Werd jij vroeger gepest?

Discussie in 'De lounge' gestart door Magnolia29, 20 nov 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Joyciejj

    Joyciejj Fanatiek lid

    10 mrt 2011
    1.490
    225
    63
    Nou mijn zoontje ziet erg slecht en hij zag scheel.. mijn broertje heeft diezelfde aandoening en is nooit geopereerd aan zijn scheelzien en daardoor werd hij wel altijd uitgescholden als schele enz.. gelukkig stond hij daar altijd boven! maar ik denk wel dat ik mede daarom mijn zoontje vorig jaar daaraan heb laten opereren, natuurlijk niet alleen om het pesten maar vooral omdat het beter uitziet als zijn ogen recht staan. Hij heeft al wiebelogen en krijgt veel hulpmiddelen op school dus ik hoop niet dat hij daar ooit mee gepest wordt. Hij zit nu in groep 3!
     
    Iertje81 vindt dit leuk.
  2. Lottel

    Lottel Fanatiek lid

    3 jan 2010
    1.188
    116
    63
    brabant
    Ik ben op het middelbare vreselijk gepest vanwege mijn haar en m'n gewicht. Nu wilde ik dat ik dat gewicht nog had.

    Ellendige vind ik nu dat mijn dochter een paar kilo te zwaar is (lees 4,voor een gezond bmi) en die moet binnekort naar de ggd om nogmaals te meten en te wegen. Het gaat echt zo tegen mijn principes in. Ik snap dat ze dat in de gaten willen houden, maar waarom wil je een meisje van 5 al zo in hokje plaatsen? En waarom moet die gaan voldoen aan een perfect plaatje? :(
     
  3. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    22 apr 2017
    12.657
    8.404
    113
    Vrouw
    Ik vind het vooral belangrijk voor de gezondheid. Helaas is er nog een hoop gebrek aan oog voor de onderliggende redenen. Het Erasmus MC was hier goed mee bezig. Maar vanwege corona staat dat op pause. Gezonde voeding plus genoeg bewegen is helaas niet altijd voldoende.
     
  4. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    31 dec 2015
    17.971
    33.649
    113
    Wij hadden dat met Luc. Oké hij was met 1 jaar echt veel te zwaar maar dat was Ies ook en toen ze ging lopen verdween het als sneeuw voor de zon. Dus wij wisten bijna zeker dat dit met Luc ook het geval zou zijn. Het cb stuurde ons door naar het ziekenhuis en daar moesten we een hele molen in. Ondanks dat ik het zwaar overdreven vond ben ik wel gegaan uiteraard maar eigenlijk alleen maar om iets medisch uit te sluiten. Zoals mijn man altijd zegt: stilzitten als je geschoren wordt. Uit die onderzoeken kwam niets, alle organen prima en bloed ook, maar nóg was het niet genoeg. Ze wilden verder gaan met DNA (omdat er bij mijn familie niets biologisch terug te vinden is) en we moesten om de 2 maanden terugkomen én naar een diëtiste. Die diëtiste hebben we gedaan om erachter te komen dat hoe het kdv het doet de beste optie is. Maar toen ze met dat DNA kwamen was voor mijn man de maat vol. ‘We zien u wel weer als Luc een half jaar loopt’ zei hij tegen de kinderarts. En zo geschiedde. Luc is nu gewoon goed op gewicht. Heeft wel stevige beentjes maar dat heeft m’n man ook. En tóch kon de kinderarts het niet laten om tegen mijn man te zeggen een maand geleden: ‘voor het goeie zou hij nog 2 kilo af moeten vallen’
    Toen was ik er klaar mee. Wat jij zegt: klaar met die hokjes.
     
    hummeltje5 vindt dit leuk.
  5. anne19791980

    anne19791980 Fanatiek lid

    9 dec 2008
    1.519
    229
    63
    Ik ben vroeger niet gepest. Zelf heb ik wel eens iemand gepest uit mijn klas. Bv doen alsof ze stinkt, infectie spray net alsof doen. Of op de mavo een meisje pesten door bv een post IT op haar rug te plakken, boekentas verstoppen, fiets verplaatsen.
    Achteraf super belachelijk, heb er spijt van en heb het meisje in kwestie na jaren toen we elkaar tegen kwamen mijn excuses aangeboden.
    Op dat moment voelt het leuk en ik denk dat er bij pesters wel meer achter zit in het waarom ze het doen. Ik zat behoorlijk met mezelf in de knoop.
    Ik had gewild dat ze er op school meer op hadden gelet , mij bv hadden aangesproken over wat het doet met degene die wordt gepest, hoe die zich voelt want daar stond ik niet bij stil.
     
    hummeltje5 vindt dit leuk.
  6. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    28 dec 2014
    22.579
    13.827
    113
    Vrouw
    Noord- Holland
    De like natuurlijk voor die laatste zin en niet vanwege die opmerkingen vanuit het CB/ZH.

    En ook hier de like voor de laatste zin.
     
  7. duitshollandsmeisje

    18 sep 2018
    5.597
    7.396
    113
    Vrouw
    Kokkin
    Duitsland
    Ja heel erg.. heb er nu nog last van (onzeker, altijd gedachtes van anderen invullen, bang zijn wat mensen vinden/denken, durf niet zo veel alleen te doen zoals voor het eerst tanken in mn leven, voor het eerst met die kleine weg, voor het eerst ... vul maar in)

    Waarom?? Al sla je me dood. Omdat ik goed leerde, goede cijfers haalde, onder de jeugdpuisten zat en maar weinig vrienden had. Was dus typisch het nerdje.. en altijd een groepje van 5 meiden die mij terrorriseerden. Begon toen ik 13 was tot een jaar of 16/17.. ben toen van ellende een niveau lager gegaan op de middelbare school want hun gingen allemaal over en ik wilde echt niet NOG een jaar met ze in de klas..
    Het is wel beter geworden toen ik niet meer bij hun in de klas zat maar ze liepen dus nog steeds rond op school en als ik ze tegen kwam in de gangen liep ik ook liever een blokje om of verstopte ik me tot ze voorbij waren gelopen.

    Het heeft me zeker gemaakt wie ik nu ben. Vrij onzeker, wel een grote grappenmaker maar van binnen niet. Mensen vinden me vaak spontaan en open terwijl ik dat van binnen helemaal niet zo voel. Maar het is gelukkig wel een stuk beter geworden. Alleen die meiden mogen wat mij betreft allemaal corona krijgen.
     
    Magnolia29 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina