Ik heb gewoon meer dan 20 testen nodig gehad voor mijn ovulatie te vinden.. of zeker te zijn dat t m was.. ik vind dit echt absurd... maar sta ook niet te springen om een HCG injectie.
Ik kan me zooo ergeren aan me vriend pff volgend week mogen we wss beginnen met ivf en meneer heeft zich gewoon niet ingelezen of ook maar de moeite gedaan om informatie te winnen. Het lijkt wel of alles van mij kant moet komen en ik hem op alles moet voorbereiden. Als ik hem dan vraag waarom hij dat niet doet zegt ie ja misschien ontken ik het wel. Maar zodra de nieuwste PlayStation spel uitkomt weet hij zich wel op alles in te lezen ugh. Echt 0 procent initiatief.
@2jongensmama ahh nee wat verdrietig. Het kan nog komen.. ik heb ook een korte LF maar testte pas na 12 en 13 dagen licht positief en 11 wit. Het is idd mijn eerste cyclus na de miskraam. Ovutesten is niks van te maken. Ene dag donkerder en de andere lichter. @Gliss super resultaat! Duimen op veel bevruchtingen. Beterschap en rust goed uit! @Asil neeee die klll Corona weer.. ik duim voor niks ergs voor jullie. Ben heel benieuwd naar je bloedonderzoek. @Wondertje2020 Pff ovulatiestress wat een ellende. Ben ook benieuwd naar jouw uitslagen.. @Emma1995 haha met 70 in de overgang stel je voor.. kun je nog Granny mommy worden en mannen, soms wil je ze toch achter het behang plakken he!! ik heb maandag de intake in het ziekenhuis bij de fertiliteitsvpk. Moet ook alleen zonder man en met mondkapje op.. hoop dat ze me niet weer alles opnieuw willen onderzoeken. Ga wel vragen voor een endometriose onderzoek. Vind het wel weer spannend. Hoop ook dat ze mijn cyclus nu gewoon willen afbreken en dan nieuwe starten met hormonen. Kan anders wachten tot ik een ons weeg ben ik bang tot die cyclus eens wat gaat doen.
Herkenbaar, mannen gaan er snel in mee in plaats dat ze dingen van te voren willen weten. Die van mij weet nu echt wel wat het bekend en wat er gaat gebeuren. En als jij dat graag wilt zeg dan tegen hem wat je van hem verwacht. We kunnen er met die kerels gewoon niet altijd vanuit gaan dat ze weten wat wij willen
Hier negatief, beide. Alleen: Als je 15 min of langer bij iemand in de buurt bent geweest met corona op minder dan 1.5 meter afstand betekend 10 dagen thuis. Dat moet mijn vriend wel aangeven denk ik. Maar verwacht het niet hoor, en ook niet of dat ook voor mij geld.
Ik heb begrepen dat sommige mensen (vaak vrouwen) zich heel goed voorbereiden, inlezen en er over praten om spannende dingen aan te kunnen/verwerken/accepteren en dat anderen juist dingen gaan doen/afleiding zoeken/in zichzelf keren (vaak mannen) hiervoor. Dat is voor beide kanten lastig om mee om te gaan, maar niet goed of fout. Misschien is dat goed om te beseffen? Ook boos / teleurgesteld voelen kost veel energie. Je zou het ook bespreekbaar kunnen maken door aan te geven wat het met jou doet: ik merk dat ik... *Erg gespannen ben en er daarom over wil praten, het lijkt alsof jij juist afleiding zoekt door.. klopt dat? Dan ga je minder snel in de wederzijdse verwijten.
Ja dat wel Precies zoals ik het ervaar inderdaad. Ik wil Goed voorbereid zijn en hij is meer heel erg in z’n hoofd aan het malen. Spannende dag voor jou, heb je een beetje kunnen slapen? En hoe voel jij je?
Nou ik merk idd dat de spanning behoorlijk oploopt. Ben steeds maar weer bang voor de klap, slecht nieuws. Was gisteren ook zo verbaasd dat het positiever was dan verwacht ipv iets negatiefs. Gelukkig maar 1 dat wachten en niet 2 weken ofzo!
ik herken dit ook deels wel. Ik weet er alles van en man weet zaken niet/deels/matig. Ik merk altijd wel weer dat het hem ook veel Meer doet dan ik soms doorheb. het is deels zoals @Gliss zegt, hij verwerkt het gewoon anders. En hij heeft ook veel meer vertrouwen in goede afloop. Dat maakt ook dat hij minder stress ervan ervaart. Ik voel veel meer de biologische klok doortikken.