dat kan ook afhangen van het schema dat je volgt. Ik had natuurlijke cyclus, alleen ter ondersteuning luteale fase. Dus dan kun je vrij snel stoppen. wat een spannende tijden voor jullie meid. Niet te doen allemaal
@Lindsysimons, jesus wat spannend zeg en inderdaad wat een rollercoaster. Kan mij de verbazing goed voorstellen.
Beidde tegelijkertijd? Ik heb de eerste dormicum gehad en de tweede niks. Toen deden ze nog geen morfine. Nu wel morfine. Wat een zege!
ja, een prik tegen de pijn en pil om je rustig te maken. U krijgt een half uur voor de ingreep een tablet Dormicum® van 7,5 mg om rustig te worden en 100 tot 200 mg Pethidine® per injectie als pijnstilling Een punctie zonder pijnstilling lijkt me echt uit het stenen tijdperk OMG. Bikkel dat je dat hebt moeten doen zeg!!!
Ja van dormicum gingen we juist afzien omdat je dan niks meekrijgt en ik verder niet heel zenuwachtig of angstig ben voor de punctie (alleen gezinde tegenzin), dus alleen pijnstilling. Nouja ga het overleggen! Vanavond maar even niet sporten, ik geloof niet dat ik wil springen of iets met m'n hoofd naar beneden
Goed hoor, lief dat je het vraagt, lees alles mee maar heb even niets te melden. In afwachting van de Follikel meting vrijdag Maar gebeurd hier veel zeg.. En wat fijn dat je 2 eskimootjes hebt. Hopenlijk hoef je daar geen aanspraak op te maken en heb je een plakker. Nu lekker broeden.
Alleen de pijnstiller beviel.mjj prima! Zo zou ik het weer doen. Slim, goed naar je lijf luisteren en langzaam aan ook je rust nemen!
Ter info. Ik heb zelf niet de ervaring dat je met dormincum niks meekrijgt. Ik heb alles gewoon meekregen. Het is ook niet zo dat ze het geven voor mensen die extra angstig zijn ofzo. Je wordt er gewoon wat relaxter van, kunt makkelijker ontspannen, waardoor je het makkelijker ondergaat. Dat was een beetje mijn beeld. Ik vond alles om de punctie heen ook best heel gezellig. Haha. Keihard gelachen nog om aantal dingen. Dat hielp mij wel om in de flow te komen. grappig detail trouwens dat degene die bij mij de punctie heeft gedaan ook deze terugplaatsing heeft gedaan. En dat is precies de arts die ik altijd zo leuk vind omdat ze op een bekende van ons lijkt.
Bij onze kliniek krijg dormicum wel via infuus. Denk dat je dan nog wat anders voelt dan via tablet vorm? Ik werd er echt stom dronken van
dat denk ik ook wel ja. Via infuus is wel intenser zou ik denken. Als je alleen dat krijgt, krijg je vast ook wat hogere dosis.
@Lindsysimons : ik krijg kippenvel van jouw wonderverhaal. Ik duim zo hard voor jou. @Asil: hoe gaat het nu met jou? @2jongensmama : wat goed van de cryo’s! Nu de spannende wachtweken in! @Emma1995 : heb je nog gebeld met de kliniek? @ik vergeet nog wat mensen sorry! Ik heb vlinders in mijn buik voor de volgende poging. Zo zie je maar Jantje huilt en Jantje lacht... UZ Gent geeft aan dat ze niet akkoord gaan met videogesprek. Dus hoop echt niet dat ik vanavond positieve LH test heb. Wat moet ik nou? Moet ik wel gewoon testen vanavond?
Wat is normaal de procedure? Bij ons is de regel s ochtends testen met CB digitaal en een smiley is doorbellen en de dag erna is dag 0. S avonds een positieve is 2 dagen erna dag 0. Dus ik zou alleen sochtends testen. Want die van vanavond is dan toch pas overmorgen dag een, zelfde als die morgenochtend positief zou zijn. (Ze reken bij ons met 36 na positieve test eisprong. Dus maandag avond positieve test is woensdag dag 0, dinsdagochtend positieve test is ook woensdag dag 0).
O huh dat is echt precies het tegenover gestelde van wat de arts me zondag vertelde over dormicum. Maargoed ik ga in principe voor pijnstilling, dus dat maakt niet uit Wel fijn dat je dezelfde arts had, schept toch een beetje een band. Ik ben nu 4x geweest in totaal en al 4 verschillende artsen. Wel allemaal even prima verlopen hoor, maar 1-2 had me fijner geleken.