Ja zeiden wij eerst ook. Maar nu heb ik besloten ook een wasmachine te kopen. Beide dan ook grote trommels en hetzelfde merk, mooi op elkaar. Verbruik zal minder zijn met een nieuwere. En vooral geen zin in dat ik m niet vervang en ie dan over een half jaar alsnog stuk is ofzo De oude kan mooi naar t gastenhuis. Daaaag.
Dat is zo. Die van ons ik 8kg wassen. Maar ik ga geen nieuwe kopen om het kopen. Deze is van dec 2013 geloof ik. 7 jaar alweer. Achja, zolang die het nog doet... ik geef genoeg geld uit
Ik had om 3u weer een klein meisje naast me in bed Dat hele Sint gedoe maakt haar vreselijk zenuwachtig. Zal blij zijn als die man over 2 weken weer naar Spanje gaat . Man mocht vandaag weer de deur uit, dus die heeft boodschappen gedaan; ruim 1.5 u weg geweest en mij ondertussen 15x gebeld omdat hij iets niet kon vinden En ik heb het lijstje ook nog in volgorde van looproute in de winkel opgeschreven! Maar goed, alles gelukt. Hij gaat nu weer verder met een gedeelte van de tegels in de keuken verwijderen. V slaapt, vanochtend spelletjes met N gedaan en net heerlijk geluncht. Het regent hier al de hele dag, dus buiten spelen wordt 'm niet denk ik.
Is V dan de enige met z'n hele mond vol tanden?! Hij heeft nu alles er door; 3 hoektanden en 2 kiezen moeten er nog verder uit groeien maar dan is hij klaar!
Oh ja zeker, wij hebben een warmtepomp droger..... voor een volle was staat hij ong 5 uur aan... en met pech is t dan echt nog niet droog, dus dan nog extra programma nodig. Verschrikkelijk ding, echt hierna nooit meer zo een droger. Hadden vroeger thuis condens droger, daa4 verlang ik naar terug.
@droger, die van mij heeft ook een volle trommel droog in 1,5 uur. Geen dure ofzo, een Zanussi. Van mijn ouders gekregen toen we in ons oude krot woonden en de was een week moest hangen in de winter voor het droog was (en dan natuurlijk stonk omdat dat veel te lang is). Hij werkt perfect, draait als de was niet naar buiten kan zo 8 keer per week. En ik mik alles er in, op de overhemden en broeken van man na. Hier hebben dochter en ik onze lijst afgewerkt in de stad, Hema, Blokker, Zeeman, Kruidvat en Action gehad. Pff, vind het niks nu met al die coronamaatregelen. Ik vond winkelen altijd heerlijk met haar samen. Warme choco drinken bij de Hema enzo, maar nu alleen doelgericht shoppen, toch minder leuk. Als L zo slaapt ga ik de deur schuren en verven, eind van de middag de kinderen pizza laten maken, hopelijk iedereen op tijd naar bed, nog ff tijd voor ons samen
@Poolvos vraagje: bij baby's zeggen ze dat hun temperatuur's ochtends tussen de 37en 37,5 moet zijn. Is dat op deze leeftijd nog van toepassing? Deze ochtend was A haar temperatuur maar 36,2 rectaal gemeten. Is wel enorm laag maar draagt dus momenteel voor het slapen. Een body met korte mouwen, een shirt met lange mouwen, broekkousen, daarboven een pyjama, de volledige puckababy en dan nog een deken over haar. Ben nu dus serieus aan het twijfelen van een deken in haar slaapzak te doen maar hoe ga ik haar in de winter moeten aankleden? Is momenteel 13graden in haar kamer. Verwarm het een beetje alvorens te gaan slapen maar leve de oude verwarming krijg het niet boven de 15 nadien slaat hij af.
Qua drogers ik ben juist super tevreden over onze warmtepomp droger geen gedoe ook met pijpen naar buiten etc. Je moet alleen even het juiste programma vinden coor elke was. De handdoeken kunnen echt niet op dezelfde als je gewone was. Of juist met veel joggingstof kleding pak dan het handdoek programma etc.
Hier ook een condensdroger. Top ding! Van Indesit. Een hele goedkope en simpele, maar inmiddels al 4 jaar mijn grote vriend. Nog nooit wat geks mee gehad. Gewoon na elke droogbeurt waterbak f leeg, stof uit het filter en eens in de zoveel tijd even een grote schoonmaakbeurt van de bak onderin.
Wij hebben ook een hele simpele van Indesit, enorm tevreden over Binnen 1.5 a 2 uur is de was kurkdroog!
Nee, komt allang niet meer zo precies. Zolang ze warm voelt (in nekje bijvoorbeeld) en niet duidelijk rilt ofzo, zou t goed moeten zijn. Wat heb je voor een slaapzak? Want hier liggen de baby’s gewoon buiten in de kou overdag (swinters bij -10 ook) met een juiste slaapzak kan t allemaal