Helaas toch niet zo’n goed nieuws.. ze zijn alle 3 gegroeid.. dus ik mag vanavond niet spuiten en moet morgen alweer langskomen.. pff al 4e keer deze week en 3 dagen achter elkaar.. mag weleens korting krijgen op mijn premie als vaste klant.. ze hopen dat er dus 1 achterwege blijft.. (hoop ik ook!) anders het dringend advies geen seks te hebben.. maar heel eerlijk ik weet niet of we daar naar luisteren.. al 20 maanden proberen, al 7 maanden geen kans.. om dan eindelijk die kans te hebben en dan over te slaan.. voelt heel erg tegen mijn gevoel in. Kans op drieling is natuurlijk ook wel heel erg klein, vind 1 bevruchting al wow na al die tijd.. maar goed kans is er altijd en een drieling zwangerschap moet je eigenlijk met alle risico’s niet willen.. dus lastig..
Ik heb een NOD 2 mooie eitjes, de derde is gestopt net ovitrelle gezet dus we maken er een leuk weekend van en dan maken we eindelijk een kans 1 december
Ik lees wel mee maar probeer een beetje te minderen op het forum. Privé hebben we even een flinke tegenslag waardoor mijn humeur niet al te best is momenteel.
@Orchid24 Jaaaaa wat fantastisch meid!!! Ben zo blij voor jullie, eindelijk is het zo ver ! Hoe voel je je? @Lotion Ach jeetje wat ontzettend vervelend! Als je het er over wilt hebben, gewoon doen. Iets anoniem delen kan heel fijn zijn! @Tuttebelleke Ja fijn hoor een goede echo! En nog steeds een jongen Hoe gaat het verder met je?
Goed! Hebben er goed gebruik van gemaakt dus daar zal het niet aan liggen Wel weer spannend, toch weer extra hoop maar ook die zelfbescherming weer.. Hoe is het met jou?
Oh dat snap ik! Nu is er écht iets om naar uit te kijken. Heel spannend en eng! Hoop echt dat het maar snel raak mag zijn voor jullie! Hier gaat het iets minder Man is positief getest dit weekend, we zitten vanaf vrijdag in quarantaine. Ik heb ook milde klachten en me vanochtend laten testen, wacht nog op de uitslag. De kinderen mogen pas weer naar school/opvang 10 dagen nadat ik klachtenvrij ben. Dus de komende 2 (3?) weken zit ik nog binnen met de kinderen
Ja precies! Hoop het ook haha Oh bah.. dat word nog wat dan de komende weken.. hopelijk verergeren je klachten niet in ieder geval.. succes!
@Lotion ah, vervelend Hopelijk is het iets wat gauw weer kan verbeteren. @Orchid24 Wat fijn dat jullie het goed hebben kunnen benutten! Spannend spannend spannend! @Magnolia29 aah dat is lastig. Wij hebben dochter toen ook echt 3 weken binnen moeten houden. We hebben een hoop knutselspullen aangeschaft en toen ze eenmaal weer naar de gastouder mocht, hebben we haar ook een dagje extra laten gaan. Maar het was wel flink behelpen
Nou, behelpen is inderdaad het juiste woord Ik heb genoeg te spelen/knutselen/bakken in huis, dus iedere dag doen we iets speciaals. En ze mag om de dag haar schoen zetten, heeft ze toch nog iets leuks om naar uit te kijken. V vindt het vooral heel gezellig dat we allemaal thuis zijn, genoeg mensen om aandacht aan te vragen
@Orchid24 hier gaat het goed! Gister de 24 weken aangetikt, dus dat is een fijne mijlpaal Verder begint het langzaamaan wat zwaarder te worden en merk je dat er wat pijntjes komen aan het eind van de dag. Maar goed.. weinig aan te doen en gewoon maar hopen dat het niet te snel verergert. Hoe gaat het met jou?
Waah gaat hard! Dat geloof ik ja.. was je al gaan minderen op werk? Weet het niet meer Ja wel goed, heb veel afleiding gehad nu op 4dpo.. en eigenlijk moet ik nu lichamelijk herstellen van de afgelopen 3 weken (mijn ouders zijn verhuisd EN mijn broer met zijn vriendin.. dus geholpen in 2 huizen tegelijk..) dus ik hoop dat het niet nog lange dagen worden tot 1 december
@Orchid24 niet aan het minderen, nee. Denk ook niet dat dat gaat gebeuren, tenzij blijkt dat het niet gaat natuurlijk. Al verwacht ik dat eerlijk gezegd niet hoor. Aah, druk bezig dus! Heeft je broer het huis gekocht waar jij mee naar was gaan kijken? Ik vind verhuizen altijd een drama en dan twee huishoudens tegelijk! Maar het is een stuk makkelijker als je iemand anders helpt, dan hoef je alleen maar 'domme kracht' te spelen Rust moeten nemen net tijdens de wachtweken kan wel lastig zijn. Hopelijk vliegen de dagen om!
lekker druk gehad dus 1 dec is je Nod? Hier gaat het redelijk. Van de week een goed gesprek gehad en ik durf weer een beetje positief te zijn Ik praat er regelmatig met mijn man en moeder over, ben niet zo een prater en zeker niet over hoe ik me voel