Haha ja is ook zo Striae! Ik vraag me vooral af hoeveel rompers je nodig hebt. Kan me nog goed herinneren dat een boel van de uitzetlijst destijds echt onzin was, en dat een mens nooit genoeg hydrofielen heeft (al is het om de ramen mee te doen)
Hahaha... hier heb ik nu dacht ik vooral met lange mouw rompers.. maar ook nog wat korte mouw erbij... want nu maart kindje haha.. en als meisje is dan is sommige rompers wel erg jongetjes achtig haha
Ik heb alle kleertjes van mn 1e dochter uitgezocht en ga een paar leuke nieuwe dingen kopen maar de basis is er. Ik geloof dat ik voor haar een stuk of 7 rompers had. Verder heb ik nooit wat aan de spuugdoekjes gehad want ik gebruikte overal hydrofieldoeken voor. Verder gister in t ziekenhuis gelegen wegens veel buikpijn. Gelukkig alles goed met baby (jeej ook weer echo gehad ) alleen wel ontsteking in mn darmen. Ben er bekend mee, heb darmziekte. Dus flink balen en ben super moe. Maar is lastig met een dreumes in huis misselijkheid is gelukkig minder. Hoe voelen jullie je? Zijn jullie al met namen bezig?
Ahh wat balen! Kan dat behandeld worden tijdens de zwangerschap? Heb je de misselijkheid nog besproken? Wij wisten de naam heel zeker maar de laatste tijd twijfel ik zucht
Ja kan behandeld worden misselijkheid besproken ja. Als mn darmen rustiger worden zal misselijkheid ook minder worden. Ik mocht extra medicatie maar merk dat t al beter gaat nu ik meer rust neem. Oee ja die twijfel he, wij hadden ook twijfels maar toch besloten voor die ene naam te gaan blijft een moeilijke beslissing he!
Naam zijn wij ook al uit, maar blijven het wel een beetje open houden nog. @Lievekleine88 rot van je darmen! Gelukkig is behandeling, maar toch vervelend.
@Lievekleine88 oh dat is naar! Wel fijn dat je al direct verbetering voelt als je het wat rustiger aan doet. Kun je voorlopig ook meer rust pakken? @Fraser ah bij jou ook al weer pet Sterkte! Qua naam ben ik er wel een beetje uit, al heeft man nog wat overtuiging nodig Scheelt dat hij zelf ook niet met suggesties komt. Wij zitten op het moment in thuisisolatie en hebben afgelopen weekend al bijna heel de babykamer klaar gemaakt. Misschien wordt er nog wat geschoven met wat kastjes of wat spullen en komt er nog ergens een leuke muursticker, maar verder is het eigenlijk al wel klaar Ik heb ook een dvd-kastje neergezet en daar alle newborn wasbare luiers in opgestapeld. Zo'n schattig gezicht
Pff wat rot veel overgeven en misselijk dus? En dan nog 2 kindjes rond hebben lopen, maakt t niet makkelijker lijkt me. Veel sterkte!
Wat leuk dat babykamertje!! Daar heb ik nu ook zin in om te doen Ja kan wel wat rust pakken hoewel ook wij in thuisisolatie zitten (man is positief getest, ik heb morgen de test). Dus man zorgt veel voor onze dochter dus heb ik wat meer rust. Maar hij is ook niet lekker dus we wisselen elkaar maar af
Overgeven valt mee, gebeurd wel, maar niet zo veel meer als in het begin. Komt vooral door sterke medicatie, zonder die medicatie is het wel veel spugen. Vooral hele dag misselijk. Mijn man neemt die slechte dagen de zorg voor de kinderen over, dus ik kan gelukkig veel rusten, maar leuk is anders.
@Tuttebelleke dankje, geen feest hier inderdaad. Maar het is niet anders, heb mij er al een tijd geleden bij neergelegd. Jij sterkte met de quarantaine! Gelukkig ben je dus niet super ziek en al lekker bezig met de babykamer.