Wat is eigenlijk de sociaal gewenste/geaccepteerde actie bij het zien van het missen van een oproep en geen voicemailbericht? Terugbellen of laten zitten tot diegene eventueel terugbelt?
Ligt eraan wie er heeft gebeld. Bij bekenden bel ik zelf meestal even terug, bij bedrijven waar ik op zit te wachten ook, maar bij veel andere zaken ga ik ervan uit dat ze wel bellen als het belangrijk is.
Hangt er vanaf wie er belde, welk nummer en hoe vaak. Maandag was ik bv 3x in korte tijd gebeld door iemand uit de buurt (vaste lijn) dus die heb ik wel terug gebeld. Bleek de supermarkt te zijn ivm online bestelling. Hadden ze 1x gebeld had ik niet teruggebeld "ze bellen nog wel een keer als het belangrijk is"
Ik heb even een onzeker momentje maar wil er ook niet echt een topic over openen dus hoop dat het hier ook goed is. Mijn dochter van 6 maanden eet nu: 's morgens een fles pap (van 180+6) tussen half 7 en half 8. Dan fruit (tussen 9 en 10) Dan een fles van 210+7 (tussen 12 en 13:00) Rond 17:00 groente en dan voor het slapen een fles van 240+8. Normaal kreeg ze de laatste fles 210 ipv 240 en dan slapend om half 11 nog een fles van 180+6 (waar vaak wat inblijft zitten) maar omdat mijn man haar van de week eten zou geven, op de bank in slaap was gevallen (ik sliep al) ze dus niet kreeg maar wel de hele nacht doorsliep, heb ik die fles van half 11 dus laten vallen. Maar goed ik bedacht me dat het opeens wel heel drastisch een fles minder is en ze is altijd een grote eter geweest. Nu vind ik het nogal tegenstrijdig om dan 's middags tussen de fles van 12/13 uur en de groente nog een fles te doen, wat ik dus wel online kan vinden. Zo moet er zoveel uur tussen de voeding zitten en dan opeens moet er gegeten worden elke 2 a 3 uur. Ik vind dat nogal dubbel en verwarrend. Mijn dochter zelf vind het overigens wel best volgens mij. Ik hoor d'r nooit, is tevreden en wordt niet huilend wakker van de honger. Ze weegt overigens 8 kilo nu, dus een dunne dame is het ook niet Ikzelf ben een beetje onzeker op het moment.
Ik ben zelf niet zo van die hele grote flessen dus ik zou zeggen in de ochtend 180+6 dan halverwege de ochtend fruit dan rond 12.00 een boterham en 150+5. Na t slaapje evt nog een beetje fruit met avondeten groenten en aardappel en dan voor t slapen een papfles 180+6. Maar jij kent je kind en weet waar het behoefte aan heeft dus als het werkt hoef je niets te veranderen toch?
Mijn kinderen namen op die leeftijd nooit genoegen met een fles rond het middaguur en dan pas weer om 17.00 uur weer wat. Daar zat te lang tussen. Zeker na hun middagslaapje wilden ze (en Luc nu nog steeds) iets eten anders trokken ze het niet. Ik gaf ze meestal wat fruit, banaan of zo en dan om een uur of half zes avondeten. Maar jij geeft aan dat je kindje tevreden is en dat ze het goed doet erop. Dan zou ik het lekker zo laten. Baby tevreden, jij tevreden: win win toch? Je doet het hartstikke goed!
Wij zijn aan het verbouwen ivm een lekkage. Ik ben tijden van het kastje naar de muur gestuurd, lekdetectie gehad en alles zonder resultaat, ik was dus bang dat na het renoveren van de badkamer en het stucen er straks toch weer vochtplekken zouden komen. Maar nu is de loodgieter bezig en hij heeft dus 2 plekken gevonden waar het lekt! Ik ben dus als mega blij en wil als bedankje de fijne knul een cadeau geven. Alleen een envelop met een bonus vindt ik niet zo leuk, ik wil er iets bij doen. Iemand leuke tips? Ik wil ongeveer €50 uitgeven (we moeten het bedrijf waar hij in dienst is natuurlijk ook gewoon betalen) en het grootste deel van het bedrag moet gewoon geld/cadeaubon zijn. Maar ik zou er graag iets extra aan toevoegen. Iemand leuke ideeeen? Het is een knul van rond de 20-24 jaar
Wat aardig! Met drank zit je vaak goed (of is dit een vooroordeel van mij ), of een mandje met wat verschillende dingen er in. Weet je íéts van hem? Dat hij heeft gezegd dat hij iets leuk/lekker vindt? Dan kun je daarop inspelen. Of een bon van een restaurant? Of een bon van een winkelketen?
Weet iemand dit??? Ik ben verschrikkelijk allergisch voor kalkoen. Je kan me naar het ziekenhuis brengen als ik daar ook maar iets van binnenkrijg. Maar als ik nou een levende kalkoen zou aaien hè? Krijg ik dan ook een reactie? “Ik had een paar jaar geleden van die plakjes kalkoen aangeraakt omdat het open in de koelkast op m’n werk lag. Meteen een rode hand. Werd dik en vlekkerig. Sindsdien ligt er geen kalkoen meer in de koelkast op het werk omdat ik er zo sterk op reageer. De manager had daarover een bericht gestuurd naar het hele team of niemand dat meer wilde eten en het ook niet op een tosti wilde doen en dan in het apparaat stoppen “
Ik weet niet of je daar ook allergisch voor bent. Maar wat leuk van je manager om zo goed mee te denken en adequaat te handelen.
Is er mss iets in de bewerking/verwerking van de kalkoen waar je allergisch voor bent? Ik ben bijv zwaar allergisch voor iets wat ze in garnalen/zalm duwen om ze mooi roze te laten zijn in de verpakking.
Ja super hè? Ze is fantastisch al zeg ik het zelf Ik heb altijd gedacht: als je niet mijn leidinggevende zou zijn, zou je zo een vriendin kunnen zijn
Nog snert met mijn ogen .... Ik zie nog steeds super slecht ver af. Ik heb accommodatie spasmes. Nu heb ik tropicamide oogdruppels gekregen, stik duur en nu zie ik ook van dichtbij niets