Oh wat balen meiden Hier ook niet gerust... mijn testje van gisteren was lichter dan de dag ervoor en vandaag is hij zeker niet donkerder geworden... dus... klinkt niet zo goed
@Mamastier @Karin0423 @Sanne2204 Hopelijk dan een sinterklaas/kerstbaby voor jullie in de volgende ronde! Ik ga proberen je te blijven volgen zodat ik je hopelijk binnenkort kan feliciteren!
O nee, dat is schrikken. Maar er kan toch beter altijd een 2 dagen tussen 2 testen zitten? Dus misschien zegt het helemaal niets. Heb je een foto van de 2 testen?
Wat balen voor de meiden op rood. Ik ken het gevoel totaal. Dit was al mijn zoveelste groepje. Heel veel sterkte en geluk voor jullie gewenst. Vandaag is mijn NOD. Toch altijd een spannend iets.
Lief zeg! Ik heb dus al een kindje waarvan ik met kerst zwanger was, dus ben geweest.. twijfel nu ook of we komende ronde serieus meedoen, want twee in dezelfde maand lijkt me niet ideaal, anderzijds we hebben er toch niks over te zeggen, heb me wel in het nieuwe groepje aangemeld.
Ik heb er vertrouwen in hoor, maar snap dat het spannend is. Succes met vandaag doorkomen en hopelijk vanaf morgen dan volop vertrouwen in je zwangerschap!
Ik heb 2 vriendinnen, zussen, die exact op dezelfde dag zijn geboren (maar wel 2 jaar ertussen). Toen ze klein waren vierden ze deze wel apart. Maar vanaf de middelbare school vieren ze het samen. Legendarische feestjes altijd en ze vinden het zelf juist heel leuk om samen jarig te zijn. Maar op de baisschool denk ik wel extra druk voor moeder inderdaad
Mijn dochter is van 19 juli. Nu vermoed ik uitgerekend op 18 juli Alleen komt deze wss eerder want wil dit keer een keizersnee plannen ipv 2 keer spoed
Ik heb nog even om na te denken haha, maar wil de komende ronde proberen er minder mee bezig te zijn. Valt best zwaar, ook omdat ik eerder altijd zo snel zwanger was, dan klinkt ronde 5 echt al eindeloos, sowieso omdat de wens er al langer ook is, maar ik vanwege corona niet eerder er werk van durfde te maken.
Ja meestal moet je om de dag oploop zien. Maar die van mij was de 11e echt donkerder dan nu de 12e en de 13e. Zal straks even foto van maken
@Mamastier als ik deze ronde zwanger zou worden zou ik een week voor mijn zoontje zijn verjaardag uitgerekend zijn. Ik vind het niet zo erg ik wil graag weer een zomerbaby Mijn zoontje werd geboren op mijn grootmoeder haar 85e verjaardag (2 weken te vroeg), iedereen vooral mijn grootmoeder vindt het heel bijzonder. Hier is het dus sowieso al dubbel feest op zijn verjaardag. Als nummer 2 dan ook wenst te komen zou ik echt heel bizar maar toch ook mooi vinden mijn vriend is overigens 2 dagen eerder jarig dus dat is ook nog een optie Ik hoop dus dat deze maand mij opnieuw het geluk schenkt van toen ❤️
Hahaha ook toevallig. Mijn oudste is van 2 juli mijn jongste van 21 juli en nu uitgerekend op 27 juli
Kijk dit is het rijtje.. 11e was stuk donkerder en daarna weer lichter en niet veel verandert ten opzichte van de 10e
Ik heb ook wel eens gelezen dat ie lichter wordt doordat je HCG juist te hoog wordt voor zo een test? Ik zou je nog geen zorgen maken, wanneer mag je voor een echo?