@Dreamer29 heel veel succes vandaag! Hier hebben we nu alles klaar voor het geboorte kaartje en geboortebord! Baby wasjes gedaan eerste pakje uitgezocht, kleertjes voor het ziekenhuis klaar en zo doen we elke week wat voor in de vluchtkoffer. Morgen gaat m'n verlof officieel in en ook dat is best fijn! Ik leef inmiddels van week naar week (vooral de nachtjes slapen in het ziekenhuis )
Welkom!! Leuk een 3/4 D echo . Wij hebben vanmiddag een groeiecho, en dan kijkt ze standaard eventjes in het 3D
Welkom @Orchidea. Wat leuk een 3D echo. Hebben wij ook gedaan alleen wilde de kleine niks laten zien hihi. Zelfs niet na de 3e poging. Maar echo blijft leuk @Mammavantwee veel plezier straks @Dreamer29 succes vandaag. Hopelijk heb je wat kunnen slapen.
Nou, redelijk kunnen slapen nog. Alleen een beetje jammer dat dochter om 5 uur wakker was en per se bij ons in bed wilde... lees: super dicht tegen mij aan kruipen, waardoor ik nauwelijks ruimte over houd en moeilijk weer in slaap val Ze sliep vervolgens wel uit gelukkig en ik ben ook nog ergens wat ingedut.
Net via telefoon het intake gesprek gehad met de kraamorganisatie. Dan komt het toch ineens weer een heel stuk dichterbij. Erg leuk gesprek.
Hi! Ben jullie al even aan het volgen en klets soms ook graag mee voor de laatste 100 dagen! Voor de meiden die bijna gaan bevallen, heel veel succes!
Fijn dat je geslapen hebt. Hihi liggen dan bijna op je he. Fijn dat ze nog geslapen heeft en jij nog ff kon rusten. Hopelijk mag je je straks gewoon melden. Dank je wel en welkom
Wat tof, dat is wel een voordeel zeg. Voor een 3D echo betaal je al gauw 80-100 euro, als het bij sommige praktijken niet meer is. Bizar voor 20 minuten!
Haha oeps, nou dan ben ik benieuwd.. inderdaad de echo opzicht is al leuk, de rest is dan maar bijzaak he! Haha
De rest ook dankje wel. Leuk zo’n clubje. Succes alvast aan de dames die op bevallen staan.. spannend!!
Ok... schoonmoeder is aan t doorvertellen dat ik word ingeleid vandaag... krijg net telefoontje met succeswensen van schoonzus..., ligt het aan mij of is dat best raar?! Man is super nuchter en vindt het helemaal niet gek, maar als ik iets wil vertellen hierover dan bepaal ik dat tochecht liever zelf
Nou, eerlijk. Ik zou dit niet tof vinden, dus ik snap jou reactie wel. Zeker als ze vervolgens “Jan en alleman” inlicht erover. Dat is jou taak als je dat wilt doen. In ieder geval, veel succes vandaag.
Ik vind het ook echt niet tof inderdaad! Mijn man vindt dat ik maar geheimzinnig doe ofzo... terwijl ik gewoon niet zit te wachten op dit soort telefoontjes. Ik vind het al mega spannend zonder dat!