Hi meiden, Een vriendin van mij attendeerde mij er op dat het niet verstandig meer was om met mijn benen gekruist te zitten ivm de baarmoeder. Weten jullie hier meer over? Groetjes!
Is meer voor doorbloeding van de benen af te raden. Sowieso is t een minder goede houding.. Maakt voor je baarmoeder niet uit: die zit niet in je enkel
ik denk dat het zolang je geen klachten hebt ook geen kwaad kan. Bij bekkenklachten of oedeem zou ik ermee stoppen. Ik zit zelf ook nog veel met mijn benen over elkaar, gewoon gewenning maar na een tijdje merk ik dat een van mijn benen gaat tintelen. Het lichaam geeft het dus zelf aan. Ik ben nu ongeveer 15 weken
Heb die met beide zwangerschappen gewoon tot het einde gedaan hoor. Of heerlijk in kleermakerszit zitten. Kan totaal geen kwaad voor de zwangerschap eerder idd dat er misschien zenuwen knel komen te zitten.
Nooit van gehoord, kan het me ook moeilijk voorstellen.... Het wordt wel afgeraden bij bekkenklachten/bekkeninstabiliteit, maar dat heeft met de druk op het bekken te maken en dus niet met de baarmoeder.
het enige wat ik wel weet wat slecht is het op de rug slapen. Ik dacht vanaf 2e trimester dat het echt word afgeraden. Het schijnt dat het gewicht van baby/baarmoeder bepaalde aders afknellen die naar de placenta gaan. Maar zelf vond ik dat ook al vrij snel niet lekker meer liggen. Het lichaam geeft het dus ook zelf aan
Heb dat bij de eerste zwangerschap aan de vk gevraagd en die gaf aan dat dat niet klopt. Het kan oncomfortabel zijn ivm druk op een ader. Soms wordt het afgeraden mocht er een groei probleem zijn, maar dan wordt er vooral aangeraden om op je linkerzij te liggen. In je slaap draai je ook en ik lag juist vaak op mijn rug en dat was absoluut geen probleem.
Fijn dat het niet zo is ik moet zeggen dat ik in mijn slaap eigenlijk niet draai als ik zwanger ben. Dan lig ik vast in een zwangerschapskussen en dan word ik precies in dezelfde houding wakker. Vooral aan het eind van de zwangerschap vond ik omdraaien in bed echt wel een dingetje