Nee heb dit al 3 zwangerschappen gehad zo, steeds die spuiten in je billen is niet zo geweldig mja.. we doen t er maar mee he.
Als dit zo aan de gang blijft ga ik dit ook doen. Want ik begin me nu meer naar te voelen omdat ik toch al haast 14wk ben.. en dan nog steeds verlies met krampen vind ik niet fijn als je niet weet hoe t er vanbinnen uitziet.
Je lijkt mijn man wel . Ik ben niet zo makkelijk met bellen als ik bang ben voor loos alarm of teveel te zijn. Ik kijk vandaag nog aan, komt t weer terug hang ik morgen aan de lijn.
Bleghhhh, dan zouden we nog 3 hele werkdagen moeten wachten! Mijn god. Dat kan ik niet aan hoor! Irritant dit.
Oh zo bedoelde ik t niet hoor hahahahaha. Meer dat hij vandaag ook aanstuurde ga bellen moppie dadelijk dit of dat... en ik bel altijd last minute
Ik heb vandaag geprikt. Heb nog niet eerder zoveel pijn gehad bij het prikken. Hopelijk snel uitslag. Die van mij gaat naar het Vumc. Wat houd het in : reshus negatief ? @michele25 : als je het niet vertrouwd gewoon bellen. Het gaat nu ook om je kleine en dan kun je niet vaak genoeg bellen.
nee dan sla ik alle echo’s over. Klinkt gek maar ik heb gewoon wel veel vertrouwen in mijn lichaam en de baby. ik ben ook rhesus negatief, moet je extra bloed prikken later in de zwangerschap. Als ik het goed zeg moeten ze kijken of de baby ook negatief is anders kan bij de bevalling een probleem ontstaan wanneer bloed van moeder en kind in contact komen. mijn uitslag via het vu was er binnen 5 werkdagen.
Ik heb net de nipt uitslag gekregen van de verloskundige! Alles was goed Dinsdag geprikt, nu al de uitslag.
Jij ook gefeliciteerd!. Hier in Nl krijg je niet het geslacht te weten toch ? Oh dat bied perspectief