Wat naar @Palmpje Die onzekerheid is zo killing! Ik duim voor een mooie, duidelijke echo volgende week!
@Palmpje houd de spanning er wel in. Nou ben gerust had dat ook bij mijn eerste Ik mag morgen weer. Vind het nu ook wel spannend worden.
Ja hoop het ook. Ik had toen gewoon met 5 weken echo zoals ik nu ook had vrachtzakje in baarmoeder en leven erin laat maar zeggen maar nog geen hartje. En toen daarna echo met 8 weken en toen was er wel een hartje. Heb twee weken geleden ook echo gehad bij deze was ik 5+5 was er ook nog geen hartje maar zij zij dat heel goed eruit zag verder en plande gewoon de andere echo’s in.
Ik heb vandaag flink veel last van bandenpijn. Was er al een hele tijd maar vandaag is het op zn ergst. Jullie ook al last van?
Aaah wat lief dat jullie er allemaal aan denken!! Zo grappig dat jullie dat allemaal weten maar daarnaast alleen mijn man en ik het weten Ik heb hem vanavond om 19.45u. Met een smoes passen de buren op (op kraamvisite bij een collega ) Ik was niet echt gespannen maar nu ik er aan denk komen de zenuwen toch wel...
Ja al vanaf de positieve test zo ongeveer. Bij snel opstaan de herkenbare bandenpijn scheut. Verder nauwelijks last ervan
@Marleen1 veel succes en plezier vanavond! Goede smoes haha @Palmpje de spanning wordt wel opgebouwd zo! Wanneer mag je nu weer heen? Ik heb de hele ochtend al een zenuwachtig gevoel en ik weet niet hoe dat komt. Hebben jullie dat ook wel eens? Ik ben onbewust denk ik heel erg bezig met de echo van vorige week, waarop dus eigenlijk nog niet veel te zien was behalve een zwarte vlek, en dat maakt me zo zenuwachtig voor de volgende echo die aanstaande maandag is. Ik hoop zo dat er dan een hartje en kindje te zien is.. Wat een spanning, vreselijk pfff. Vanmiddag hebben we de intake bij de verloskundige, ook dat is nieuw voor ons (eerste kindje), jammer dat ze dan niet even snel kunnen spieken haha
Oh bij jou in eerste instantie ook een leeg vruchtzakje dus? Hoever was je bij die echo? Ik snap je spanning maar al te goed hoor. Bij mij komt het soms ook in 1x opzetten. De wens is zo groot dus erom gespannen zijn is heel normaal. Ik mag dinsdag weer!
@Palmpje Ja helaas wel.. Ik dacht dat ik rond de 6 weken zou zijn maar de verloskundige dacht rond de 5. De eerste dag van mijn laatste menstruatie was 10 september, omdat ik pas sinds juli gestopt ben met de pil wilde ik graag mijn eisprong in kaart brengen en op 29 september had ik een stilstaande smiley bij de CB ovulatietest, op 12 oktober heb ik een zwangerschapstest gedaan en deze was positief! Als ik dan terugreken vanaf twee weken voor 29 september dacht ik op het moment van de echo (27 oktober) rond de 6 weken te zijn. Maar misschien was de eisprong pas 1 oktober en een late innesteling? Wie zal het zeggen.. Wat ik wel weet is dat ik sindsdien heel zenuwachtig ben en me rot google en dan kom je van alles tegen waar je niet zo blij van wordt dus dat probeer ik nu zo min mogelijk te doen! De verloskundige noemde het wel een "prille zwangerschap", een zwart vlekje met een soort ring er omheen, verdikt slijmvlies maar verder niks. Ik tel de dagen echt af tot 9 november..
Mijn laatste dag was 12 september. En zou nu volgend vk op 7 weken moeten zitten. Snap jou wel zitten veel in zelfde schuitje
@Mammavan1 pfff het is echt zo spannend he.. Wel fijn om hier even je gevoelens en onzekerheden te kunnen delen! Jij had dus 2 weken geleden ook zo'n soort situatie?
Ja toen was ik 5 weken en had ik een vruchtzakje maar die was niet leeg. zaten wel twee witte dingen in waarvan verloskundige zij dat dat iets was ofzo en dat hoorde er ook wel te zitten.
Maar volgens mij komt een leeg vruchrzakje ook niet heel vaak voor toch? Ik heb er nog nooit van gehoord eigenlijk.