@Emma1995 : ja ik had ook hoop maar het was wel erg licht positief. Nog niet ongesteld ben nu 3/4 dagen over tijd. We waren beide even in ongeloof omdat we het zo gehoopt hadden ..maar realiseerden ons ook dat we heel veel van elkaar houden. Dat is hartstikke fijn! Het gaat alweer... ik vond het fijn om zo blij te zijn ook al was het maar heel even.. Ik voelde zoveel geluk en liefde..
@Wondertje2020 wat verschrikkelijk voor je! Ik weet niet goed wat te zeggen, het leek er zo goed uit te zien. Hele dikke knuffel voor jou! Ik denk dat het heel vroeg is gegaan helaas menstruatie/vroege miskraam zal dan met het dalen van het HCG komen waarschijnlijk. Bij mij kwam het 1 dag na de echt blanco test toen.
Oh nee @Wondertje2020 hele dikke knuffel. Wat klote, had je positieve test , gaat het mis. Heel veel sterkte. Wat klote
Ik heb net contact gehad met de kliniek. Mijn eigen dokter had pas over 6 weken plaats voor evaluatie. Nou heb ik haar maar 1x gezien dus niet perse een band, mag nu ook bij een andere arts. Dus woe a.s. evaluatiegesprek + echo. Ben benieuwd.
** Lange onvervulde kinderwens ** * Gliss - 32 jaar - 1e kindje - IVF 1 - ? * Do1981 - 39 jaar - 2e kindje - IVF 1 - wachten op menstruatie na mk - op naar cryo 7 * Betsies - 38 jaar - 1e kindje - ICSI 1 * Wondertje2020 - 1e kindje IVF 2 * 2jongensmama - 3de kindje - ICSI 3 * Emma1995 - Vrijdag uitslag bloedtest, 13 november bespreking behandelplan en start ivf in Duitsland * Asil - 1ste kindje nog natuurlijke weg - misschien traject weer opstarten Nov. '20 - intussen acupunctuur * Catlady - 1ste kindje ICSI 3 pauze, opzoek naar een kliniek voor onze laatste poging. * Leraje - 1e kindje nog natuurlijke weg, op dit moment onderzoeken gaande * Lisa280887 - 1e kindje - IVF 1 verse tp = zwanger Afspraken: 23 nov - Wondertje - uitslag bloedwaarden 25 nov - Gliss - evaluatiegesprek na mislukte verse TP 26 nov - DangerBlonde - uitslagen bloedonderzoek, zaadonderzoek en plan van aanpak Feb 2021 - Wondertje uitslag chromosoom onderzoek Testdatum 24 nov - DangerBlonde 30 nov - Betsies Zwanger Lisa280887
oh meid, wat ontzettend naar en teleurstellend. enerzijds het nadeel van vroeg testen, maar anderzijds wel goed dat je dat wel hebt gedaan. Dan weet je dat er wel iets gebeurt is. Daar koop je alleen niks voor. Weet nog goed toen dat tegen mij werd gezegd en kon daar toen niks mee. Wat ontzettend klote. Wat fijn dat jullie zoveel steun hebben aan elkaar.
Brandes, ga nu naar dokter Backx (heb steeds een andere, maar Backx wel al 2x gezien). Tot nu toe met iedereen prima ervaring.
Backx heeft bijna alle echo's voor de punctie bij mij gedaan. En ik had toevallig Brandes bij m'n evaluatie gesprek. Ik heb ook met iedereen goeie ervaring! Fijn is dat he.
Maar hoezo nadeel van vroeg testen? Ze was al voorbij haar testdatum(was afgelopen zaterdag) toch en al 3/4 dagen over tijd. Ja sorry, bedoel het niet aanvallend, maar ik hoor ook vaak dat ik veel te vroeg test op 14/15/16 dpo, maar da's toch vrij normaal? Ik vind 8-10 dpo vroeg maar 13/14/16 dpo niet echt Onze kliniek geeft gewoon aan 16 dpo testen en dan reageert iedereen wat laat. En als ik dan test hoor ik wat vroeg.. snap het gewoon niet zo
oh, zo bedoel ik het niet, want ik ben zelf ook een vroege tester. ik zei het vooral omdat @Wondertje2020 zelf voor het weekend een beetje twijfelde of ze de test eerder moest gaan doen of niet (voor de ‘officiele testdatum’ van zkh) of beter nog kon wachten. misschien was het ook een beetje onhandige manier om te zeggen dat het wel fijn is om te weten dat er iets gebeurt is. ik ben zeker niet anti- vroeg testen zoals je hier soms wel eens tegen komt. Dat belerende ‘had je maar niet zo vroeg moeten testen’ kan ik echt niks mee....
Hi meiden Nou net de echo achter de rug en ik snap nu waarom zo heftig reageer op alles. Opgeblazen buik en veel Moeten plassen etc.. er zaten ongeveer 35-40 Follikels in m’n eierstokken. De grootste waren rond de 10 mm en de rest rond 8-9 mm. Betekent dit dat ik sws een overstimulatie krijg? Kan ik nog wat doen om dit een beetje te voorkomen. Ik ga er al van uit dat ik geen verse tp krijg.
Nee ik bedoelde het ook echt niet aanvallend! Want die laatste zin krijg ik ook vaker te horen en dan denk ik altijd, hoezo vroeg . Maar begrijp hem nu!
Wow meid ik zou ook niet uit gaan van een verse terugplaatsing. Je hoeft niet perse overstimulatie te krijgen , maar de kans is aanzienlijk groter bij zoveel eitjes. Watje moet doen is echt heel goed drinken echt 2,5 liter per dag. En ook echt doen. Je kan bij ohss krijgen bij zetten van de pregnyl/ovitrelle. Maar dan ben je al gewend aan goed drinken. Snap wel dat je je beroerd voelt. Wat zeiden ze bij de echo? Doe maar heeeeel rustig aan jij!!