Dat zou kunnen qua DPO ik heb geen idee alleen mijn laatste menstruatie (onttrekkingsbloeding) begon 13 september. Of ik heb een late innesteling zou dat kunnen? Welke testen gebruik jij?
Ik denk dat je nog geen 13 dpo bent. Maar Action testen duren sws langer om een duidelijke streep te geven. Dit is mijn Action test van vanochtend en mijn Predictor van vandaag rond 19u.
Jouw predictor test lijntje is zowat gelijk aan mijn kruidvat. Misschien ben ik inderdaad geen 13 DPO. Wanneer ga je weer testen?
Ik probeer om tot overmorgen te wachten haha. Dan kan ik het beste de oploop zien. En jij? Mss ook een Predictor halen?
Het word wel lastig om testen te vergelijken qua oploop van twee verschillende merken. Voor de oploop zou ik het bij die van Kruidvat houden, action loopt trager op!
Dankje, ik heb vanmorgen nog getest met de action test en die is wel opgelopen, ik maak morgen nog de kruidvat test op en dan laat ik het hierbij
Het is helaas, ook na lang van de pil of spiraal af te zijn ook weleens normaal een langere cyclus te hebben.. ik zou nu uitgaan van een langere cyclus die misschien wat in de war is, misschien ben je zelf gestresst etc, dat dat invloed heeft op het uitblijven van je menstruatie. Het kan ook dat je lichaam een cyclus over slaat. Ik weet niet of je ovulatie testen had gebruikt, als die wel positief waren, lijkt me dat in ieder geval niet. Het kan dat je nog positief test, maar volgens mij is dat ergens wel uitzonderlijk, het gebeurd wel maar volgens mij zijn er veel dames die overtijd zijn en negatief testen ook niet zwanger. Sorry had je graag wat optimisme gegund maar ik heb het zelf vaak genoeg meegemaakt en dan hoop je van alles, het was dan juist, vond ik fijn als mensen mij even “back to earth” brachten en vertelde dat mijn cyclus waarschijnlijk wat langer was, want daardoor kon ik het loslaten dat ik niet zwanger zou zijn en kwam mijn menstruatie dezelfde of de dag erna op gang. Succes in ieder geval. En het is overigens alleen maar goed bedoeld, al komt het wat naar over nu misschien.
Absoluut niet dat dit naar overkomt, ben er juist heel blij mee, omdat ik dit nooit heb gehad... Misschien heeft stress hier wel ietswat mee te maken, ivm werk. Dankjewel!!
Gelukkig maar. Ja wie weet is het toch de stress dat mee speelt, of je bent toch zwanger. Helaas “moet” en zal de tijd het leren.. hadden we maar een glazenbol, haha!
Vanochtend de laatste kruidvattest opgemaakt die ik nog had. Toch wel een mooi duidelijke test vind ik. Geen mega knaller maar wel even duidelijk als ik toen met mijn zoontje had. Ik ga genieten
Super! Gefeliciteerd!! Ik ga ook genieten. Ik moest gisteren of vandaag eigenlijk ongesteld worden. Had vorige week al positief getest en was zo bang dat ik alsnog ongesteld zou worden. Is niet gebeurd en gaat vandaag vast ook niet meer gebeuren
Ik zat er nog wel aan te denken. Maar weet niet of het veel toevoegd. Straks maakt het me weer onzeker. Jij dan?
Ik niet.. vind het geen toegevoegde waarde meer en voor dat geld kan ik beter een leuk pakje halen haha. Heb al een afspraak met de VK gemaakt, zo heb ik wat positiefs om deze spannende weken door te komen!