Iemand hier ervaring met een duo kinderwagen? En welke raad je dan aan? Mijn oog is nu gevallen op de Bugaboo Donkey 2 of 3 duo. Ik vind het belangrijk dat ze naast elkaar kunnen zitten en niet achter of onder elkaar.
@PlainJane wij hadden de topmark toppi 2. Mooi smal, veeeel bagageruimte en niet te duur. Voor 1 jaar verschil erg handig. De ABC zoom is vergelijkbaar, maar iets duurder. De bugaboo donkey voor mensen die geld over hebben In het begin had ik de oudste vooraan, zodra de jongste ook kon zitten had ik ze met de gezichten naar elkaar toe, grootste lol hadden ze samen.
Ik had de Easywalker duo, prima wagen, was toen met rentepunten van de ING een stuk goedkoper. Nadeel was dat je hele auto vol zit, maar denk dat dat met iedere duowagen is.
Onze kindjes schelen 1j en 9mnd. Ik had toen een easy walker duowagen. Na 4 jaar moeten we nu een andere mono wagen. Maar dat kan altijd nog.
Phff heel begrijpelijk en goed om te kijken of je hulp/ondersteuning kan krijgen. denk dat volledig genieten van een zwangerschap er helaas nooit meer in zal zitten. Tenminste dat is mijn eigen ervaring.. Is er bij jou/jullie onderzocht waarom het steeds misgaat?
Haha nou geld over heb ik niet! Maar heb het er wel voor over als het een goede kinderwagen is. Je kan hem ook weer verkleinen en één zitje gebruiken, als de oudste bijv wil lopen, of op een meerijdplankje wilt. Maar ik moet zeggen dat ik die Topmark Toppi er ook erg leuk uit vind zien, vooral die zitjes naar elkaar toe, zullen ze gezellig vinden!
Wij hebben alles nog (alleen de duowagen destijds verkocht), dus hoef verder niets aan te schaffen op wat accessoires voor de kamer en wat kleertjes na. Ik heb nog een bugaboo frog (ooit voor 25 euries tweedehands gekocht) als kinderwagen en een mooie retro wagen die we laatst voor een tientje bij de kringloop hebben gekocht.
Wij moeten een compleet nieuwe aanschaf doen aan baby artikelen. Hebben werkelijk niets meer! Alles verkocht toen, want we waren klaar De grote dingen gaan wij aanschaffen via MP.
Nee na 2 miskramen kreeg ik een bbz en ze wilden pas onderzoek doen na 3 mks en bbz telde niet mee.. met bbz moest ik elke dag naar het zkh voor echo's en bloedprikken dat ik er helemaal klaar mee was. Bij de volgende mk stond het hele traject bij het zkh ingaan me zo tegen dat we daarvan hebben afgezien.. Maar ik heb een heel heel groot vermoeden waar het aan ligt (een zeer groot vitamine b12 tekort) en ik krijg sinds vorige week injecties om dat level op te krikken..
Hier hetzelfde, mijn man was klaar zei hij. Dus 2jaar geleden alles verkocht voordat we gingen verhuizen.
verschrikkelijk he dat je eerst heel veel moet meemaken voordat ze onderzoek gaan doen. Bij ons is echt alles wat kon onderzocht maar er kwam niets uit Nu is het gewoon afwachten
Hier moet ook alles weer gekocht worden. Heb alleen de wagen nog, maar na 7 kindjes is die af (hebben hem tweedehands gekocht). Babykamer hoeft niet want de kleine zal eerst bij ons slapen en dan bij de andere op de kamer.
Ik dacht altijd dat ik er best nuchter onder ben gebleven.. maar nu ik deze zwangerschap meemaak maakt alles me onzeker maar ik voel dat het deze keer anders is en ik ga proberen voluit te genieten zolang het ons lukt
Ja bizar he.. Bij ons is ook alles onderzocht, toen ook het laatste vruchtje. Toen ook niks uitgekomen. En kregen toen als advies om bij een volgende zwangerschap hoger dosis foliumzuur te nemen en het eerste trimester progesteron tabletten vaginaal inbrengen. Maar wel meer in de zin van “baat het niet, dan schaad het niet”. Toen zijn onze zoon en dochter gezond geboren. Dusja geen idee of het stom toeval is.. Probleem is nu dus dat dit in Nieuw Zeeland was en ik niet weet of ze hier in Nederland ook aan mee willen werken.. hoop het wel. Zal morgen contact op nemen met de verloskundige die de laatste weken van laatste zwangerschap heeft meegemaakt en dus het verhaal kent
@Mimus miskramen voorkomen door progesteron voorschrijven is hier niet de algemene gang van zaken helaas. Ik heb sterk het vermoeden dat dat ook het probleem bij mij is (te weinig progesteron aanmaak in het eerste trimester). Ik smeer daarom zelf progesteroncreme en drink innestelings-/progesteronthee. Daarbij heb ik zwangerschapssupplementen met 800 mcg foliumzuur (voorgeschreven vanwege mijn aangeboren afwijking).
waarom geven ze hier de tabletten niet? Ik wist ook niet dat ze bestonden eigenlijk. hoe kun je weten dat hechte weinig progesteron hebt?