Pelle past er totaal niet bij. Odin moet ik aan de biowinkel denken. Viggo niet mooi. Dus Jari gekozen.
Thanks ladies. Dit helpt echt. We zijn er nog niet uit maar de verschillende argumenten helpen wel met zoeken
We hebben inmiddels Viggo op ons lijstje vervangen door Vigo. Staat toch leuker naast naam van oudste zoon. Maar we zijn er nog niet helemaal uit.
Vigo is erg leuk! Ik vind Odin toch nog een beetje bijzondere naam voor een baby, net als Jezus. Misschien als je groot fan bent van de Noorse mythologie.
Vigo super leuk!! Dus daarop gestemd Odin zie ik tegenwoordig heel veel voorbij komen op verschillende forums (of post jij al die topics? ) dus lijkt erg populair te worden maar persoonlijk niet mijn smaak... ik vind het een vrij “serieuze” naam en zie er ook geen 100% Hollands kindje bij.. ik weet dat het in Noorwegen heel populair is en dat dat ook westers ogende/blonde kindjes zijn, maar denk op een of andere manier meer aan een getint kindje. Maar ik ken ook geen Odin dus dit plaatje is volledig op basis van mijn fantasie haha
Thor is trouwens wel een veel meer gebruikelijke naam, als je die richting op wil. Alleen Nederlanders kunnen het vaak niet uitspreken.
Tja daar komt die naam vandaan. Kan het ook niet helpen. Dat was de Scandinavische en Nederlandse religie voor de verkettering Oh oeps Thor is met de donderhamer,Odin heeft maar 1 oog.
Odin is idd echt de oppergod, daarom vind ik het ook een zware naam voor een kind / mens... Ook in Scandinavië (behalve Noorwegen) wordt Odin nauwelijks als naam gegeven, en in veel landen heeft de naam ook associaties met extreem rechts (google maar eens op Soldiers of Odin). Ik zou er dus niet voor kiezen.
Viggo moet ik aan Ziggo denken, niet leuk. En Odin klinkt nogal heftig als dat klopt wat hier bovenstaan.
Ik vond het ook best heftig om te delen, maar ik weet dat ik het zelf graag geweten zou hebben! Dan kun je nog steeds een andere keuze maken, maar heb je wel een completer beeld!