Uitgerekend 16 t/m 31 oktober 2020

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by LilyB, Feb 10, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Missannie

    Missannie Bekend lid

    May 21, 2018
    958
    784
    93
    Female
    Gelukkig heb je dan nog iets geslapen daarna. Maar je zult vast wel moe zijn na zo'n gebroken nacht. Is ook niet gek de spanning. Het komt steeds dichterbij allemaal.
     
    Lin18 likes this.
  2. Lin18

    Lin18 Fanatiek lid

    May 24, 2019
    2,174
    1,979
    113
    Female
    Ja toch anders zo'n gebroken nacht. Heb boodschappen al gedaan dus hoef niks meer vandaag. Dat scheelt weer.
     
    AnnekedB likes this.
  3. Missannie

    Missannie Bekend lid

    May 21, 2018
    958
    784
    93
    Female
    Lekker proberen te rusten verder vandaag. Ik doe ook helemaal niks. Dochter is naar de opvang. En ik over een uurtje naar de vk voor controle en daarna nestel ik me weer lekker op de bank.
     
    Lin18 likes this.
  4. Lin18

    Lin18 Fanatiek lid

    May 24, 2019
    2,174
    1,979
    113
    Female
    Heerlijk he, nu kan het nog hihi.
    Succes bij de vk. Geniet van de rust daarna :)

    Heb nu wat krampen/steken in onderbuik en lager. Denk dat het innesteling is als ik dat zo op internet lees. Geen fijn gevoel...hopelijk dalijk weer rustig.
     
  5. Loveyoga

    Loveyoga Bekend lid

    Feb 8, 2020
    550
    472
    63
    Female
    @AnnekedB wat naar dat ze zo deed tegen je vk. Alsof zei alles beter weet. Ze volgen natuurlijk een protocol in het ziekenhuis. Maar als jij vk het veilig acht. En jij hebt er ook een goed gevoel bij, dan zou ik gewoon zelf doen wat jij wilt. Is jou lichaam. Je mag altijd zelf beslissen.

    @Kon 87 ik ga ook niet naar een ander forum. Maar lijkt mij wel leuk om met iedereen hier te blijven kletsen. Misschien wel in een ander topic als iedereen bevallen is.

    @Lin18 innesteling is alleen in het begin toch. Als het eitje zich in de baarmoeder nestelt. Of bedoel je misschien indaling?
     
    Kon 87 likes this.
  6. AnnekedB

    AnnekedB Bekend lid

    Feb 7, 2020
    503
    527
    93
    Female
    Thanks dames! En indd lijkt me ook dat ik ook nog iets te zeggen heb, gezien het mijn lichaam
    is. En 3800 is prima gewicht voor 40 weken. @Kon 87 zij gaan er vanuit omdat ik zwangerschapsdiabetes heb dat ik een heeeeeel groot kind krijg en daar zien ze de risico’s. Terwijl de laatste echo de groei heel langzaam is gegaan. Hij is maar 1 cm gegroeid in 4 Weken tijd en zit op z’n eigen lijn.

    ik blijf ook gewoon actief hier. Lijkt me wel
    Leuk om contact te houden en te zien hoe het gaat straks. Wellicht kunnen we tips en tricks uitwisselen en af en toe zeiken als de kleintjes in een sprong zitten haha
     
    Kon 87 and Lin18 like this.
  7. Tijm86

    Tijm86 Fanatiek lid

    Aug 7, 2013
    1,149
    774
    113
    Female
    @AnnekedB wat vervelend zeg ! En het gewicht rond de 40 weken is dan prima toch? Hier waren ze gelukkig wat makkelijker in het terug schakelen naar mijn eigen verloskundige.

    Vervelend ja die nachten, heb er nu weer een paar goede opzitten gelukkig, maar dat kan zo weer omslaan.

    Hier vanmorgen weer controle gehad en alles nog goed en rustig. Tijdens het voelen vond mn vk de baby niet enorm groot, ze denkt ook dat het geen enorme reus gaat worden ondanks eerdere echo's ( mede door het dieet dat k nu doe)
     
    AnnekedB and Lin18 like this.
  8. Lin18

    Lin18 Fanatiek lid

    May 24, 2019
    2,174
    1,979
    113
    Female
    Ja tuurlijk indalen :roflmao::roflmao: Nu weer over gelukkig.

    Lijkt me ook leuk om idd ervaring uit te wisselen e.d. in dit groepje .

    @Tijm86 fijn dat alles goed was :thumup:
     
    AnnekedB, Kon 87 and Tijm86 like this.
  9. Missannie

    Missannie Bekend lid

    May 21, 2018
    958
    784
    93
    Female
    Net ook weer controle gehad. De baby ligt nog steeds met zijn hoofd naar beneden, yay! En is een heel klein beetje ingedaald. Waarschijnlijk waren dat de voorweeen die ik voelde afgelopen weekend. Ik vroeg nog of het een indicatie kan zijn dat het bijna gaat beginnen, maar nee haha! Volgende week weer opnieuw de ligging checken. Maar ik denk dat dit nu wel goed moet gaat komen. Hij heeft nu steeds minder ruimte, dus draaien zal moeilijker worden lijkt me.
     
    AnnekedB, Kon 87, Lin18 and 1 other person like this.
  10. Kon 87

    Kon 87 Bekend lid

    Aug 28, 2015
    664
    663
    93
    Female
    Ben vanmorgen ook naar de vk geweest. Kindje is nog niet ingedaald, vk denkt ook niet dat dat echt gaat gebeuren voor de bevalling, er is nog veel teveel ruimte o_O. Dus dat wordt plat liggen als mn vliezen breken. Onhandig!

    Leuk dat jullie hier willen blijven kletsen. Lijkt mij ook het leukst. Benieuwd hoe het met alle baby's gaat! En met @Pioenne !
     
    Missannie likes this.
  11. Lin18

    Lin18 Fanatiek lid

    May 24, 2019
    2,174
    1,979
    113
    Female
    Oei das niet fijn. Hopelijk begint het met weeën dan.
     
  12. Kon 87

    Kon 87 Bekend lid

    Aug 28, 2015
    664
    663
    93
    Female
    Ik heb er nu wat meer over gelezen. 2 keer is mijn bevalling gestart met het breken vd vliezen. Als dat nu weer gebeurd moet ik liggend vervoerd worden naar het ziekenhuis en dan mogelijk een keizersnede. Ik wil écht niet naar t ziekenhuis en zéker geen operatie! Ben nu een beetje aan t stressen over dat scenario :(
     
  13. Missannie

    Missannie Bekend lid

    May 21, 2018
    958
    784
    93
    Female
    Dat maakt het nu natuurlijk wel spannender als jouw eerdere bevallingen allebei zijn gestart met het breken van de vliezen. Maar volgens mij hoeft dat niet per se een keizersnede te betekenen. Tenminste, mijn vk vertelde namelijk de vorige 2 controles ook dat ik plat moest gaan liggen als de vliezen zouden breken omdat ons kindje nog niet goed lag. Het indalen zou dan tijdens de bevalling nog gewoon kunnen gebeuren en dan is er niks meer aan de hand. Nu is ons kindje een klein beetje ingedaald, dus hoef ik niet meer te gaan liggen. Maar dat je naar het ziekenhuis moet is volgens mij wel het geval. Waarom zou je dat echt niet willen?

    Ik lig ook weer wakker... :( Die rot nachten. En ik ben zo moe. Toch gek dat je dan ineens echt niet meer kunt slapen.
     
  14. Lin18

    Lin18 Fanatiek lid

    May 24, 2019
    2,174
    1,979
    113
    Female
    Oh echt...dat wist ik niet. Ze kunnen toch ook nog dalen tijdens de bevalling dacht ik.
    Pff nee dat wil je liever niet. :(

    @Missannie Wat vervelend dat je weer wakker lag. Nog een beetje kunnen slapen?
    Ik heb nu van 22u tot 6.30u geslapen. Niet gemerkt dat mijn man opgestaan is.
    Gebroken nachten zijn echt vreselijk he.

    Hoe ging het bij de andere dames?

    Nog 10 dagen tot de uitgerekende datum. Zo onwerkelijk hihi.
     
    Kon 87 likes this.
  15. Missannie

    Missannie Bekend lid

    May 21, 2018
    958
    784
    93
    Female
    Wat lekker dat je zo goed geslapen hebt! Uiteindelijk ben ik maar gaan Netflixen op mijn telefoon en toen vielen mijn ogen weer dicht. Rond 4.45 uur denk ik. Maar onze dochter werd om 6.15 uur alweer wakker. Dat was jammer ;)

    Mijn vriend zijn reactie op dat ik slecht slaap nu: ‘Dat hoort erbij toch’, en ‘dat had je de vorige keer ook’. Ja fijn, maar daar voel ik me niet fitter door ;) Ik kan zo slecht tegen dat soort opmerkingen nu. Mijn lontje is wat korter nu.
     
    AnnekedB and Kon 87 like this.
  16. Tijm86

    Tijm86 Fanatiek lid

    Aug 7, 2013
    1,149
    774
    113
    Female
    Haha ja k denk dat we allemaal een korter lontje hebben nu ;)

    @Kon 87 hopen dan dat je kleintje nog snel een beetje indaald ! Hoever moet een baby eigenlijk al ingedaald liggen om het liggend naar het ziekenhuis gaan te moeten voorkomen? ( k wist dat eigenlijk niet eens)

    Mijn man zit de hele tijd tegen mn buik te praten dat hij er maar eens uit moet komen. We hebben geprobeerd hem eruit te seksen, werkt voor geen meter :/
     
    Lin18, AnnekedB and Kon 87 like this.
  17. Kon 87

    Kon 87 Bekend lid

    Aug 28, 2015
    664
    663
    93
    Female
    Dat korte lontje is erg herkenbaar! Ik heb vannacht ook weer een uurtje of 5 geslapen met 3 onderbrekingen. Helpt niet echt met mn geduld ;).

    Weet dat het niet helemaal rationeel is maar is heb gewoon een heel slecht gevoel bij ziekenhuizen. Ben 2 keer rustig thuis bevallen en zie op tegen alle mensen die in-en-uit kunnen lopen, de protocollen, niet in mn bubble kunnen blijven. Beetje sense-of-control denk ik.

    Weet niet hoe ver de baby ingedaald moet zijn. Baby kan indalen tijdens de bevalling dus het beste kun je met weeën beginnen. De vk komt als mn vliezen breken kijken of hij al is ingedaald. Zo ja kan ik thuis blijven, anders naar het ziekenhuis en weeën afwachten. Volgens mij wordt t alleen een keizersnede als navelstreng of handje al uitzakt :|. Maarja.. zie sowieso tegen het hele plan op. Straks maar eens kijken of ik iets kan doen om het indalen te bevorderen :thumup:.

    En seksen helpt helaas prul met t starten vd bevalling idd! Maar van mij mag hij nog wel een week of 2 blijven zitten. Nog een paar dagen chillen voordat we aan de bak moeten ;)
     
    Tijm86 likes this.
  18. Missannie

    Missannie Bekend lid

    May 21, 2018
    958
    784
    93
    Female
    @Tijm86 Volgens mij hoeft hij niet ver ingedaald te zijn. Ons kindje nu nog maar een heel klein beetje, en hoef niet meer plat te liggen volgens de vk. Haha wel grappig van je man. Mijn vriend is als de dood om nu nog seks te hebben. Die is bang dat het meteen de bevalling opwekt haha

    @Kon 87 Ook al zo’n vervelende nacht. Ik heb in de avond ook totaal geen zin om naar bed te gaan, ook al ben ik super moe. Ik snap je gevoel wel met het ziekenhuis. Ik heb alleen het ziekenhuis ervaren, maar ik denk wel dat het heel anders is dan thuis. In het ziekenhuis heb je ook weer wisselingen van het personeel. Verder heel fijn het ziekenhuis, maar dat vond ik wel jammer toen. Maar logisch dat ze van dienst wisselen natuurlijk. Ik zat ook al te zoeken naar oefeningen voor het indalen. Er zijn een paar yoga oefeningen zag ik. Die wil ik ook maar eens gaan doen. Wie weet helpt het de bevalling ook nog eens op gang haha!
     
    Tijm86 likes this.
  19. Lin18

    Lin18 Fanatiek lid

    May 24, 2019
    2,174
    1,979
    113
    Female
    Ja ik mag niet klagen, slaap op zich goed. Af en toe een slechte nacht.
    Oei dat is inderdaad jammer haha.

    Ja zo'n opmerkingen zijn niet echt handig haha. Mijn man zei voorheen hoe komt dat je zo slecht geslapen hebt. Ook zo'n opmerkingen dat ik dacht....als ik het wist haha.
    Nu zegt hij er niks meer over. Het hoort erbij, dat weet hij nu, dus nu zegt hij ga vanmiddag even liggen of weet ik wat. Beter voor mijn hormonen haha.

    @Kon 87 nee dat helpt niet echt mee pff. Vreselijk zo'n nachten.
    Ook in het ziekenhuis kun je je wensen kenbaar maken he. Ik had dit bij mijn zoon ook. Allemaal co-assistenten e.d. Nu aangegeven daar geen zin in te hebben. Rust te willen en zo min mogelijk personeel. Hebben ze genoteerd, zo nodig kan man het nog eens aangeven.
     
    Missannie likes this.
  20. Tijm86

    Tijm86 Fanatiek lid

    Aug 7, 2013
    1,149
    774
    113
    Female
    Het ziekenhuis kan ook heel zen en prettig zijn. Het idee dat er allemaal maar ervaren mensen rondlopen die direct kunnen ingrijpen als er iets mis gaat vond ik juist heel geruststellend. Hierdoor kon ik juist in mn bubbel kruipen en er kwamen niet heel veel verschillende mensen de kamer in, alleen de aangewezen verloskundig van het ziekenhuis bij nr 2 en bij de eerste alleen mijn eigen verloskundige. ( na de bevalling kwamen er bij de tweede wel verschillende mensen binnen trouwens, bij de 1e niet). K zou het juist eng vinden om thuis te moeten bevallen;)

    Vandaag kinderen op de opvang, pyjama aan, beetje soep koken en series kijken, best relax zo :D
     
    Lin18 likes this.

Share This Page