Hier de volgende mijlpaal bereikt: J. kan een aantal passen loslopen! Hij vindt het zelf ook erg leuk! En maar lachen, is wat hij doet!
Jaaa.. tegenhouden gaat -helaas- niet. Van mij had het niet zo vlot gehoeven.. iets met jongste en klein willen houden. Wat giga mislukt!
Haha weinig aan te houden, als ze gaan dan gaan ze Je mag L wel even hebben? Die doet helemaal niets namelijk. Speelt nog een beetje op haar buik hahaha
Haha.. gezellig! Kom maar hoor L.! Wil jij dan met J. spelen? Komt vanzelf goed met L. J. heeft een broer en zus die hij achterna wil!
Dat merk ik hier ook wel, je ziet gewoon dat hij wil lopen, maar hij kan het niet haha. Hij stapt nu over en loopt overal langs ( trekt alles van tafel ) het gaat wel snel achter elkaar allemaal. Nu nog leren doorslapen
Ik merk dat het loslopen veel energie kost, er wordt dan ook goed geslapen! Hopelijk werkt dat bij jullie J. net zo!
Jaaaa hier weer na maaaanden eindelijk door geslapen. Niet eens wakker geworden voor z'n speen. Ik schrok om 06.00 wakker omdat we hem nog niet gehoord hadden. Uiteindelijk kon ik niet meer slapen en werd meneer lekker om 07.00 wakker. Wauw! Hoop dat dit door zet.
Hij sliep toch allang door? Als ze langer dan 5 a 6 uur achter elkaar slapen is dat al doorslapen namelijk. Luxe hoor dat uitslapen geniet ervan
Haha dat zal best hij is nog zo klein! J slaapt overdag nog steeds maar max een uur per slaapje.. dus 2 uur overdag. Hij word altijd huilend wakker ook. Zijn reflux is er ook nog duidelijk. Dochter was er rond 9 maanden vanaf.