Lange onvervulde kinderwens (MMM of zonder) maar nog hoop

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Asil, 19 aug 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Leraje

    Leraje Fanatiek lid

    19 apr 2013
    4.965
    2.790
    113
    Even jaloers op de klushuizen @Gliss en @Wondertje2020 ! Wij hebben deze week een bod gedaan op ons eigen klushuis, maar helaas overboden. De huizenprijzen zijn zo verschrikkelijk hoog nu :(
     
    Gliss vindt dit leuk.
  2. Wondertje2020

    Wondertje2020 Fanatiek lid

    6 aug 2020
    4.890
    5.127
    113
    Vrouw
    @Leraje: ik snap het gevoel want ik hoor hetzelfde van veel vrienden. Het is een ontzettende moeilijke tijd om te kopen nu. Hoop voor jullie ook een keer dat geluk te hebben.
     
    Leraje vindt dit leuk.
  3. Gliss

    Gliss VIP lid

    5 jun 2019
    5.459
    4.812
    113
    Vrouw
    @Leraje ja nu is het echt lastig :(
    Wij hebben eind 2016 gekocht voor een goede prijs. Huis laatst op een ton meer getaxeerd en we zijn nog niet halverwege met verbouwen, o.a. de hele bovenverdieping moet er nog in, is nog hooizolder.

    En we hadden ook het geluk op een correcte makelaar. Zodra het onder bod was, mochten er geen andere mensen bieden.
    Dat zie je tegenwoordig nog maar weinig helaas. Chaos op de huizenmarkt!
     
    Leraje vindt dit leuk.
  4. Do1981

    Do1981 VIP lid

    9 dec 2016
    5.483
    3.341
    113
    het is echt lastig nu idd. Wij hebben ook in 2012 al een huis gekocht. Dieptepunt van de markt toen. Achteraf financieel super slimme beslissing. Maar toen wel vorige huis met restschuld verkocht, dus was best een gok. Nu is het echt lastig wel. Hopelijk stabiliseert het binnenkort wat
     
    Gliss vindt dit leuk.
  5. Betsies

    Betsies Fanatiek lid

    21 mrt 2020
    2.229
    3.124
    113
    Vrouw
    Oehhh @Gliss dat klinkt echt fantastisch!! Hebben jullie ook de ruimte (en behoefte) om wat dieren te kunnen houden rond jullie boerderij? Dat is wel echt mijn droom, ouessant schaapjes of varkentjes in de tuin lijkt me zo leuk!! Wij hebben ook 2,5 jaar geleden een klushuis gekocht wat nu grotendeels af is, maar wel in de stad, met een tuin met kippen, zo fijn!!
    @Leraje ik hoop dat jullie ook snel een lekker plekje vinden wat betaalbaar is!

    En wat een goede herfstacties hebben jullie!! Ik heb ook een heerlijk hetfstweekend met een vriendin te logeren, lasagne gemaakt en lekker film gekeken, zalig!!

    @Wondertje2020 spannend dat het weer denken over de tp is, in een natuurlijke cyclus, wat fijn!!
     
    Asil en Leraje vinden dit leuk.
  6. Gliss

    Gliss VIP lid

    5 jun 2019
    5.459
    4.812
    113
    Vrouw
    Het is een boerderij van een keuterboertje geweest ooit, begrepen wij van de buurman die er al 50 jaar woont. Dus een koe, wat schaapjes, een geit en wat kippen en een moestuin om net zelf van te leven.
    Het leuke van onze rietgedekte boerderij is dat het op/in de dijk staat met vrij uitzicht op de Maas aan de voorkant. Het staat midden in het dorp en aan de achterzijde en naast ons zijn dus wel huizen. Dus behoorlijke tuin, denk 1600m2 ofzo. Maar geen groot stuk land meer als vroeger.
    We hebben 2 grote honden en 2 katten. Misschien komen er nog kippen:) Maar krijgen nu al eieren van de buurman dus eigenlijk hoeft het niet haha. En hebben zelf een walnoten, appel, peren en mispelboom. Verder heb ik een hele grote bak waar ik wat groente in kweek en heb ik mn handen vol aan het onderhouden van de tuin, die ik vol met bijenvriendelijke bloemen heb gezet.
    En dan nog verbouwen en 36 uur werk. Dus je begrijpt, ik heb mn handen vol :)
    Alle originele details zitten nog in het huis, wat het supermooi maakt. Maar er is dus ook niets geïsoleerd en nooit geupdate, dus een 15 jarenplan. Wat de deel (stal) was is nu onze woonkeuken en woonkamer. Werken nu langzaam naar het voorhuis toe en daarna gaan we boven aan de gang.

    Voorheen ook jaren in Amsterdam gewoon en kom oorspronkelijk uit de randstad. Mis soms de levendigheid maar als ik nu naar huis rijd, is het net of ik op vakantie ga :)
     
    Do1981 en Betsies vinden dit leuk.
  7. Leraje

    Leraje Fanatiek lid

    19 apr 2013
    4.965
    2.790
    113
    oh heerlijk! Wij wonen nu (nog) in een gewoon rijtjeshuis, maar wel met een grote tuin in verhouding. We hebben dus wél kipjes haha, wat heel gezellig is. Maar we houden allebei van een beetje klussen en lekker rommelen om het huis, en daar hebben we nu niet echt plek voor. Het huis maakt ons niets uit maar we willen heel graag een grote tuin met grote schuur om rustig te kunnen klussen :) een oud keuterboerderijtje klinkt mij echt ideaal in de oren. In o onze regio betaal je daar op dit moment helaas alleen al meer dan 3 ton voor als het compleet afgeragd is, zo niet nog meer, en dan moet je nog geld investeren in het opknappen. Dus het aanbod is niet héél groot wat we nu kunnen betalen.
     
    Betsies vindt dit leuk.
  8. Gliss

    Gliss VIP lid

    5 jun 2019
    5.459
    4.812
    113
    Vrouw
    Nee klopt! Wij zijn dus wel echt uit de randstad verhuisd ervoor en wonen nu in een dorp met 1400 inwoners (wel toeristisch gebied zomers, want prachtig). We zaten rond 3.5 ton voor een huis waar je droog in bleef, maar daar was ook alles mee gezegd. Maar het is nu 4.5/5 ton al waard en als het af is rond de 7 a 8 waarschijnlijk, dus een goede investering.
    Maar we willen niet verkopen, want het is een geweldig plekje en bijzonder huis uit 1815. Tenzij we misschien geen kinderen krijgen. Want t is een groot huis als t af is straks (650m2) en hoef er niet m'n leven lang mee geconfronteerd te worden dat alle slaapkamers leeg blijven.
     
    Betsies vindt dit leuk.
  9. Wondertje2020

    Wondertje2020 Fanatiek lid

    6 aug 2020
    4.890
    5.127
    113
    Vrouw
    @Gliss: wij hebben juist een klein huisje op een groot stuk grond. Ik was na 4,5 jaar verbouwen in huis, het wel zat hoor. Overal stof, jaren beneden gewoond en daarna boven gewoond..
    Er is echt veel gedaan, dak eraf en nieuw dak erop , vloeren eruit en vloerverwarming erin , geïsoleerd , toilet aangelegd boven, dakkapellen erop heel veel zelf gedaan.
    Nu even wat rust en als we een wondertje mogen verwachten.. hebben we 9 maanden om die kamers ook op te knappen.
    We zijn erachter gekomen dat het dak boven die kamertjes ook vernieuwd moet worden. Dus wordt weer een hele klus, met nieuwe dak en dakkapellen erop. Ik denk als we klaar zijn, dat we dan wat vrijstaanders gaan zoeken. Maar voor nu helemaal goed.
    Wij hebben ook wat diertjes rondlopen, geiten, kippen en konijnen. Vrienden maken grapjes dat we al een hele kinderboerderij bij elkaar hebben. Het is echt een paradijsje .. nu alleen nog een gezin. De beestjes zijn nu ook echt mijn kindjes..
     
    Leraje en Betsies vinden dit leuk.
  10. Betsies

    Betsies Fanatiek lid

    21 mrt 2020
    2.229
    3.124
    113
    Vrouw
    Ooooh dat klinkt allemaal zo heerlijk ook bij jullie!! De ruimte en de beestjes en een plekje helemaal naar je zin maken!! Wij hebben dus ook wel de kipjes! (En een moestuinbak en een kas) wat een genot dat dat kan! Nu willen we nog de schuur verbouwen voor meer ruimte (en met een waterdicht dak) maar alles in fases want verbouwen is wel een dure hobby!
     
    Gliss vindt dit leuk.
  11. Gliss

    Gliss VIP lid

    5 jun 2019
    5.459
    4.812
    113
    Vrouw
    Dat klinkt ook als een geweldig huis en project en fijn al die grond :)
    Wij hebben in het voorhuis een echt adorable opkamertje dat babykamer kan worden. Daar is mijn man gaan slopen toen ik in maart een positieve test had. Helaas had hij er na de miskraam geen zin meer in. Maar hij gaat t nu toch weer langzaam oppakken. Iig zodat de basis klaar is, vloer, muren, verwarming etc. En dan kan t altijd nog een logeerkamer voor mn nichtjes en neefjes zijn.
     
    Betsies vindt dit leuk.
  12. Leraje

    Leraje Fanatiek lid

    19 apr 2013
    4.965
    2.790
    113
    Ja precies, zo hard loopt het dus op ;) wij wonen ook al niet bepaald in de randstad, maar onze regio is wel duurder dan Groningen of zuid Brabant ofzo.
     
  13. Gliss

    Gliss VIP lid

    5 jun 2019
    5.459
    4.812
    113
    Vrouw
    Nee precies, t gaat hard!
    Wij wonen in Gelderland, tussen Maas en Waal (aan de Maas dus). Nijmegen en Den Bosch op 30 minuten en Utrecht op 45 minuten. Voor ons werkt dat gelukkig. Maar naar mn familie in geboorteplaats 1 uur en 20 min, dus dat is altijd een eind in de auto. Nou vinden we dat allebei niet zo'n probleem, maar niet iedereen vindt dat fijn.
     
  14. Wondertje2020

    Wondertje2020 Fanatiek lid

    6 aug 2020
    4.890
    5.127
    113
    Vrouw
    Heeft er iemand komende week nog een afspraak i.v.m. traject bijvoorbeeld?
     
  15. Gliss

    Gliss VIP lid

    5 jun 2019
    5.459
    4.812
    113
    Vrouw
    Ik niet, alleen een bel afspraak omdat ik nog wat vragen had over de cyste i.c.m. traject.

    Verder nog ovulatie aan het afwachten. CD13 vandaag maar nog geen tekenen. Zou dat ook anders kunnen zijn vanwege de cyste? Meestal heb ik ovulatie op CD15 in de natuurlijke cyclus (althans dat was een jaar geleden zo), maar dan zou ik nu al vruchtbaar slijm moeten hebben, nu nog niks.

    Hadden we op de lijst ook niet de afspraken staan?
     
  16. Lisa280887

    Lisa280887 VIP lid

    13 jan 2019
    5.072
    5.826
    113
    Vrouw
    Ik had na mn bbz steeds cystes... die kunnen inderdaad een hoop overhoop gooien! Hoop voor je dat het snel weg is!
     
  17. Do1981

    Do1981 VIP lid

    9 dec 2016
    5.483
    3.341
    113
    *** Lange onvervulde kinderwens ***

    * Gliss - 1e kindje - IVF 1 - 23/9 uitgangsecho - Pauze ivm Cyste
    * Do1981 - 2e kindje - IVF 1 - cryo 6 - 1e follikel meting 6/10
    * Betsies - ICSI 1 - 21/10 therapeutische hysteroscopie
    * Wondertje2020 - IVF 2 - rustmaand - cryo tp 9 - second opinion UZ Gent
    * 2jongensmama - 3de kindje - ICSI 3 - wachten start lang schema - 28/9
    * Emma1995 - Vrijdag uitslag bloedtest, 13 november bespreking behandelplan en start ivf in Duitsland
    * Asil - 1ste kindje nog natuurlijke weg - misschien traject weer opstarten Nov. '20 - intussen acupunctuur
    * Catlady - 1ste kindje ICSI 3 pauze, opzoek naar een kliniek voor onze laatste poging.
    * Leraje - 1e kindje nog natuurlijke weg, op dit moment onderzoeken gaande

    (kopieer dit svp en vul verder aan)

    volgens mij is dit de laatste versie
     
  18. Do1981

    Do1981 VIP lid

    9 dec 2016
    5.483
    3.341
    113
    @Emma1995 ik zie dat jij nog in afwachting was van bloedonderzoek. Misschien heb ik het gemist, maar was daar nog iets uit gekomen?
     
  19. 2jongensmama

    2jongensmama Fanatiek lid

    17 jan 2020
    4.009
    3.857
    113
    Ik hoop.dat ik deze week een uitgangsecho heb!
    Moet morgen/woensdag k gesteld worden en dan bellen en hopelijk is er plek om te starten met stimuleren!
     
    Gliss vindt dit leuk.
  20. 2jongensmama

    2jongensmama Fanatiek lid

    17 jan 2020
    4.009
    3.857
    113
    Wij hebben ook een klus huis gekocht! De vergunning is nu bijna rond en dan kunnen we starten met slopen en daarna opbouwen. zal nog wel een jaartje duren voor we kunnen verhuizen maar heb er veel zin in! Erg leuk traject haha.
     
    Betsies, Do1981, Gliss en 1 andere persoon vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina