Ik moest zoeken naar een stel manchetknopen die in een kastje in de slaapkamer zouden moeten liggen en graai vol in de leren string van schoonvader. Ik heb heel vaak mijn handen gewassen en heb man meegedeeld dat hij verder mocht zoeken indien gewenst.
Ieuuuuuwww! Hahaha ik snap je. Helemaal prima als mensen dit hebben, maar idd niet zo fresh er in te graaien als je wat anders zoekt
Hier ook team saai; geen swingers, geen trio’s, geen gekke attributen of plekken. Het liefste gewoon heerlijk zacht en vertrouwd in bed. Enne weet je?? We zijn allebei 100% tevreden met de situatie. Helemaal prima!
Toen mijn schoonouders terug kwamen van vakantie (en wij daar in huis geweest waren), dacht ik behulpzaam hun bed vast te verschonen. Greep zo een dildo onder het matras vandaan . Heb ze ook wel eens flink bezig gehoord met een hoop gekreun toen ik 1 van de eerste keren daar bleef slapen (mijn man woonde nog thuis, we waren nog jong en naar een feestje geweest). Sommige dingen wil je inderdaad niet in detail weten van je (schoon) ouders...
Mijn moeder ook met mij verhuizen, en toen ik zei dat het een electrische kaars was en ze het aan knopje vond was ze boos op me
Wellicht later .. voor nu vind ik het nog niet nodig dat onze dochter er vanaf weet. Maar ik zal er nooit een geheim van maken naarmate ze ouder wordt.
Wij hebben nog niet los van elkaar met iemand afgesproken. Dat is nog iets wat we misschien willen ontdekken. Er is inderdaad een site waar je gelijkgestemde stellen kunt ontmoeten.
Nou ja, hier ben ik het wel mee eens. Denk ik. Want ik zit niet in ‘die situatie’. Want als ze ernaar vragen: wat doe je dan hè. Ga je liegen of vertel je ze de waarheid? Ik vind dat lastig. Iemand zei hier dat je eigen sekssituatie privé is en dat je dat niet met je kinderen bespreekt. Ben ik het deels mee eens als het gaat over hoe vaak je het per week doet maar als jouw (bijna) volwassen kind het vraagt weet ik niet wat erger is: het vertellen of gewoon liegen. Ik weet niet wat nou ‘beter’ is voor je kind. Want ik veroordeel helemaal niks bij anderen en dat wil ik graag zo houden.
Was het nou spannend de eerste keer? En wat voor kleding heb je aan? Gewoon je uitgaans-outfit of spannende lingeriesetjes? Je hoort het al: niet bekend hiermee dus misschien zeg ik wel iets geks.
Voor ons de 1e x super spannend. Voor de dresscode leuke uitgaans kleding en na de dresscode, meestal rond 23u kleedt iedereen zich om in lingerie en hoge hakken. In onze vaste club geldt vanaf aanvang lingerie dat vond ik veel makkelijker haha
Wij vonden het ontzettend spannend en hebben onze ogen uitgekeken. Er zijn natuurlijk diverse ruimten waar je een kijkje kunt nemen. In deze club was het tot 10 uur in je "gewone" kleding en daarna lingerie. En echt, er loopt zo'n divers publiek dat je eerder op zou vallen in je gewone kleding als in lingerie
En zie je dan soms mensen die je kent ook. De bakker, slager, juf van de kinderen, familie of vrienden?
Gister las ik een artikel over relaties en seks. Ik vond het erg interessant! Wellicht dat anderen het ook leuk vinden om te lezen, dus bij deze de link https://www.bedrock.nl/waarom-een-goede-relatie-dodelijk-voor-je-seksleven/
Het hoeft toch niet 1 vd 2 te zijn. Dus of liegen of de waarheid vertellen. Je kan ook zeggen dat je bepaalde dingen liever prive houdt. Mijn toenmalige schoonvader vertelde mij dat toen ik 18 was..Nou had het niet willen weten.