Seks

Discussie in 'De lounge' gestart door Orchid24, 24 sep 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. femkes

    femkes VIP lid

    24 jul 2007
    9.088
    10.382
    113
    Waar ben je dan met je hoofd? Ik voel juist meer bovenop, juist omdat ik kan bepalen hoe snel of langzaam, hoe ik mijn rug houd, of ik rechtop zit, achterover buig of juist voorover. Maar hoe ik daar tips in zou moeten geven? Ik denk dat het belangrijk is je in ieder geval comfortabel te voelen, dus een mooie bh of juist niet, misschien zelfs een pyjama als dat voor je werkt. En verder lekker uit proberen, wat vind jij fijn? Hij kan verder nergens heen.
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  2. Zomerbloem

    Zomerbloem Fanatiek lid

    19 mrt 2018
    2.122
    2.577
    113
    Vrouw
    Hoe ik er uit zie, doe ik het wel goed. Pure onzekerheid waardoor ik verder niets voel. Het gaat wel beter.. want ik 'moet' van hem. Niet dat het verplicht is maar hij wilt juist laten zien/voelen dat ik niet onzeker hoef te zijn:thumup:

    Maar ik heb totaal geen idee hoe ik moet zitten/bewegen/whatever..
     
    vruchtje24 vindt dit leuk.
  3. xxmoixx

    xxmoixx VIP lid

    11 jun 2018
    5.314
    4.385
    113
    Vrouw
    Ben je ook nog met 100 andere dingen bezig als je van te voren al opgewonden bent? Misschien meer tijd in het voorspel steken? Ik vind boven op ook niet zo boeiend maar vind het juist wel leuk om mijn vriend te zien genieten. Dus daar focus ik mij dan op ;) Je kan ook wisselen van houding, hem blinddoeken etc.
     
  4. Zomerbloem

    Zomerbloem Fanatiek lid

    19 mrt 2018
    2.122
    2.577
    113
    Vrouw

    Verder nergens last van. Alles is prima en geniet ik vol op. Maar zodra ik bovenop zit lijk ik (voor mijn gevoel) een zeester..


    Terwijl met kleding aan gaat het prima.. maar zodra het 'echt' moet ben ik te onzekero_O
     
  5. VrouwtjeTheelepelje

    15 okt 2020
    52
    67
    18
    Vrouw
    Ben ik de enige die het maar een vreemd idee vindt om met een meetlat even te checken hoe groot de piemel van je partner is? Ik heb dat eerlijk gezegd nog nooit gedaan en ik zal dat ook nooit doen, omdat je dan je man eigenlijk herleidt tot een getal - alsof dat getal dan iets wil zeggen. Tien centimeter is een slechte minnaar. Zoiets? Ik hoop echt dat dat niet de maatstaf gaat worden voor een partnerselectie.

    Ik heb zelf heel veel piemels gezien, en als het dan toch over 'iets voelen' gaat, dan vind ik dikker belangrijker dan lang. Je vagina is maar 10-12 cm diep, dus alles meer dan dat is eigenlijk overkill. Ik heb partners gehad met langere exemplaren (wilde gok: tegen de 20 cm aan) en eerlijk: die deden me allemaal pijn omdat ze te diep naar binnen kwamen. Geeft mij maar een normaal, gemiddeld exemplaar. Per slot van rekening is het veel belangrijker WAT de mannen met hun piemel doen. Misschien is een echte micropenis wel problematisch, maar dat is alles onder de 8 cm geloof ik, en dat heb ik zelf nog nooit gezien. Overigens heb ik nog nooit een lange penis echt heel stijf zien worden, dat is dan toch weer een nadeel. De wat normalere varianten kunnen soms echt beenhard worden, maar dat lijkt niet te lukken bij de extreme formaten. Kan best iets met de zwellichamen te maken hebben, of misschien raakt hun piemel vanaf een bepaalde maat door het gewicht niet meer opgetild of iets dergelijks. Mannen met een grote hebben m.i. ook het idee dat ze een "fantastisch apparaat" hebben en dus vanzelf ook goed zijn in bed.
     
  6. Lill

    Lill VIP lid

    24 aug 2008
    10.223
    6.896
    113
    Vrouw
    Ik hou ervan. ❤ wat ik doe, en wellicht werkt het ook voor jou, ik blijf met mn bovenlijf wel soort van op hem liggen, kantel mijn bekken dan iets en beweeg op en neer. Zo heb je namelijk niet dat het zegmaar rechtoe rechtaan is maar door de kanteling maak je de opening iets nauwer waardoor je er zelf meer van voelt (ik tenminste).
    Bijkomend voordeel is als je hem goed kantelt je clit ook nog gestimuleerd word.

    Maar goed.. das mijn persoonlijke ervaring ermee.. :oops:
    Doordat ik blijf liggen ben ik ook niet zo bewust van mn lijf, mijn huidige vriend vind t superfijn dat ie me gewoon kan vasthouden/strelen/knuffelen dus dat is ook een plus :roflmao:
     
    Orchid24 vindt dit leuk.
  7. xxmoixx

    xxmoixx VIP lid

    11 jun 2018
    5.314
    4.385
    113
    Vrouw
    Ahh zo zonde. Misschien focussen op hoe je partner van je geniet. Wellicht geeft dat het nodige zelfvertrouwen :)
     
  8. Zomerbloem

    Zomerbloem Fanatiek lid

    19 mrt 2018
    2.122
    2.577
    113
    Vrouw

    Thanks! Volgende keer maar eens proberen.:oops:
     
  9. Zomerbloem

    Zomerbloem Fanatiek lid

    19 mrt 2018
    2.122
    2.577
    113
    Vrouw

    Het stukje voelt echt als een belemmering. Ik sta zo gezegd open voor alles.. niets te gek. Maar boven op is een ramp:(
     
    Lies1611 vindt dit leuk.
  10. Neuzeke

    Neuzeke VIP lid

    3 sep 2019
    13.686
    18.761
    113
    Vrouw
    En met de lichten uit beginnen ?
     
  11. Lill

    Lill VIP lid

    24 aug 2008
    10.223
    6.896
    113
    Vrouw
    Haha, ja sorry dit was wel een eeg gedetaileerde uitleg :|:oops:
     
    Iertje81 vindt dit leuk.
  12. ZsaZsa

    ZsaZsa Fanatiek lid

    10 mei 2019
    2.002
    1.834
    113
    Vrouw
    Ik durf/ durfde dit ook let maar 1 man en de rest niet.
    Idd soort van blijven liggen. Het idee dat hij het vraag wil en lekker vind is voor mij wel een pluspunt om te durven zeg maar.
     
  13. Zomerbloem

    Zomerbloem Fanatiek lid

    19 mrt 2018
    2.122
    2.577
    113
    Vrouw
    Juist heel fijn! Anders weet ik het nog niet:roflmao:
     
    heidiane en Lill vinden dit leuk.
  14. Zomerbloem

    Zomerbloem Fanatiek lid

    19 mrt 2018
    2.122
    2.577
    113
    Vrouw

    Ook wel een goede. Verhaal van Lill ,licht uit en een blinddoek op z'n hoofd:p.
     
    NiVa0230 vindt dit leuk.
  15. Spoetnik

    Spoetnik Fanatiek lid

    8 jun 2013
    4.365
    4.422
    113
    Vrouw
    Ik vond het vroeger ook vreselijk. Voelde me onzeker en bekeken.
    Nu juist niet meer, beste standje nu ;)
    Als je je bekeken voelt kan je je shirtje of bh aanhouden om te beginnen? Maar ik weet zeker dat je man/vriend het prachtig vindt om te zien!!
     
  16. Spoetnik

    Spoetnik Fanatiek lid

    8 jun 2013
    4.365
    4.422
    113
    Vrouw
    Ja inderdaad, zo doe ik het ook heel vaak :roflmao: heb je ook geen last van wiebelende lichaamsdelen :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
     
    Lill en Athina vinden dit leuk.
  17. Neuzeke

    Neuzeke VIP lid

    3 sep 2019
    13.686
    18.761
    113
    Vrouw
    Ja als je daardoor meer "durft" en eens je het wat vaker doet, kan je mss een klein beetje licht voorzien, waardoor je elkaars vormen enkel ziet.
     
  18. Lief of Stoer

    Lief of Stoer VIP lid

    25 apr 2011
    6.033
    2.896
    113
    't Gezellige Brabant
    Meestal weten de mannen dat zelf wel heel goed hoor ;) Ze zullen het alleen niet altijd toegeven. Ik heb 'm ook echt niet zelf gemeten :)
     
    Iertje81, Neuzeke en Lisa2 vinden dit leuk.
  19. Striae

    Striae Fanatiek lid

    16 jul 2020
    1.567
    1.073
    113
    Dit is mijn favoriete standje ;) mijn man heeft mij ook graag bovenop. Alleen lukt het niet altijd.
     
  20. Striae

    Striae Fanatiek lid

    16 jul 2020
    1.567
    1.073
    113
    Misschien helpt het als je het licht uitzet?
     

Deel Deze Pagina