Zo, ik post hier nu ook actief mee na een aantal rondes alleen meegelezen te hebben in dit soort topics. Mijn vriend en ik proberen samen voor mijn eerste (hij heeft al een zoon uit een eerdere relatie). Het is spannend, aangezien zijn zaadkwaliteit niet geweldig is - de eerste is via ICSI verwekt. 9 november gaat hij naar de androloog om te kijken of ze iets kunnen doen voor hem, anders is het advies voor ons IUI, maar daar zijn we samen nog niet aan uit. Ik heb deze maand goed benut, voor het eerst zonder ovulatietests omdat ik enorm hypergefocust symptomen per DPO ging noteren en daar redelijk ongezellig van werd. Dus mijn NOD is een inschatting, de apps zeggen dat het iets later is maar ik denk dat ik iets eerder geovuleerd heb adhv symptomen die daar dan weer bij passen. Waar ik tot nu toe last van heb gehad: Hele heftige dromen (1 nacht) Nachtelijk zweten (ook maar 1 nacht) Er in de nacht vaker uit moeten om te plassen terwijl ik dat anders nooit heb Op sommige momenten ben ik me erg bewust van mijn borsten Snaaibuien (heb ik meestal in de periode na mijn eisprong). Ik duim enorm voor iedereen die nog op het wachtbankje zit!
JEETJE wat kletsen jullie veel! Ik krijg het amper voor elkaar om het allemaal te lezen, laat staan om te reageren! Maar ik zag weer een aantal zwangeren, gefeliciteerd! Hopelijk dat de rest deze maand gewoon volgt Verder las ik dat er iemand fotograaf bij Stichting Still is, super mooi dat je dit doet! Ik had zo graag gewild dat er foto's gemaakt zouden zijn van onze zoontjes, maar helaas heeft niemand in het ziekenhuis verteld dat dit bestond... Ik zit nu op 4/5 DPO, uiteraard merk ik nog niets. Op 1 of 2 DPO had ik de hele dag menstruatiekrampen, heel vreemd. Terwijl ik m'n eisprong wel heb gevoeld, tenminste daar ga ik vanuit omdat die altijd hetzelfde voelt. Niet dat die krampen iets met een zwangerschap te maken kunnen hebben, maar ik vond het wel gek! Ik ga volgende week donderdag pas testen, op 12 DPO dus ik moet nog even wachten! Ik heb er trouwens super veel respect voor dat sommige dames hier al lang bezig zijn, en het toch kunnen om steeds weer mee te praten in zulke topics. Het lijkt me zo moeilijk om steeds te zien dat anderen wel zwanger zijn... Heel knap! @deentjepeentje Welkom, hopelijk mag je snel zwanger raken!
Na 3 dagen gestegen temp heeft FF mijn nod gezet op 31 oktober Dit op basis van gemiddelden van afgelopen cyclussen
Gezellig! Zitten we samen aan het einde van de lijst! Mn man heeft me net al overtuigd om vanaf de 29e te testen hahah ben dan 9 DPO
Ik heb met mezelf afgesproken dat als ik ongesteld word er een fles wijn leeg gaat en een zak chips en een doos bittergarnituur
Die van mij zijn al lang uit de rompers Ik heb dit afgelopen rondes niet gehad, maar nu zo overweldigend Stom hè
Bij onze zoon heb ik heel duidelijk de innesteling gevoeld op 5dpo. Nu ik 5-6dpo ben en niets voel ben ik er alweer klaar mee voor mijn gevoel met deze ronde
Hahaha! Lekker hè.. ik eet super gezond altijd na de eisprong dus ik mag het niet hebben van mijzelf. Morgen bloed prikken voor progesteron en probeer zo gezond mogelijk te eten om die LF zo lang mogelijk te hebben.
Ik heb nog nooit de innesteling gevoeld, dus het hoeft niks te zeggen Ik ben nog maar 3 dpo, wel wat klachten maar zal door de progesteron komen denk ik. Zere/gevoelige tepels en een zwaar gevoel in mijn buik Edit zie nu dat ik dat afgelopen ronde ook had dat zwaar drukkende gevoel in mijn buik. Afgelopen bleek het toch raak te zijn geweest
Ik zie het streepje nog steeds hoor! Ik ben van mening dat je ook bij een tuurstreep gewoon zwanger bent tot het tegendeel is bewezen en krampen en ook bruinverlies kunnen ook bij een gezonde zwangerschap horen. We hebben helaas geen glazen bol en miskramen komen helaas voor zoals al veel van de meiden hier hebben moeten beleven, maar daar kan je op basis van 1 zo'n testje en wat krampjes nog niet veel over zeggen. Ik hoop dat het het gewoon goed zit!