Is toch puur psychologisch weer. Klinkt toch veel beter dan een maand oid. Nu denkt iedereen dat het meevalt. Zal mij niet verbazen als het verlengd wordt.
Aiiii als zwemmen toch niet meer mag, ga ik een heel verdrietig kind hebben - had net vanmorgen verteld dat ze wél mag zwemmen zaterdag en ze was zo blij... Als het zo is, dan is het zo, en lossen we dat ook wel weer op - maar wel sneu...
Geen zwemles. Maar wel naar de action of Ikea, of met 30 kinderen in een klaslokaal. Schiet mij maar lek
Dit inderdaad echt belachelijk. Hoe krom wil je het hebben. Mega verdrietig meisje hier. Ze wilde zo graag haar diploma halen
Ik snap het echt niet... ze mogen voetballen, gymen etc maar vervolgens verzuipen in een sloot omdat ze geen zwem diploma kunnen halen En dan klagen dat het met de ontwikkeling van de kinderen niet goed gaat.
Mijn dochter kreeg vanmorgen te horen dat ze vanavond tijdens de les af mocht zwemmen i.p.v. Zaterdag. Tijdens het afzwemmen kregen we te horen dat zwemlessen ook niet meer mogen.. Heeft ze even heel veel geluk gehad (in tegenstelling tot de donderdag groep, die mogen dus niet afzwemmen...)
het is natuurlijk allemaal héél dubbel. Dingen die wel doorgaan en waarom anderen niet. Anderzijds; we zitten gewoon tegen een lockdown aan. Voor mezelf ben ik blij dat ik voor kleding en zeker schoenen nog naar een fysieke winkel kan. Dat er mensen nog naar de kapper en de fysiotherapeut kunnen. Dat de scholen nog open zijn! Ergens worden er grenzen gezet.. waarom moet een kind van 11 geen mondkapje en als het 12 wordt volgende week, dan ineens wel? tja.. omdat er keuzes gemaakt moeten worden. En qua sluitingen etc we niet alles kunnen blijven doen. En het één valt aan de ene kant van de weegschaal en het andere aan de andere.. En natuurlijk is het psychisch erg vervelend voor een kind wat nu niet kan afzwemmen, maar qua veiligheid maakt dat ergens niets uit. Het is écht te hopen dat het voor nu voor 2 weken is. En anders voor 4... maar dat het hierbij blijft en dat de scholen open kunnen blijven. Wij wonen helaas in de slechtste regio op dit moment en ik hoop dat de middelbare scholen open blijven.... Ik hoop ergens dat ze de stap durven nemen om te kiezen voor gedeeltelijke sluiting -klassen die niet hoeven te verplaatsen (1 en 2e jaars) en onder de 15 - dat die nog even mogen blijven gaan. Anderzijds is dit natuurlijk weer heel egoistisch en snap ik dat een ouder van een examenkandidaat maar hoopt en duimt dat het helemaal open blijft. Maar het blijft afwachten. Duidelijkheid is wel fijn.... maar ik snap dat veel dingen complex zijn en veel dingen ook in een grijs gebied vallen.
Dit dus. Ik heb 3 zoons in Rotterdam op school. Hoop echt dat de scholen open blijven. Ik heb 1 brugpieper en 2 examenkandidaten in huis Wij vinden het ook heel lastig met onze oudste zoon. Hij is nu 17 en hoeft met zijn klasgenoten geen afstand te houden, maar de meeste van zijn vrienden zijn inmiddels 18 geworden. Die zouden nu dus opeens wel afstand moeten gaan houden... Ik ben nu blij dat ik onze jongste nog niet op zwemles heb zitten. Hij wordt overmorgen 5. Ik wacht wel tot het voorjaar met starten. Hopelijk gaat het dan beter met corona.
Snap je hoor maar het is voor mij niet zozeer dat mijn zoontje nu twee weken zwemles mist. Dat haalt hij ook wel weer in. Maar wat ik gewoon heel irritant vind is dat er wéèr onduidelijkheid over is. Eerst mag het wel en een dag later weer niet. Zorg gewoon dat je voor je dingen bekend maakt op een persconferentie alles hebt uitgezocht en antwoorden hebt. Mag het laat het zo en ga het niet terugdraaien. En dus ook niet de sauna's wel open doen omdat mensen ontspanning missen. Ook die mensen moeten dan even twee weken zonder.
https://www.ad.nl/economie/run-op-lastminute-curacao-na-persconferentie~a7a6f5dd/ Dat de grens tussen 11 en 12 er is en 17 en 18 dat snap ik, ze moeten iets. Maar dat bovenstaand kan, daar snap ik niets van.
Precies dit inderdaad. Maatregelen zijn vervelend. Maar daar kan ik mee leven. Maar doe er gewoon duidelijk over. Gelukkig hier geen zwemles. Want als er iemand slecht tegen onduidelijkheid kan dan is het mijn jongste. Die is nu lekker aan het voetballen. Zo blij dag dat wel nog mag.
Hier heeft de handbalvereniging besloten om al het handbal gedurende twee weken stil te leggen en ook voor de kinderen onder de 13 jaar. Niet leuk maar er zijn zoveel besmettingen binnen de vereniging en ze willen geen brandhaard worden. Ik begrijp het wel. Hopelijk kunnen we na twee weken alles weer hervatten maar ik reken nergens op.
Zo was dat in België ook. De 1ne na de andere sportclub nam de beslissing om toch eventjes de boel dicht te gooien. Zelfs toen de - 12jazr nog mocht, was de sporthal waar onze zonen sporten al gesloten. Uiteindelijk ligt alles stil.
Tja stel je voor dat je niet met vakantie kan gaan Vanavond ben ik met de hond aan het lopen en zie ik dus een club van zeker 8 vrouwen met een instructeur die ergens verscholen tussen twee appartement complexen een bootcamp staan te doen. Hoe zielig ben je dan, tjonge jonge. Ik moest omlopen want ga er niet tussendoor lopen en dan had ik echt een snauw gegeven. Als ik het nog een keer zie ben ik geneigd om een melding te doen bij de politie.
Nou net vandaag een mail dat de zwemlessen wel gewoon doorgaan (en zoontje had vandaag zwemles) maar nu lees ik weer dat het toch weer aangepast is..... echt hoor... Wat een onzin zeg. Kinderen mogen wel in een klas zitten met een juf, maar niet in een zwembad? We mogen wel de supermarkt in en met onze handjes aan alle producten zitten, maar mijn kind mag weer lekker 3 stappen terug doen met zwemles. Bah zeg wat een wanbeleid. Ik heb er lang wel achter gestaan maar dat lukt nu echt niet meer.