Mijn zoon zei dat serieus tijdens het typen van mijn bericht hierboven. Om 20u moet iedereen als protest vuurwerk afsteken? We hebben om die tijd 1 knal ergens in de verte gehoord. Ach beter om 20u dan om 02.30u.
Ja mijn zoon zei ook 20.00 uur haha, als protest idd. Maar denk dat de YouTubers toch minder invloed hebben dan ze denken dan
Hier in de stad wel vuurwerk. Maar dat is in het weekend wel vaker. Maar valt nu wel op dat het meer is dan anders.
Oh dus toch sommigen wel geluisterd naar die oproep dus. Hier is er best vaak vuurwerk, maar vandaag nog niks.
Ja, of te jonge volgers die om 20u nog niet alleen buiten lopen met een zak vuurwerk? Het zal beide tegenvallen. Alhoewel ze vast wel een filmpje zullen monteren met heel veel vuurwerk waarin het lijkt alsof iedereen mee deed.
Nou dit idd. Altijd om 12 uur even naar buiten, zelf wat afsteken en kijken naar het andere vuurwerk. En meteen even de buren nieuwjaar wensen. Kan nog steeds, maar zonder het vuurwerk lijkt het me enorm kaal. Hoort er gewoon bij, voor mijn gevoel. Normaal gesproken halen we de kleintjes om 12 uur uit bed om even vuurwerk te kijken. Dat hoeft nu dus ook niet meer. Om ze nu alleen uit hun diepe slaap te halen voor nieuwjaar wensen en een oliebol vind ik ook weer zowat...
Mijn man zei nog goh dat is toevallig net met het nieuws erover.. tot dat ik later las dat een oproep was geweest
Het was ook niet veel hoor haha, maar nog amper vuurwerk gehoord hier de laatste weken dus het viel me op en was ook precies om 8 uur indd.
Natuurlijk ben je niet de enige. Maar dat betekent toch niet dat je er zonder vuurwerk niets leuks van kan maken?
Wij gaan lekker gourmetten, en als we moe zijn gaan we lekker naar bed. In ga niet wachten tot het 00.00uur is als ik moe ben.. normaal kijken we met zn alle vuurwerk, dan heb je nog iets om naar uit te kijken om middernacht.. ben geen fan van oud en nieuw, maar het is nu helemaal saaie bedoeling
Hier om 20u behoorlijk wat vuurwerk.. de hele avond eigenlijk wel, alsof ze het nu allemaal nog even op stoken...
Ik koop zelf nooit vuurwerk maar een verbod staat me zo tegen. Vroeger als kind was dat toch het spannendste moment van het jaar. Laat opblijven en dan om 12 uur naar buiten vuurwerk kijken. Dat gun ik mn meisje later ook! Ik zie echt wel de voordelen voor milieu etc maar blijf het echt heel jammer vinden
Ik hoor net van mijn man dat er een grote run op carbid en melkbussen schijnt te zijn. Dat mag namelijk nog wel met oud en nieuw. Geloof mij, een lawinepijl is er niets bij.
Klopt, toevallig liep ik er vorig jaar voorbij, ging er 1 niet af, wat doet die man (ja volwassenen vent en zelfs een vader), die gaat met zn hoofd in die melkbus om te kijken waarom hij het niet deed. 3x raden wat er gebeurde terwijl hij met zn hoofd in die melkbus zat... was een soort harde plof ipv een knal. Gevolg was dus dat ik aan het werk kon op mijn vrije dag. Die man had geen wenkbrauwen meer, wimpers ook verschroeid, zag niets meer (ogen verbrand, is later goed gekomen), deel haarlijn ontbrak, en zelfs zn neus en oor- haren waren verbrand. Ik heb hem dus eerst letterlijk in een sloot gegooid om te koelen, maar zonder snorkel was dat niet heel handig. Vervolgens bij een vreemd iemand onder de douche staan koelen. In de tussentijd zijn kinderen die het zagen gebeuren gerustgesteld, vrouw gebeld en verwijzing naar de SEH geregeld. Maar ik denk dat dit soort mensen bij vuurwerk dat niet ontploft dezelfde domme actie uit zou voeren. Voor mijn kinderen was het in elk geval een ideaal voorbeeld van hoe het niet moet (zij zagen het ook gebeuren).