Ik kan de tijd ook wel vooruit duwen. Ik vind het weer zo vreselijk spannend! Nog 20 dagen tot de eerste echo. We tellen alvast maar weer af. Qua vertellen: 1 zusje weet het en mijn vader en moeder. Ik wacht sowieso tot na de eerste echo voor we het de rest vertellen. Ik wil daar trouwens nog iets leuks voor verzinnen. Iemand ideeën? Ik hoop dat mijn buik rustig aan wil doen qua groeien. En ik kan tegelijk niet wachten tot hij weer mooi rond is. Voor mijn werk dacht ik het makkelijk te kunnen verbergen (want thuiswerken), maar nu hebben we aan het einde van de maand allerlei cursussen op kantoor.
Haha lekker tegenstrijdig he. Herken het gevoel. Aan de ene kant ben ik zo blij dat ik eindelijk weer terug op mn oude gewicht ben! Aan de andere kant ben ik zo benieuwd wanneer hij weer gaat groeien
Haha... ja ben ook benieuwd wanneer die van mij gaat groeien, spijkerbroeken draag ik nu al niet graag meer, veels te strak. Dus overgegaan naar jurkjes met legging. En inderdaad de tijd tot de eerste echo gaat zo langzaam, nog 13 dagen. Vandaag voor de tweede keer de verloskindige gesproken, zo leuk weer na al die jaren. Raken niet uitgekletst. Besproken dat ik deze keer extra goed in de gaten gehouden wordt, laatste zwangerschap kreeg ik last van een verhoogde bloeddruk en was een sterrenkijker en daarnaast ook een 8 ponder. Ze zei al we weten dat je grote kinderen kan baren zonder problemen, maar we blijven wel extra allert dit keer dat het geen 10 ponder gaat worden @Krisjee Die onzekerheid is verschrikkelijk, hopelijk gaan de dagen snel voor je @wiedeltje Ik ben ook nog opzoek naar een leuk en origineel idee om het te vertellen, weet nog niet hoe. Dacht eerst aan een fotoshoot met de drie jongens en dan een foto van horen, zien en zwijgen. Dat ze allemaal iets anders uitbeelden. En ik en mijn man erachter met de echo voor mijn buik, en mijn man die achter mij staat en zo de echo vasthoud @nieuwe dames, welkom en gefeliciteerd. Wat een leuke volle groep wordt het zo al
Welkom nieuwe dames en gefeliciteerd! Wordt gezellig druk hier. Ik vind de voorpret van de bekendmaking altijd zo leuk. Dit jaar denk ik met sinterklaas. Dus genoeg mogelijkheden. Zijn er hier meer dames die nu al weten dat sommige familie stomverbaasd gaan zijn en die de zwangerschap echt niet aan zien komen?
♡ Uitgerekend 1 - 15 juli 2021 ♡ 1 juli Noba2021 - 34 jaar - derde kindje 2 juli wookiepurrs - 31 jaar - 2e kindje 3 juli Carolinec87 - 33 jaar - 2e kindje Babs1990 - 30 jaar - 3e kindje Pompeloesje - 37 jaar - 4e kindje 4 juli River87 - 33 jaar -2e kindje Anoniememoeder - 33 jaar - 4e kindje Krisjee - 25 jaar - 1e kindje 5 juli Strijkplank - 37 jaar - 3de kindje 6 juli 7 juli Wiedeltje - 30 jaar - 5e kindje Anoniempje888 - 30 jaar - 3e kindje SHN - 34 jaar - 2e kindje 8 juli Nicky030 - 29 jaar - 2e kindje 9 juli Lenainlove - 32 jaar - 2e kindje KimWeber - 30 jaar - 3e kindje 10 juli xDaantje - 28 jaar - 4e kindje (2 sterretjes) Josje85 - 35 jaar - 1e kindje Nadine001 - 26 jaar - 2e kindje 11 juli 12 juli Slowly - 37 jaar - 2e kindje 13 juli 14 juli 15 juli Lilou2019 - 36 jaar - 3e kindje Afspraken: 2 november 2020 - Pompeloesje - 2e bloedname 12 november 2020 - Pompeloesje - 1e echo 16 november 2020 - Carolinec87 - 1e echo 17 november 2020 - Anoniememoeder - 1e echo 18 november 2020 - SHN - 1e echo 19 november 2020 - Babs1990 - 1e echo 20 november 2020 - xDaantje - 1e echo 24 november 2020 - Nicky030 - 1e echo 25 november 2020 - Josje85 - 1e echo 26 november 2020 - Nadine001 - 1e echo 26 november 2020 - Lenainlove - 1e echo 27 november 2020 - KimWeber - 1e echo ------------------------------------------ jongen (0) | meisje (0) | verrassing (0)
Ik weet zeker dat mijn familie en schoonfamilie het niet zien aankomen. Ben ook lichtelijk nerveus voor de reacties die ik krijg! Zal vast allemaal goed komen ❤
Hier gaat ook niemand het verwachten. Aan mijn kant vinden ze het zeker te gek. Mijn schoonvader... tja dat ligt aan zijn bui. Die is of blij óf maakt een opmerking van 'want 2 was nog niet genoeg?!'. Voor mijn schoonouders ben ik best nerveus. En mijn Bazin.. die gaat vast heel blij zijn voor mij. Maar ik ben er maandag achter gekomen dat mijn beste vriendin en tevens collega ook zwanger is. En wij werken in een heel klein team. Dus dat wordt nog wel een dingetje.
Ik heb het nooit als zwaar ervaren. Toen ik zwanger was zag ik wel beren op de weg. 'Hoe ga ik het doen als ze net tegelijkertijd wakker worden, hoe kom ik ergens op tijd, hoe vermaakt de oudste zich als ik aan het voeden ben enzovoorts' maar op het moment zelf heb je geen tijd om na te denken en rol je van het ene in het andere.
Toen ik je bericht las dacht ik omg daar heb ik nog niet eens aan gedacht! Hoe ga ik de oudste bezig houden tijdens voeden. Maar het zal denk ik inderdaad uiteindelijk van zelf wel gaan..
Hé wat vervelend! Hoop echt dat ze allemaal blij voor je zijn. En je bazin, ja misschien heel lullig maar je kan het ook niet weten van elkaar hé Ben benieuwd hoe mijn werk reageert, ik werk in de zorg en onze locatie gaat verhuizen en er word van je verwacht dat je geen vrij pakt in september ivm die verhuizing, gewoon stom wss valt mijn verlof nog in september maar had wel wat vakantie er achter aan willen plannen.
Welkom nieuwe zwangere, gefeliciteerd! Vanmorgen tot 6.25 geslapen jeej!! Gaat de goede kant weer op. De weegschaal was minder.. Ik ben net 12kg afgevallen en zinds vorige week ruim een kg erbij.. heb 2 snaaibuien gehad en eet meer ivm honger maar dat snaaien moet ik dus echt proberen te onderdrukken want ik wil niet te veel weer aankomen alleen het nodige zeg maar.. Weet nu al zomer en ik ga heel veel aan vocht vasthouden dat was 2jaar terug ook.. Vandaag kwam het nieuwe bed van onze zoon binnen in december heb ik vakantie en wil dan proberen van ledikant naar groot bed, spannend! En de vk belde dus de eerste afspraken staan, ze was heel blij me naam weer te lezen ik had met haar ook het meeste contact bij mn MK Zal de lijst even aanpassen
@nadine001 Gefeliciteerd! Wat leuk, zo dicht op elkaar. Mijn zoontje is nu 14 maanden dus die zit ook vrij dicht op zijn broertje of zusje. Kan me voorstellen dat het voor jullie ook extra spannend is. Hopelijk gewoon een goede 20 weken echo! @Mackwek Ook gefeliciteerd! Wat fijn zo'n spontane verrassing @Josje85 Ja verschrikkelijk die onzekerheid. Ik ben blij als ik de kleine straks weer voel. Bij de vorige zwangerschappen was dit bij 15 weken, dus hopelijk nu weer rond die tijd. Dat zal me toch wat meer geruststelling geven, al heb ik ervaren dat het daarna nog steeds mis kan gaan... @Anoniememoeder Klinkt als een fijne verloskundige! Ook wel goed dat ze je wat extra in de gaten gaan houden. @Babs1990 Fijn dat jij het niet als zwaar hebt ervaren! Mijn zoontje kan zich gelukkig (nu tenminste) heel goed zelf vermaken, dus hopelijk houdt hij zichzelf bezig tijdens het voeden haha. Ik heb een collega van mij verteld dat ik zwanger ben, en een vriendin. Voor mijn werk is het wel handig dat iemand het weet omdat ik met katten werk en er soms besmettelijke ziektes zijn en ik nu geen zware zakken kattenbakvulling meer kan dragen. Mijn ouders vertellen we het voor de echo, en verder gewoon vriendinnen die ik dan zie na de eerste echo. Knap dat sommige dames het nog tot kerst stil willen houden. Wij zien mijn ouders heel vaak en zij gaan gegarandeerd zien dat mijn buikje groeit (vorige zwangerschap ook met 8 weken positiebroeken). Ik heb geen idee hoe iedereen gaat reageren. Wel heel blij, dat sowieso, maar of ze het aan zien komen... Misschien hadden ze verwacht dat we wat langer zouden wachten. Zijn er toevallig dames die wat langer vrij willen na het verlof? Ik wil denk ik al het ouderschapsverlof erachter aan gaan plakken, zodat ik pas weer hoef te werken als de kleine 9 maanden is. Bij mijn zoontje ben ik tot 7 maanden thuis geweest en daar ben ik zo blij mee!
Welkom nieuwe dames! Hier weet voorlopig 1 collega het, ouders en broers en zus wil ik het vertellen na de 1ste echo. De rest van de familie/vrienden rond kerst of oud&nieuw afhankelijk van wanneer we de volgende echo hebben. @xDaantje Ik wil ook wel wat langer thuisblijven. Bij beide zoontjes tot ongeveer 6 maanden thuis geweest en dit zou ik nu graag terug willen
@xDaantje ik denk dat ik mijn zomervakantie niet achter mijn verlof aan plak. Bij mijn vorige 2 zwangerschappen werkte ik ergens anders (heel ander beroep). Vond het écht niet leuk om mijn werk en zocht mij helemaal uit zodat ik zolang mogelijk met verlof kon. Zolang ik maar niet hoefde te werken. Nu heb ik een onwijs leuke baan en zou het bewijze van niet erg vinden om zelfs eerder te beginnen en later nog verlof op te nemen.
wow wat een boel nieuwe dames! Hier nog steeds ziek dus even weinig mee gelezen. Ik denk wel dat de families hier blij gaan reageren, we hebben wel een te klein huis dus misschien dat ze het verstandiger gevonden hadden als we dat eerst hadden opgelost.... maar goed dan kan je nog wel jaren wachten met de huizenmarkt zo. Ik denk dat wij de eerste goede echo afwachten voor we het gaan vertellen.