Heeeeeeerlijk genieten @spannendetijden Mijn moeder staat stand-by, en mijn schoonmoeder is er voor het opvangen van mijn dochter. Betreft de hond kan mijn schoonvader hem eventueel even laten plassen en laten ophalen door een vriendin. Dus er zijn wel allemaal oplossingen alleen vliegt het me soms zo aan, haha
Vandaag een tweedekansje voorbij zien komen; tula free to grow draagzak, nog als nieuw.. Nog steeds heel erg in twijfel of ik er één zal aanschaffen, tenminste, zal dan een verjaardagscadeau zijn.. Voor bepaalde dingen lijkt het me wel heel handig. Bij de 1e nooit een draagzak gebruikt, enkel op vakanties naar het buitenland.. (Zwitserland, bergachtige omgeving gaat niet echt samen met een kinderwagen ) Iemand ervaring met de tula? is het een aanrader?
Ik lees mee. Ik heb er bij de 2e enorm over getwijfeld maar uiteindelijk niet gedaan. Heb m wederom niet echt gemist. Maar goed, stel je koopt m tweedehands voor 100 en hij bevalt niet, kun je m ook altijd weer verkopen..
Jaa dat is ook weer zo! Ze zijn meestal wel snel weer verkocht. Deze staat voor €75, dus opzich best een koopje. Misschien tóch maar proberen om te kijken of het wat is.
Ja das een mooie prijs! Ik snap t vooral als je je handen vrij moet/wil hebben voor andere kinderen alleen zijn die van ons alweer zo groot dat dat ook niet perse nodig lijkt..
Hier geen Tula FTG maar een andere draagzak en héél veel gebruikt. Kind sliep alleen maar op mij. Toen jongste wat groter werd de Tula Toddler gekocht. Maar ligt aan je kind en aan jezelf hoeveel je zoiets gebruikt natuurlijk. Ben benieuwd hoe je het vindt straks @Spectre. Edit, deze hebben wij: https://www.bol.com/nl/p/baby-draagzak-blauw-maat-50-tot-maat-86-pure-baby-love/9200000102141984/?bltgh=v7BGnbzvYZnwBwIKylhECw.1_4.18.ProductImage Lijkt qua idee op de Tula denk ik, maar wij vonden het bij deze fijn dat het deel waar de baby in zit voelt als een draagdoek.
@Lies1611, hoe ver ben jij nu eigenlijk? Al op het punt dag bevallen oké is dus, gezien je opmerking over de 20e?
@Spectre: ik heb geen ervaring met de tula, maar ben wel echt fan van dragen. Bij de oudste niet gedaan, maar bij de middelste wel. Die had veel pijn en vond het super fijn om gedragen te worden. Heb uren met hem gelopen in een Bondolino draagzak. Nu voor de jongste een Walla Boo draagdoek gekocht. Dragen met de Bondolino doet namelijk nog pijn op mijn buik ivm de keizersnede. De Walla Boo hoef je niet om je buik te knopen, ideaal. En de kleine vind het heerlijk om erin te slapen. Ik stop hem erin, speentje in zijn mond en hij is vertrokken. Zou echt niet meer zonder draagzak kunnen! Maar zo heb ik bij de middelste eindeloos getwijfeld om nog een co-sleeper aan te schaffen. Uiteindelijk niet gedaan en spijt van gehad. Eerste wat ik tegen mijn man zei toen ik in verwachting was van de 3e: deze keer wil ik een co-sleeper! En heb idd een wiegje gekocht dat omgebouwd kan worden tot co-sleeper. Tot nu toe alleen gebruikt als wiegje, maar kleine vindt het veel te fijn om naast me te slapen, dus gaan hem dit weekend ombouwen tot co-sleeper.
@spannendetijden heerlijk in bad!! Geniet er lekker van . Nu ik zwanger ben kan ik echt nog meer van het bad genieten,. Net heerlijk badschuim, olie en shampoo bij Rituals besteld. Wordt het nog lekkerder @Spectre voor die prijs zou ik het wel durven proberen ! Wij hebben die draagzak en zijn heel erg tevreden! Zeker bij de 2e vond ik het ideaal. Hij huilde veel, in de draagzak was hij stil en sliep hij zo. Je heb dan toch je handen vrij voor de oudste, ik zou het je aanraden !
Ik heb de tula ook. Bij mijn dochter redelijk veel gedragen en het was vooral handig als ze weer kraampjes had maar ik bezig was met van alles en nog wat. Heb hem nu ook weer klaar liggen! hier al de hele avond en gedeelte nacht in de weer met m’n dochter. Oorpijn maar geen koorts, alleen lichte verhoging. Kan er niks aan doen maar arm kind...
@Mammavantwee nee eigenlijk nooit. Vorig jaar kerst voor het laatst. Net bij ons in bed gelegd en toen huilde ze niet meer. Ze zei wel dat ze het gezellig vond dat is niet de bedoeling. Ze bleef maar woelen en aan me zitten dat ze nu weer in haar eigen bed ligt. mijn man snurkt onwijs dus ik lig beneden op de bank met de tv aan.
Nou daar is dan eindelijk de koorts. 39,0 graden. Zetpil er in en straks maar even de dokter bellen kijken wat die zegt.
Haha! Is ook gezellig bij pappa en mamma ! Hier heeft de oudste vannacht ook bij ons in bed geslapen, gebeurt nooit. Maar gisteravond voordat we naar bed gaan laten we haar altijd nog even plassen. Na het plassen was ze echt ontroostbaar, in ons bed was ze dus ook gelijk stil en sliep ze. Dacht laat haar wel liggen, daardoor wel de halve nacht niet geslapen en nu alweer wakker!
Manlief had gister 2 vrienden over de vloer. Eerst had ik zoeits van nee he.. jekkes.. maar gelukkig hebben we een van het los staande van het huis garage + bijkeuken. Rn daar heeft hij in de looo van de tijd een mancave in gebouwd met bar en al. Daar houden we de verjaardagen altijd dus gezegt ga daar maar zitten dan heb ik de rust. Maar het klonk zo gezellig dat ik ben aangeschoven. Wat uitliep op half 1 naar mijn bed. Dochter moet naar school dus de wekker ging kwart over 7. Maar in de tussen tijd als een roosje geslapen. Moet dit gekoof ik vaker doen hahahahhahahah