Ik hier in de omgeving ook niet, op de onze na dan. Hugo staat hoog op mijn lijstje voor mocht er toch nog een derde komen.
Ik ben m'n vorige lijst helaas kwijt, maar ik/we hou(den) van frans/latijnse namen die hier in NL niet veel voorkomend zijn. Maëlys bijv. Maar bijv. Aimée is voor ons alweer te gewoon/te bekend.
Ik zat mee te denken. Misschien zit er iets leuks bij. Avelie Alizee Cerise Elinore Genevie Brienne Deja
De bovenste stond reeds op de lijst al dan niet in een net iets andere vorm, de rest niet ons ding. Heb nog even door m'n nieuw aangemaakte lijst gescrolld en daarvan valt vooral op dat er veel namen in staan met twee klinkers achter elkaar (bijv. ea of io). Mocht je nog wat te binnen schieten, PB me maar. Dan hoeven we dit topic niet te bevuilen
Nee. Nou ja, we zagen wel dat het een anagram was (ook pas toen het op papier stond), maar omdat we de tweede net als de eerste wilden vernoemen en het “maar” de tweede naam betrof hebben we het maar zo gelaten.
Cate (Cataleya adriane) Sarah (weet niet hoe ik sterretje erachter zet) Chris (Christian Jacobus) Amy (Amilia Henriette) en nu opzoek naar mooie match met nog een jongensnaam
Sam(Samuel) Jonah (Jonathan) Jur(Jurriaan) Toby(Tobias) Lenn(Lennart) Sil(Silvijn) Mats(Mattias) Sorry ik kon het niet laten.
@spannendetijden Ik vul even aan (ik lees uit je andere namen, dat het ook in het Engels begrijpelijk moet zijn?) Vic (Victor) Mel (Melchior) Jack (Jacobus) Dave (David) Nick (Nicolaas) Edit: sorry voor de topicvervuiling