Nou! Alles prima, vanavond starten met gonal f, ga 262,5 spuiten, en volgende week zaterdag weer echo! M'n amh waarde was gestegen ten opzichte van 2 jaar geleden. Toen was het 1 en nu 2,38 ! Toch beter dan onder de 1.
Hoe zit het met het beleid in jullie ziekenhuizen of klinieken m.b.t. de toenemende besmettingen? Worden er al behandelingen afgeschaald en wat communiceren ze daarover? Ik lees in de ene kliniek een verplichte temperatuursmeting en bij verhoging geen toegang en overal mondkapjes verplicht.
Kliniek nog nikss behalve mondkapjes. Denk dat ze alleen afschalen als er een probleem met personeel ontstaat? Ze hoeven geen corona afdeling te runnen bijvoorbeeld.. Hoop dat onze keuze voor kliniek ipv ziekenhuis (we moesten sowieso ergens anders heen Want ons zkh doet geen ivf) wat dat betreft een goede is geweest. En natuurlijk vanwege de wachttijd. Doe was op ons moment 8 maanden voor intake bij Radboud en 8 weken bij NijGeertgen. Reistijd bijna even lang voor ons.
bij ons ook mondkapjes. Over temp meting nog niks gelezen of gemerkt. Overigens nog knap lastig bij dames met medicatie. Mijn temp is vaak dik boven de 37 door het gebruik van utrogestan. Soms richting 37,5 zelfs. Moest ik ook al vaak aan denken met van die lichaams temp scanners die ik op tv zag. Dan zou je vanwege die medicatie nergens meer mogen komen. Haha
Bij ons is al vanaf eind april temperatuur meting en bij te hoge temp direct weer weg en nu ook mondkapjes verplicht. Had gisteren aan de arts gevraagd hoe hun beleid nu was, en ze zei dat ze niks konden zeggen. Ze zullen niet zomaar dicht gaan verwacht ze, alleen als er binnen het personeel meerdere besmettingen zijn. Of als er weer andere dingen gebeuren.
Maar dat zijn ook hele normale temperaturen, dus dan kan je overal komen toch? Ik zit ook rond die temp en op m'n werk, training en bij kliniek doe ik altijd verplicht temp meting al maanden. Nog nooit was er iets niet goed!
Als ik 37.5 heb heb ik al fikse verhoging mijn basale temp ligt tussen 35.9 en 36.3 . Heb zelf overigens geen idee, ben al even niet meer in het ziekenhuis geweest. Schoonvader moest wel voor een behandeling van de week en toen was alleen mondkapjes plicht. Maar als wij weer IVF gaan doen zit ik tussen 2 ziekenhuizen. Puctie in de ene en bevruchting in de ander. SFG Rotterdam en Erasmus MC
Hoe bedoel je dit trouwens? Wordt bij jou ergens temp gemeten? heb dat nog nooit gehad. Maar moet zeggen dat ik ook niet meer op zo heel veel plekken kom tegenwoordig. Ik dacht trouwens dat je met 37,5 al verhoging hebt. Daar zit ik regelmatig op vanwege de medicatie. Hoef je maar iets verhit te zijn en dan ben je verhoogd, dat bedoelde ik meer. @2jongensmama wanneer heb je de uitgangs echo?
Bij binnenkomst werk en ook bij de kliniek wordt met voorhoofd meter temp gemeten. Op werk is de trend 38, bij de kliniek weet ik niet. En bij een training laatst ook zo een meting. Dacht dat het overal wel standaard was . Had gisteren uitgangsecho! Was goed en gisteren avond begonnen met gonal f. Heb nu zaterdag weer een echo om te kijken hoe het gaat!
grappig, ik heb dat echt nog nergens meegemaakt. fijn dat de echo er goed uitzag! Spannend richting zaterdag. Voel je al wat van de hormonen of nog niet echt?
Bij mck moeten er nu mondkapjes gedragen worden en de partner mag nu nergens meer bij zijn. Dus ook niet straks bij de punctie... dat is echt ruk! Maar we zijn allang blij dat we konden starten met ivf.
Oh echt? Wat heftig! Mag de partner ook niet bij de zwangerschapsecho zijn? Ik hoop dat ik over 11 dagen mag starten met cryo tp. Wij zijn ook in behandeling bij MCK.
Nou dat weet ik dus niet... ik hoop het wel hoor! Maar mocht het niet zo zijn zoeken we een vk waar hij wel mee mag. Ik heb een indicatie voor een vroege echo door mijn eerdere bbz. maargoed. Tegen de tijd dat er een zwangerschapsecho komt zijn we weer wat weken verder. Eerst maar eens zwanger zien te worden! Ohja en mck heeft nu een maximum starters voor ivf per dag, door corona. Normaal hebben zij dit niet. Ik weet niet hoe het zit met terugplaatsingen
@Lisa280887 : ik heb hetzelfde met bbz. Heel spannend voor jullie. Ga je IVF doen met Gonal F en decapeptyl?
Ik ben afgelopen maandag gestart op cd 2 met decapeptyl en vanaf dinsdag menopur 150 erbij... aanstaande dinsdag de eerste follikelmeting!
Spannend! bij het vu mag man ook niet mee. Bij punctie ook niet in de ruimte, maar wel in de uitslaap kamer. Daar moet hij dan wachten. Sommige echo’s mag man volgens mij wel bij zijn. Maar dat weet ik niet zeker overigens. in het ziekenhuis iig bij 20 weken echo heb ik ergens gelezen. Dat heeft er met name mee te maken dat je bij echo meer afstand kan houden denk ik. Bij punctie zit je er anders voor de steun toch heel dichtbij als man. Kan me voorstellen dat het op het moment zelf vervelend is dat man er niet bij kan zijn. Maar als ik er nu zo over nadenk dan kan me dat echt niks schelen, haha. Als ik zwanger wordt voelt dat als een wonder. Al moet ik alle afspraken alleen doen, zo op dit moment kan me dat echt nog niks interesseren. Haha
Ja en dat is ook precies wat mijn vriend zegt (gelukkig). Het is rot maar liever doorgaan dan dat we wachten tot hij weer mee mag. Wie weet hoelang dat nog duurt!