Mijn kv testen zijn op .. vanmorgen wel met 2besure getest en ook daar een streepje dus ben ondertussen ook overtuigd dat het geen indroger is/was ! daarnaast sinds gisteren avond met vlagen intens misselijk ook, wat dan ook wel een soort rust geeft. We wachten af, maar voorzichtig positief dus Ps. Vriendlief nog steeds in denial, die wacht op de CB digital voordat hij het gelooft
Ja ik zie hem, al vind ik deze testen niet super betrouwbaar. Ga je nog een ander testje doen, bijv. Kv 2V5 om het te bevestigen?
Ik zie 'm wel. Maar zou een andere test doen. De verhalen over deze testen zijn niet altijd positief Ik duim voor je!
Ik kon het weer eens niet laten, die testen branden gewoon in de kast met als gevolg dat ik continu zit te turen. Maar wat zien jullie, vandaag 8 dpo dus ja ik weet veeeel te vroeg, maar goed voel van alles wat anders is dan normaal heb hem ook even in zwart wit gezet.
Ik zie iets, maar nog niet zo duidelijk om positief te noemen. Weet je ook hoeveel dagen na eisprong je nu zit?
Nog maar op 8dpo . Ik neem mij voor om pas 1 dag voor nod te testen, maar dan kan ik het weer niet later
Ik zie een kruisje, alleen.. ik hoor zulke nare verhalen over vals positieve testen, gooi er eens een KV 2V5 tegen aan, die moet zeker een mooi streepje geven hoor als deze al zo duidelijk is. Het kan wel op 8 dpo, al is het nog veelste vroeg.
Oh zo. Ik dacht dat dat deze waren, maar deze waren duurder. Ik ga morgenochtend met ochtend urine testen, heb er namelijk nog zo’n een.
6 dpo toch pas? Zaterdagavond posi ovu= maandag eisprong en vandaag 6 dpo (heb even in je geschiedenis gekeken). Ik zou dan morgen overslaan en dinsdagochtend testen.
Oh ik reken al vanaf de Pos. Ovulatie test. Maar dan zou het toch onmogelijk zijn om positief te testen??