Wat vinden jullie nu de maatregelen weer verder gaan, wel of niet naar tandarts voor controlebezoek? Wij hebben een halfjaarlijkse controle afspraak staan met het hele gezin. Tandarts heeft niet afgebeld. Maar wat vinden jullie, wel of niet gaan? Niemand heeft klachten qua gebit, maar dat zegt natuurlijk niks. En voor wat betreft doktersbezoek? Ik moet naar een specialist (niet in het ziekenhuis maar meer een privé kliniek) en die geeft aan alles te verzetten indien niet urgent of wanneer het niet telefonisch kan. Maar naar de huisarts kan ik in principe gewoon gaan. Ik moet met mijn zoontje naar de huisarts, niks alarmerends of urgents, maar ook geen weken uitstel. Zouden jullie risico's nemen?
Wij gaan gewoon naar de tandarts etc Als je het zelf niet prettig vind zou De afspraak met je zoontje ook via een telefonisch consult kunnen bij de huisarts ?
Voor mezelf wel (afhankelijk wat het is hoor), maar waar t mn dochter betreft neem ik geen risico en gaat zorg door als ik dat nodig acht (voor die slaapstoornis waar we nog mee vechten zoek ik nog geen hulp dat is voor ons problematischer dan voor haar). Vulling is bij mij gesprongen, maar nergens last van. Houd t maar zo goed mogelijk schoon en sta niet te trappelen voor de periodieke controle waar we de herinnering voor hebben gekregen. Hadden eigenlijk in juli gemoeten toen mn vader in zn laatste dagen zat, toen afgebeld. Mja, zal binnenkort wel een keer moeten...maar bel dan wel gelijk dat ze kunnen gaan boren en vullen er achteraan en een seal bij mn dochter als ze meewerkt. Pas die zelftest voor bmhk gedaan komt daar wat uit dan ga ik dat bijv. dus echt niet uitstellen.
Ik denk dat het met de risico's bij de tandarts wel meevalt. Die werken altijd al met flinke hygiëneprotocollen en dat is nu alleen nog maar meer. En in principe komen daar ook geen zieke mensen, wat bij de huisarts misschien wel nog gebeurt.
Gewoon gaan. We moeten niet van overdrijven. Het is gewoon veilig om naar de huisarts of tandarts te gaan. Die lopen met mondkapje op en moeten zich aan strenge hygiëne eisen houden.
Ik ben blij dat ik naar de tandarts ging, bleek een flink gat tussen mijn kiezen te hebben waar ik niets van merkte. Dus ik zeg: gewoon gaan. De tandarts had spatscherm en mondkapje. Assistente idem Ik vond ziekenhuis bezoeken juist fijn, zo keurig allemaal Daar zijn de protocollen strikt en houden zich uitstekend aan de hygiëne eisen. Supermarkt is gevaarlijker.
Ik zou gewoon naar de tandarts, huisarts of andere specialist gaan als dat nodig is. Ben afgelopen week ook 2 keer naar de tandarts geweest om 3 vullingen te laten vervangen. Maar, ook voor "gewoon" een controle bij de tandarts zou ik nu gewoon gaan. De volgende controle is voor ons in januari daar gaan we gewoon naar toe.
Gewoon gaan. Ik laat zelfs mijn oren ook gewoon uitspuiten bij de assistente hoor...is niet levensbedreigend of zwaar noodzakelijk maar wel fijner als ik niet half hoor.
Hier ben ik het mee eens. Controle bij de tandarts gaat bij ons gewoon door evenals een afspraak bij de huisarts of het ziekenhuis als dit nodig is.
Oke bedankt voor jullie reacties. Tandarts is gewoon controle en niemand heeft klachten. Maar inderdaad die hygiëne is daar natuurlijk wel strikt. Ik zater alleen mee dat het niet strikt noodzakelijk is. Je wel dicht bij elkaar zit. Tandarts kan het heus wel krijgen denk ik dan zo dicht bij elkaar en bij de mond enzo.
Ik ga 19 november met de kinderen en voor mezelf. Je tanden zijn erg belangrijk om gezond te houden. Ze werken daar sowieso met medisch mondkap op en werken altijd al met handschoenen. Enig wat ik kan bedenken is dat de aerosolen van de vorige patient er nog ronddwalen...
Wij gaan naar beide. Gezondheid staat bij mij op nr1, en dat geldt ook voor een gezond gebit en iets waarvoor ik naar een ha stap. Dat is echt niet snel, dus als ik zou gaan dan is dat echt omdat het nodig is.
Nou dat dus, vooral van de vorige patient. Zitten daar met mond open. Zitten ook in wachtkamer. Gewoon het idee wat ik heb hoor. Wij moeten volgende week naar de tandarts met het hele gezin, dus dan denk ik; balen net in deze weken van aangescherpte maatregelen
Gezondheid vind ik uiteraard ook belangrijk. Maar een tandarts controleafspraak kan ook een maand later bijvoorbeeld. En huisarts is ook niet iets met haast waarvoor we moeten.
Tandarts zou ik gewoon heen gaan. Doktersafspraken zoveel mogelijk telefonisch indien mogelijk. Dat doen ziekenhuizen zelf ook, voor een ingreep voor mijn dochter hoefde ik ook niet naar de anesthesist, kon allemaal telefonisch (waarom vroeger niet, vraag je je dan ineens af?) Ook huisarts heb ik inmiddels de afgelopen maanden al voor diverse dingen aan de telefoon gehad ipv dat ik erheen hoefde. Gewoon overleggen en als ze je echt willen zien hoor je het wel.
Ik zou juist nu heengaan. Wie weet hoe lang het anders weer kan gaan duren als het nog erger wordt. Hier afgelopen vrijdag geweest. De jongste heeft helaas een gaatje, dus over 2 week weer.
Ik heb me bij meerdere afspraken in het zkh afgevraagd waarom ik daarvoor een halve dag vrij moest nemen. Denk dat deze situatie hier ook inzicht in heeft gegeven, dat bepaalde processen sneller en efficienter kunnen. Toen mijn dochter vorig jaar een kijkoperatie moest: - eerste gesprek met de kinderarts, - 2de gesprek met de kinderarts die de kijkoperatie ging uitvoeren (duurde 5min, was kennismaking en doorspreken klachten. Zoiets kan prima telefonisch) - intake gesprek operatie, eigenlijk herhaling van het tweede gesprek, met iemand anders - afspraak anesthesie, wel meten en wegen maar verder ook een kort gesprekje met dochter over de narcose (gaat nu ook telefonisch)