Hoihoi, Ik ben even nieuwsgierig of er meer mensen zijn die voor de eerste zwangerschap naar het ziekenhuis zijn gemoeten voor vruchtbaarheidsbehandelingen en nu voor een tweede willen gaan? Bij ons is het namelijk zo gegaan zwanger geworden door hormoonspuiten. Nu we voor een tweede willen gaan contact gehad met het ziekenhuis en zij willen dat we het toch minimaal een jaar geven om zelf zwanger te worden. Je kent het wel wanneer je iets in je hoofd hebt wil je het natuurlijk zo snel mogelijk. Zitten inmiddels op ronde 5 en 10 dpo ga ik van alles merken maar dit is waarschijnlijk weer gewoon omdat ik ongesteld moet worden. Heb er zelf niet heel veel vertrouwen in omdat het de eerste keer ook niet op ‘eigen kracht’ is gelukt. Zijn er mensen die dit nog meer hebben meegemaakt of hoe kijken jullie hiertegen aan?
Wij zijn nu weer in het ziekenhuis voor de derde. Eerste 2 ook. We hebben gelukkig nooit eerst week zelf moeten proberen. Enige 'eis' was dat ik 2 cyclussen had gehad. Wel zijn we na de eerste begonnen met cryos, die lukte niet, toen punctie en na de tweede idem. Vind een jaar wel lang, was er een reden gevonden bij jullie?
Wij zijn met de eerste zwanger geworden via IUI. We wilden voor de 2e gaan maar moest gestopt zijn met borstvoeding en mn schildklier moest weer stabiel zijn. We zouden in november weer beginnen met IUi voor nummer 2. Het was een hele verrassing dat we in augustus ineens een positieve test hadden.
Vind ik ook, een jaar is erg lang. Tegen mij hebben ze 6 maanden gezegd, maar dan nog wil ik niet meteen de mmm ingaan. Als het na 6 maanden niet gelukt is wil ik eerst al eens starten met monitoring. bij ons eerste zouden we ook gaan starten met iui op aanraden van de arts, maar 1 week voor de start was ik zwanger! ❤️
Nou het begon bij een onregelmatige cyclus, bij de eerste en toen ben ik sowieso pas na meer dan een jaar geholpen. Nu zeggen ze, we denken omdat je nu een regelmatige cyclus hebt van ongeveer 30 a 32 dagen het toch een jaar nodig heeft om zwanger te worden. Ik vind dit namelijk ook erg lang. het enige wat ze willen doen is zodra ik ongesteld wordt bellen zodat ze kunnen zien hoe me eileiders zijn en of alle eitjes weg zijn. Kwaliteit van mijn vriend zijn zaad controleren maar ik denk dat dat natuurlijk dan weer gewoon goed zal zijn, dat was de vorige keer ook. Ik baal natuurlijk echt want had verwacht dat ze me veel eerder wilde helpen.
Wij zijn zwanger geworden door middel van ICSI. Er speelden wel meerdere vruchtbaarheidsproblemen. Wij mochten ons meteen weer aanmelden voor ICSI en zijn daar 10 maanden na de geboorte van onze dochter mee begonnen. Tussen de geboorte en de ICSI in geen anticonceptie gebruikt in de hoop op een lucky shot, maar helaas...
Aan de ene kant makkelijk om te weten als er problemen zijn, bij de eerste keer was het bij ons onverklaarbare onvruchtbaarheid. Ik hoop zo dat het ziekenhuis wat ze in eerste instantie beloofd hadden ook gewoon nakomen. Er is toen 2 of 3 keer tegen mij gezegd toen ik zwanger was, als u voor een tweede kindje wil gaan hoeft u natuurlijk geen jaar te wachten maar 6 maanden. Ik baal dus enorm nu en het gevoel alsof ze je dan niet willen helpen.
Hier bij de eerste zwanger geworden door OI (Menopur, Pregnyl). Bij de 2e mochten we direct weer met OI starten en na 6x zijn we over gegaan op IUI (met Menopur en Ovitrelle). 3e IUI-poging was het raak. Ik zou op je strepen gaan staan. Waarom weer helemaal opnieuw beginnen met de mmm? Vind dat ronduit bullshit. Ja, bij natuurlijke manieren kan het ook een jaar duren. Maar in de mmm kan het óók een jaar duren..
Ja inderdaad, vind het ook echt vreemd. Er is 3 keer tegen mij gezegd, gefeliciteerd als u voor een tweede wil gaan hoeft u geen jaar te wachten maar mag u na een halfjaar al komen. Dit is een nieuwe arts die net gekomen was toen ik zwanger was. Ben in staat om anders een ander ziekenhuis te bellen.
Kan je ze dit dan niet voorleggen? Dat je je niet goed voelt bij 12 maanden en je echt wel zoals eerder beloofd na 6 maanden geholpen wil worden?
ja dat ga ik zeker ook doen. Ik moet bellen wanneer ik ongesteld ben en dan willen ze weer van voor af aan beginnen. Kijken wanneer ik ongesteld ben voor een inwendige echo, zaad controleren je kent het hele riedeltje wel en zodra dat goed is probeert u het maar nog minimaal 6 maanden zelf.
Ik ben doormiddel van iui van de eerste zwanger geworden. Dit omdat we slecht zaad hadden. Nu van de 2de spontaan zwanger geworden iets meer dan een jaar na de geboorte van de eerste. Me vriendin gebruikte hormonen voor de eerste. Omdat ze ook geen/onregelmatige cyclussen had. De tweede is ander half jaar na de eerste spontaan gekomen. Succes de komende tijd