Uitgerekend 16 mei t/m 31 mei!

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by roever, Sep 8, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Sooff

    Sooff Fanatiek lid

    Jan 4, 2020
    1,124
    849
    113
    Female
    Wat een verschikkelijk nieuws zeg! Ik vind het zo verschikkelijk voor jullie.. vind het vervolg onderzoek snel plaats ? Ik weet niet wat ik moet zeggen.... knuffel
     
  2. DLCGXPY

    DLCGXPY Lid

    Mar 18, 2012
    78
    82
    18
    Wat een heftig nieuws voor jullie!! Heel veel sterkte de komende tijd. Mag je al snel langs komen voor een vervolgafspraak?
     
  3. Heidezicht

    Heidezicht Fanatiek lid

    Jul 20, 2020
    1,206
    1,156
    113
    Female
    Oh nee wat heftig! Heel veel sterkte met de komende tijd! Ik duim dat er uit verdere onderzoeken toch meevallend nieuws komt, maar voor nu is het gewoon even onwijs rot... *virtuele knuffel*
     
  4. Heidezicht

    Heidezicht Fanatiek lid

    Jul 20, 2020
    1,206
    1,156
    113
    Female
    Even in een nieuw berichtje, want het voelt ongepast om in hetzelfde berichtje Priscilla sterkte te wensen en nu zo verder te praten.

    De rest, superbedankt voor jullie input op mijn vragen. Ik kan hier al zeker wat mee! Ik ben er nog niet uit hierdoor hoor, maar mijn beeld wordt wel steeds completer.

    Ik weet zo even niet zeker wie aangaf dat het lichaam zelf regelt wat het kindje binnen moet krijgen bij borstvoeding... In grote lijnen klopt dat meestal, maar ik heb in mijn directe omgeving gezien dat een kindje alleen maar huilde, uiteindelijk bleek moeders wel voldoende volume te hebben qua borstvoeding, maar onvoldoende voeding, kindje kwam dus wel serieus tekort en moest bijgevoed worden met kunstvoeding. Uit die ervaring komt mijn opmerking over weten wat het binnenkrijgt dus ook.
     
  5. Maan84

    Maan84 Fanatiek lid

    Mar 6, 2020
    1,558
    867
    113
    Ede
    Wat je zegt klopt wel. Ik had bij de eerste vooral veel 'water' waardoor ze in ml wel veel binnen kreeg, maar niet in voedingsstoffen. Dus ze kwam na anderhalf uur weer. En de kraam maar zeggen: "O nou ze heeft prima plasluiers hoor!" Maar ondertussen raakte ze ondervoed..
     
  6. Heidezicht

    Heidezicht Fanatiek lid

    Jul 20, 2020
    1,206
    1,156
    113
    Female
    Dat dus exact... En dat is mijn angst met borstvoeding.... Het blijft lastig en er is geen goed of fout natuurlijk. Wat voor de een goed is werkt voor de ander weer totaal niet. Maar juist daarom vind ik jullie meedenken en dat jullie je ervaringen en ideeën ook willen delen heel waardevol.
     
  7. flothe

    flothe Bekend lid

    Dec 27, 2017
    540
    334
    63
    Kan me alleen maar aansluiten bij de rest, wat een verdrietig nieuws!
     
  8. Mommytobe090818

    Mommytobe090818 Bekend lid

    Jul 12, 2018
    633
    716
    93
    Female
    Oh nee wat een verdrietig nieuws ..
    Nee de tijd om dit een plaatsje te geven.. hopelijk snel meer duidelijkheid uit de vervolg onderzoeken..
     
  9. Sterre*

    Sterre* Bekend lid

    Jul 4, 2017
    528
    413
    63
    Female
    Oh nee wat een verdrietig nieuws!! Veel sterkte.
     
  10. DLCGXPY

    DLCGXPY Lid

    Mar 18, 2012
    78
    82
    18
    Voelt bijna gek om dit nu te delen, maar wij hebben vanmiddag onze termijnecho gehad en die zag er heel goed uit. Al helemaal verliefd op dit kleintje en een dag vooruit gezet
     
    Sterre* and Maan84 like this.
  11. DLCGXPY

    DLCGXPY Lid

    Mar 18, 2012
    78
    82
    18
    ♡ Uitgerekend 16 t/m 31 mei
    2021 ♡

    16 mei
    Eevie82 - 38 jaar - 1e kindje

    17 mei

    18 mei
    Mommytobe090818 - 2e kindje
    Sooff - 2e kindje
    Maan84 - 3e kindje

    19 mei
    Flothe - 2e kindje

    20 mei
    LunaLee - 1e kindje
    Sannekrul - 30 jaar- 3e kindje
    Heidezicht - 37 jaar - 1e kindje

    21 mei
    Roever - 4e kindje

    22 mei

    23 mei
    Citroentje93 -27 jaar - 2e kindje
    Gloriosa - 26 jaar - 2e kindje

    24 mei

    25 mei
    Sterre* - 35 jaar - 2e kindje
    Sarah00 - 34 jaar - 2e kindje

    26 mei
    Pandabeer95 - 25 jaar- 1e kindje

    27 mei

    28 mei
    Nina2011 - 33 jaar - 3e kindje

    29 mei
    Lyan88 - 32 jaar - 3e kindje
    DLCGXPY - 33 jaar - 3e kindje

    30 mei
    Furby - 3e kindje

    31 mei
    Mallejan - 28 jaar - 1e kindje


    jongen (0) meisje (0) verrassing (2) onbekend (17)

    Afspraken:

    November:
    9 november - Sterre* ~ controle gyn
    12 november - Eevie82 ~ controle gyn
    13 november - mallejan ~ echo + NIPT
    13 november- citroentje93 -pretecho geslachtsbepaling
    16 november - Gloriosa ~ intake academisch zh
    23 november - Flothe - controle VK (circa 15 weken)
    23 november - Sooff ~ echo 15 w
    24 november - Sannekrul ~ controle vk
    24 november - Nina2011 - echo vk
    30 november - Sterre* ~ pretecho geslacht
    30 november - Nina2011 - geslachtsecho

    December:
    1 december - heidezicht ~ controle vk
    1 december - Gloriosa ~ 16 w controle vk
    1 december - Mommytobe090818 ~ 16w echo
    4 december - citroentje93- controle
    8 december - heidezicht ~ geslachtsbep echo
    10 december - Sarah00 ~ 16 wkn controle + geslachtsecho
    16 december - Sterre* ~ 16 wkn controle
    22 december - DLCGXPY - geslachtsbepaling
    23 december - Flothe - 20 weken echo
    28 december - heidezicht ~ 20 weken echo

     
  12. Heidezicht

    Heidezicht Fanatiek lid

    Jul 20, 2020
    1,206
    1,156
    113
    Female
    Wat fijn! Hoe ver ben je nu dan?
     
  13. Nina2011

    Nina2011 Bekend lid

    May 13, 2014
    589
    304
    63
    O wat vreselijk! En nu dan verder onderzoeken he? Want is een kans berekening als ik de NIPT goed begrijp...?
    Jeetje meid wat ontzettend heftig en stressvol... hoop dat je snel meer duidelijkheid hebt! Heeeeel veel sterkte!!
     
  14. Sterre*

    Sterre* Bekend lid

    Jul 4, 2017
    528
    413
    63
    Female
    Goede vragen om alvast over na te denken! Ik wil zelf (en moet ook) in het ziekenhuis bevallen. De vorige keer had ik een subtotaal ruptuur, dus was blij dat ik in het ziekenhuis was en gelijk gehecht kon worden. Mijn dochter heeft tijdens het hechten de hele tijd op mijn borst gelegen, dus dit vond ik heel erg fijn. Zou ik thuis zijn bevallen dan hadden we een hele andere start gehad. Dus blij dat ik daar al was.
    Wat betreft borstvoeding ga ik ook weer borstvoeding geven. Ik geef nu al 2,5 jaar borstvoeding en dit lijkt me ook fijn om bij de baby te gaan doen. Ik ervaar juist heel veel vrijheid.. je hebt de voeding altijd bij de hand, kunt voeden waar en wanneer je wilt.
     
    Maan84 likes this.
  15. DLCGXPY

    DLCGXPY Lid

    Mar 18, 2012
    78
    82
    18
    Ik ben nu 11 weken en 4 dagen.
     
  16. Heidezicht

    Heidezicht Fanatiek lid

    Jul 20, 2020
    1,206
    1,156
    113
    Female

    Dank voor je reactie!

    Mijn gevoel van vrijheidsbeperking zit erin dat ik vrij snel weer wil gaan werken en dan de kleine bij papa achter wil kunnen laten zonder lekkende boobs. Of afspreken dat ik even 1 nachtje door kan slapen, dat papa voedt. Met borstvoeding is je kleintje wel heel erg afhankelijk van 1 persoon en dat gevoel benauwd me.

    Wat jij beschrijft is idd ook wel waar mijn plus zit qua ziekenhuis. Nu wonen wij gelukkig wel heel dicht bij het ziekenhuis (met de auto als je rustig rijdt 8 minuten van mijn voordeur tot de hoofdingang als je parkeert op de bezoekersparkeerplaats), dus als er thuis iets mis is ben je ook zo in het ziekenhuis.
     
  17. Sterre*

    Sterre* Bekend lid

    Jul 4, 2017
    528
    413
    63
    Female
    Zo dichtbij het ziekenhuis wonen is wel erg fijn lijkt me, mocht er iets zijn dan ben je er mooi snel.
    Ik snap je gedachte achter je vrijheidsbeperking. Ik ben zelf begonnen met borstvoeding met de gedachte ik zie wel hoe het loopt. Lukt het niet of vind ik het niet fijn dan kon ik altijd nog stoppen. Gelukkig had ik bijna nooit last van lekkende boobs en vond het heerlijk op mijn werk om te kolven. Waren even mijn rust momentjes, 1 in de ochtend en 1 in de middag. En door te kolven kon papa toch een flesje geven. Ik deed ook wel eens voor het naar bed gaan kolven in het begin en mijn vriend deed dan de eerste nachtvoeding en kon ik wat langer slapen. Op den duur werd alles ook steeds makkelijker en kun je steeds makkelijker een voeding overslaan.
    Mijn productie is nu wel enorm gedaald en mijn dochter drinkt steeds minder.. ben benieuwd of ons borstvoedingsavontuur binnenkort eindigt.
     
  18. Sooff

    Sooff Fanatiek lid

    Jan 4, 2020
    1,124
    849
    113
    Female
    Hier is de wens een thuis bad bevalling omdat ik het ziekenhuis onpersoonlijk en chaotisch heb ervaren bij mijn dochter. Wisseling van diensten, Co werkers, verpleegkundigen die alleen het een mogen en weten waardoor je veel mensen om je heen krijgt. Nou ben ik ingeleid bij mijn dochter dus had geen keus. Maar bij keuze thuis in of met behulp van het bad.

    En flesvoeding ipv borst. Ik voel mij daar vrijer bij en vind het erg fijn te weten dat het voldoende en voedzaam genoeg binnen krijgt. Bij mijn dochter was de start moeizaam te veel afvallen waardoor zelfstandig het lichaam op temperatuur houden ook lastig werd. Gaf veel stress en onzekerheid.
    Ik denk ook dat het belangrijkste is je eigen gevoel en idee volgen.
     
  19. Sooff

    Sooff Fanatiek lid

    Jan 4, 2020
    1,124
    849
    113
    Female
    @Eevie82 heel veel succes morgen ik hoop dat het gekrompen is en je even kunt genieten van je kleintje!♥️
     
  20. Heidezicht

    Heidezicht Fanatiek lid

    Jul 20, 2020
    1,206
    1,156
    113
    Female
    Dankjewel @Sterre* voor je ervaringen. Dat kolven lijkt me in mijn werk juist onhandig (ZZP in de paardensport). In loondienst of ergens met een kantoorruimte lijkt me dat idd prima te doen. Voor mij zou het ergens langs de weg in de auto zijn, dat voelt niet goed.

    @Sooff, jij verwoord idd een beetje mijn gevoel mbt borstvoeding/kunstvoeding.

    @Eevie82, vandaag echo? Succes!

    Hier vandaag 13 weken, wat een fijn gevoel! En wat onwerkelijk ook dat er al 1/3e opzit...
     
    Maan84 likes this.

Share This Page