buurt of ze daar een echo willen doen. We weten nu dus niets meer. Nog steeds onzekerheid. En ik voel me door deze situatie ook niet echt zwanger. Ik plas nog steeds in een kannetje voor moeders voor moeders maar kan nu niet echt meer genieten van mn buikje en draag nu weer liever gewone wijdere kleren dan met vol trots zwangerschapskleren (op de dagen dat ik vrij ben en geen visite verwacht buiten onze ouders om.
     
  13. Keke91

    Keke91 Bekend lid

    3 jul 2014
    644
    336
    63
    Vrouw
    Gelderland
    He bah, nog steeds geen duidelijkheid dus..Lijkt me zo killing ook, dan heb je deze dagen zo de tijd weg zitten kijken naar de echo gisteren en dan weet je nog niks. :(

    Grappig dat ze je naar Aalten verwees, daar hebben wij afgelopen week ook onze pretecho laten doen. Vond ze daar wel heel fijn, mooi beeld, duidelijke foto's en ze nam echt wel even de tijd om rustig rond te kijken. Wel een aanrader dus, maar kan me voorstellen dat je liever iets minder ver rijdt.
     
    Mayson vindt dit leuk.
  14. EvitaDedu

    EvitaDedu Fanatiek lid

    24 dec 2018
    2.003
    1.809
    113
    Vrouw
    Kinderverzorgster
    Buzău
    Oh nee nu zijn jullie nog niets wijzer. Wat balen meid. Hopelijk heb je snel een afspraak bij de andere praktijk. Logisch dat je nu niet meer kunt genieten van je buikje. Je zou er al bijna vanuit gaan dat het mis is. Veel sterkte de komende dagen. Ik blijf heel hard voor jou duimen
     
    Mayson vindt dit leuk.
  15. EvitaDedu

    EvitaDedu Fanatiek lid

    24 dec 2018
    2.003
    1.809
    113
    Vrouw
    Kinderverzorgster
    Buzău
    Ja elke plotse beweging kan hele scherpe pijn geven in mijn onderbuik. Echt pijnlijk :confused:
     
  16. EvitaDedu

    EvitaDedu Fanatiek lid

    24 dec 2018
    2.003
    1.809
    113
    Vrouw
    Kinderverzorgster
    Buzău
    Ik denk ook dat die kleintjes heel goed aanvoelen dat er wat speelt en dus ook wanneer we ons niet zo lekker voelen. Het is hier ook zo dat C. dingen plots weigert te eten en dat dat "toevallig" dingen zijn waar ik super misselijk van word.
     
  17. YellowEyes

    YellowEyes Fanatiek lid

    28 nov 2017
    1.863
    2.324
    113
    Vrouw
    Ah jeetje, wat balen zeg! En dan nog niets wijzer geworden. :( Bij echopraktijk Puur in Aalten hebben wij de vitaliteitsecho gedaan en laten wij ook de geslachtsbepaling doen. Het is zo’n fijne vrouw, maar snap heel goed als je daar niet zo ver voor wil rijden! Goed dat jullie een andere praktijk gaan proberen. Ik duim nog heel erg hard voor jullie, hopelijk hebben jullie snel duidelijkheid. Dit is gewoon echt niet fijn voor jullie. :(
     
    Mayson vindt dit leuk.
  18. dunnie

    dunnie Actief lid

    5 sep 2015
    230
    140
    43
    Tiel
    bahbah.... nog steeds geen duidelijkheid. Ik hoop echt dat je snel ergens terecht kan en dat je in ieder geval duidelijkheid hebt. Dit is echt waardeloos!!!
    Heel veel sterkte en denk aan je!
     
    Mayson vindt dit leuk.
  19. dunnie

    dunnie Actief lid

    5 sep 2015
    230
    140
    43
    Tiel
    nou dan mag die kleine draak van mij nog wat leren als het om aanvoelen gaat. Die gebruikt mij de hele ochtend al als trampoline. En als ik zeg dat het even niet zo prettig voelt en dat mama beetje ziek is lacht ze me uit #saddist #maarmeestalheellief
     
  20. schatje85

    schatje85 Bekend lid

    19 nov 2011
    624
    1.086
    93
    NULL
    NULL
    @Mayson wat vervelend dat je nog geen duidelijkheid hebt. Ik dacht dat inwendige echo’s overal worden gedaan! Ik zou der ook vanuit zijn gegaan dat het kon. Hopelijk kunnen jullie snel bij de andere vkpraktijk terecht voor duidelijkheid. Dikke knuffel.
     
    Mayson vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina