Nou, daar is de mijne dan. Sinds eisprong weer mijn typische 'het is raak'-gevoel en symptomen, net als bij mijn 2e andere zwangerschappen. Gisteren en vanmorgen een testje gedaan en die waren spierwit. Logisch want zit nu rond 6 / 7 dpo maar ik dacht, leuk voor de oploop. Nu vandaag begin van de middag ineens een vlaag van op en top zwanger gevoel met wat roze verlies dus ik dacht ik gooi er nog een testje tegenaan want ik heb er toch nog een hoop die anders niet op gaan voor de houdbaarheidsdatum. Wat denken jullie? Bovenste van gisterochtend, middelste van vanmorgen en onderste van net. Lekker tuurtestje, dat wel. Best logisch voor deze termijn. Maar ik weet dat jullie daar wel van houden.
Geprobeerd een duidelijkere foto te maken maar dat is bijna niet te doen met zo'n streepje. Hier zie je in ieder geval de kleur wat beter.
Nou, hier nog niet veel meer duidelijkheid hoor! Vannacht slecht geslapen en geprobeerd vooral niet te gaan plassen. Vanmorgen om half 6 wakker, dus ik dacht ik ga nu maar even op mijn gemak een testje doen maar weinig resultaat. Dus toen ben ik maar weer snel naast mijn kleine meisje in bed gekropen. Hopelijk morgen meer succes. Of vanmiddag? Zal kijken of ik hem zo nog goed op de foto krijg.
Ik hoor meerdere verhalen dat sommige vrouwen meer middag testers zijn dus misschien jij ook wel! Ben toch wel benieuwd naar je testje
Tjah wie weet. Ik heb eigenlijk altijd in de ochtend getest omdat dat zo hoort maar bij mijn zoontje had ik de eerste positieve test ook in de middag en die was meteen heel duidelijk. Terwijl die 2 dagen daarvoor in de ochtend nog compleet wit was, niet eens een tuur. Maar ik ben nog heel vroeg hè. Hou ik rekening mee. Ik had eigenlijk ook nog niks verwacht nu. Ik denk dat die van gisteren gewoon een toevalstreffer was.
Ik weet het niet. Ik lijk wel iets te zien. Vind dit wel rot testen. Heb ze zelf ook gehad. Woensdag nog negatief of in de verte een streepje. Vrijdag (na nod) positief. En dan zijn het ook nog eens die extra vroege testen.
Oh ja ik zie het! Ik heb ook die extra gevoelige inderdaad. Maar goed, ik zit pas op 7 dpo nu ongeveer dus kan ook niet veel verwachten. Bij mij zoontje en dochtertje testte is pas 11 dpo positief. Maar daarbij had ik het idee dat ik op 9 dpo de innesteling had en nu heb ik het gevoel dat de innesteling nu al gaande is. Maar ik test vrolijk door hoor! Ik kan daar wel van genieten. Weirdo!