Mijn koperspiraal zelf er uitgehaald.

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Skatje1900, 12 nov 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Skatje1900

    20 okt 2011
    40
    11
    8
    Aantal maanden bezig met zwanger worden.
    Rotterdam
    3 maanden geleden heb ik mijn koper spiraal eruit gehaald.
    Mijn man wil al langer een 4de maar ik twijfelde nog heel erg. Hij heeft een eigen bedrijf en werkt in loondienst en zelf werk ik ook nog.

    Met al 3 kinderen is het enorm druk. Maar leuk druk.
    Ik liep naar de badkamer, binnen 10 minuten was dat ding eruit. Serieus meteen een opluchting. Ik had altijd heel veel afscheiding van die koperspiraal. Helemaal niet fijn.

    Ik dacht ik zie wel waar het schip strandt

    Toch denk ik soms, oei... had ik dat wel moeten doen.

    Misschien gaat het daardoor niet lukken om zwanger te worden.

    Ik had gewoon absoluut niet de behoefte dat ik weer met de benen wijd hupakkee om dat ding eruit te halen...

    Het touwtje voelde ik gewoon altijd goed, dus het ging niet zo moeilijk...

    Wat denken jullie?
     
  2. Luddewutje

    Luddewutje Actief lid

    19 okt 2020
    195
    212
    43
    Vrouw
    Tja, ik was zelf toch even naar de HA gegaan om hem te laten verwijderen. Ik heb hier geen ervaring mee. Volgens mij wordt het ook sterk afgeraden om het zelf te doen omdat je een en ander kan beschadigen. Misschien toch even een afspraak maken voor een nacontrole?
     
  3. Fraser

    Fraser Niet meer actief

    Ik heb mijne er ook zelf uit gehaald, maar dat was puur omdat hij al helemaal verzakt was en half eruit lag. Anders kun je het beter door de HA laten doen.
    Schade zal nu we meevallen, anders had je het vast wel gemerkt qua bloeden.
     
  4. PatriciaElineLucasJulia

    PatriciaElineLucasJulia Niet meer actief

    Ik heb hem er ook zelf uitgetrokken! Ik had diezelfde dag een beetje bloedverlies, volgende dag was het weg. :)
     
  5. Malbec

    Malbec VIP lid

    5 apr 2020
    5.755
    7.854
    113
    Vrouw
    Dit soort dingen snap ik echt niet.. ga gewoon even naar de HA denk ik dan. En geen zin om met je benen wijd te liggen? Je hebt a 3 kinderen en wilt misschien nog een 4e, daar zijn toch ook de bijbehorende onderzoeken bij geweest waardoor je even met je benen wijd moest, wat ik daarmee wil zeggen is; wat moet dat moet.

    Ik zou zeker een afspraak maken voor een nacontrole.
     
    Julia1987, Skatje1900 en Biny vinden dit leuk.
  6. Skatje1900

    20 okt 2011
    40
    11
    8
    Aantal maanden bezig met zwanger worden.
    Rotterdam
    Klopt zeker weten, soms heb ik zo van die momenten... en dan denk ik stom.

    Dankje wel en dankje wel dames.
     
    Luddewutje en Malbec vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina