Ik moet me rekovelle stipt om 7:00 zetten. Dus ik moet altijd even snel uit. De bijwerkingen zijn zwaar aanwezig en lijken elke dag zwaarder te worden. Maandag om 9:00 eerste echo. ik maak me om zoveel dingen zorgen. Ik maak me zorgen dat er teveel eitjes zijn of juist weer te weinig. Ik maak me ook weer zorgen dat het misschien allemaal slecht getimed wordt en dat m’n eitjes al gesprongen zijn voordat de punctie plaatsvind Ik maak me zorgen over overstimulatie Ik maak me ook onwijs zorgen dat ik 0 bevruchtingen zal hebben met ivf, om het feit dat ik nog nooit zwanger ben geweest. Ik heb gewoon geen idee of m’n lichaam in staat is om zwanger te worden. allemaal zorgen..
Ik moet zeggen dat je lichaam over het algemeen doet wat hij moet doen, is wel fijn meegenomen in het traject. Maar maakt dit traject natuurlijk niet makkelijker. zou je het liefst doorwillen of wil je juist een maandje wachten?
Meid stop! zoveel zorgen lieverd wat een last draag je mee. Tuurlijk is het te begrijpen maar je weet nog niks en als morgen alles keurig is dan heb je je over het eerste al zorgen gemaakt terwijl het niet had gehoeven. Dat si toch zonde van je energie. Focus je een beetje op het nu. Je voelt een hoop, vandaag doe je lekker rustig aan, neem je lekker de tijd voor jezelf. Misschien een heerlijke warme douche. Film, wat lekkers noem het, lekker een wandeling met de hond. En morgen is morgen. (Ps een eisprong voor de punctie is heel zeldzaam, helaas is dat mij een keer gebeurd, maar ook in het zh hadden ze dat weinig tot nooit mee gemaakt)
Super herkenbaar en ook al vaak gelezen van anderen. Het is gewoon superspannend en denk dat het normaal is dat je je zorgen maakt! En ook de 1e meting zegt nog niks. Ik had toen 5-6 follikels en bij de punctie meer dan 20 ?? You can do it!
@Wondertje2020 dat niet slapen en zweten kan goed een symptoom zijn, jouw lichaam maakt nu zelf heel veel progesteron aan en dat maakt vaak die bijwerkingen wanneer je het als medicatie neemt. Ik vind het ondanks dat dat niet feestelijk is dus wel een goed symptoom @DangerBlonde potverdorie nog aan toe!! Dat was niet het plan!! Dikke knuffel lieverd, super verdrietig!! Ps overigens wel een heel lief plaatje wat je hebt!! @Gliss wat fijn dat je lichaam deels doet wat het moet, de volgende cryo gaat je lichaam het vast en zeker helemaal begrijpen en ook nog snappen dat het zwanger moet worden @Asil oke goede tips over de ovitrelle, je hebt dus tijd in dpo’s om dat te gaan testen. Kommaardoor met die oploop @Emma1995 ik snap al die zorgen, die had ik en ik denk velen hier met ons, ook allemaal voor de eerste ronde. De klachten werden bij mij ook steeds heftiger, mocht ook de week van de punctie niet meer werken, rust want kans op ohss, het is zo heftig in je hoofd en in je lijf! Maar je kan dit duim hard met je mee dat al die zorgen straks ongegrond waren en je mooie embryo’s hebt!! Ik ga eigenlijk nog heel prima, nu weinig last Vd medicatie, sta er positief in, omdat denken en dromen van een zwangerschap nou eenmaal fijn is in mijn hoofd mag ik me dat voorstellen. Maakt het wachten feestelijker en wanneer het niet zo is (waar ik niet aan wil denken) dan is de val altijd diep of ik nou positief ben of gereserveerd. Ik hoop dat ik dat gevoel vast kan blijven houden!
Ik weet het niet zo goed. Gisteren dacht ik nog, maandje rust is ook prima. Maar ik voel me nu verder prima en stel dat m'n cyclus het normaal oppakt dan zou in theorie een tp ook gewoon moeten kunnen. Dus het zal van de mogelijkheden van de kliniek afhangen en stel dat ik mag komen hoe m'n eierstokken eruit zien. Ik ga voor de zekerheid maar uit van een wachrmaand.
Je hebt gelijk vandaag een dagje rust. Ik heb toch zoveel respect voor jullie. Jullie hebben dit allemaal al ondergaan.❤️
Ohja bij jou waren het er ineens super veel. Niks ga zeker in dit traject. Thanks @Gliss Ik denk dat het inderdaad wijs is om uit te gaan van een rustmaand. Dan raak je ook niet teleurgesteld als je liever was doorgegaan en het om wat voor reden niet kan.
Ja precies iedereen zal dit vast wel herkennen. Wat fijn hou die gevoelens vast. Ik ga dat ook meer proberen, fantaseren over een eventuele zwangerschap. En ik ga nu ook zeker rustig aan doen! Overstimulatie is laatste wat ik wil.
Ik herken jouw zorgen enorm!! Ik ben ook altijd geneigd veel te ver door te willen denken. Hoe lastig het ook is: blijf in het hier en nu! Leg je focus op wat je nu weet en wat nu gaande is. Die extra stress heb je nu echt niet nodig. Ik hoop dat je echo morgen positief zal zijn!!
@Gliss: Ja heel bizar dat gevoel dat je aan de ene kant denkt : mijn menstruatie is precies op de datum doorgekomen dus mijn lichaam werkt zoals het zou moeten. Maar dan die uiteindelijke teleurstelling dat het niet gelukt is. Zo’n eerste IVF / punctie en terugplaatsing is 1 grote achtbaan. De hormonen houden je ook voor de gek vind ik. Liefs @Emma1995: ik heb mijn dagboek teruggelezen van de eerste punctie vorig jaar en ik heb ook precies die angsten omschreven. Dus heel herkenbaar. Ik hoop zo voor je, dat je een manier vindt waardoor je soms even alles eruit gooit. Je staat in die gedachten niet alleen. Ik probeerde van moment naar moment te leven. Eerste follikelmeting, tweede follikelmeting etc.dat hielp soms wel. @Betsies: voor jou nu ook weer de spannende wachtweken. Mooie instelling, bij verschilde het dus per terugplaatsing. Deze keer stond ik er ook veel positiever in dan de andere keer. @DangerBlonde : wat klote zeg. Je hoopt zo dat het traject je verder bespaard blijft. @Asil: ik heb gelukkig later nog wat geslapen en net ontbeten. Ik voel veel geborrel in mijn buik en dus die zweetaanvallen. En de menstruatie die uitblijft, ben nu dag 2 overtijd. @deentjepeentje : ik hoop dat je gelijk hebt
Dankjewel meiden! Ik voel me nu meteen iets beter en vooral begrepen. Ik ga zeker wat doen met jullie tips!
Ben veel weg geweest in de natuur en bij terug in het huisje bij elk toilet bezoek is het onderbroek loeren. Als die menstruatie nu ook nog steeds uitblijft krijg ik toch mega veel hoop! Sorry voor de spam maar dit is echt de allergrootste mindfuck die ik ooit heb gehad. Ik ben zo blij en vol hoop! Morgenochtend heel vroeg testen (binnen 12 uur schat ik zo) dan hoop ik echt duidelijkheid te hebben.