Dan zou ik het even aankijken en op een vast tijd stip testen om de dag, om de twee dagen. Het wilt nog niets zeggen. Heb je nog getest toevallig? Edit: Zie je test van vanmiddag, vind hem voor 16 DPO wel licht eerlijk gezegd. Ben je zeker van je eisprong?
Ik voel men eisprong dus redelijk zeker ja! Ook maar 1x seks gehad toevallig dus kan niet missen.. Heb nu weer een foto gemaakt van de kruitvat testen, nu ziet de onderste er weer heel anders uit..
Hoi allemaal! Ik zit 6 dagen voor m'n nod en kon het natuurlijk niet laten om vanmiddag te testen... Iemand ervaring met een dr original test? Zo zag ie er namelijk uit twee uur na afleestijd. Is het normaal dat ie dan zo'n streep geeft? Binnen de afleestijd zag ik niets
Pffff, zijn we weer! Dit is mijn eerste cyclus na miskraam, en hij ligt goed overhoop. Ik heb geen ovulatie testen gedaan deze maand, ik dacht dat dat me meer rust zou geven (bwhaha stupid me xD). Ik dacht 11 nov een ovulatie de hebben gehad, maar dat is nu wel zeker van niet. Nu heb ik de 17e ook ovulatie pijn gehad. Dat zou me nu 8/9 dpo maken met een LF van 15 dagen. De foto is buiten aflees tijd, ik denk 10 min. Ofzo wat denken jullie ?
Het streepje lijkt op de verkeerde plek te staan. Die moet meer naar links staan, staat nu erg dicht op het andere streepje naar mijn idee... dus dan zou die ongeldig zijn. Heb je nog een andere test gedaan?
Ik heb al dagen vage streepjes. Paar dgn geleden begon het buiten afleestijd en nu vanochtend deze binnen afleestijd. Denken jullie dat dit wat kan zijn of niet? Weet overigens niet of het zichtbaar blijft na uploaden
Deze is dan helaas negatief. Na aflees tijd kan een indroog streep helaas duidelijk worden. Je bent nog erg vroeg dus het kan elke kant nog op!
J Deze lijkt mij voor nu negatief. Maar het kan nog alle kanten op. Duimen op een mooie test aankomende dagen!
Oke, schrik me rot. Ik heb een spiraal laten plaatsen in juli na mijn bevalling in maart. Superveel bloed verloren daarna, 2 keer terug geweest om te checken of hij wel goed zit. Laatste keer in september zat hij eindelijk op zijn plek en sindsdien is het rustig. 3 weken geleden een kleine bloeding gehad van 2 dagen. Sinds een week zere tepels en ben misselijk op de raarste momenten en heb herkenbare steken en last van mijn darmen wat ik altijd begin zwangerschap heb. Test gedaan... Want je weet nooit. En zie ik een lichte streep binnen afleestijd. Zien jullie ook iets?
Voorzichtig gefeliciteerd, ik duim voor een mooie oploop. Ik heb wel ervaring met de Dr original testen. Als ik niet zwanger was bleef hij wit. Ik vind ze heel gevoelig, maar ze drogen wel wat dunnetjes op. Ik zal mijn oploop erbij zetten. De eerste, misschien wel twee testen, zijn amper te zien na de upload, maar ze stonden er wel. En zie mijn banner
Ik kan niet lezen wat er op staat maar die waar met zwarte stift op is geschreven lijkt mij donkerder..
Ik zie op beide foto’s een streepje! Ik denk dat het raak is.. nog even oploop afwachten. Spannend. Nogal een verrassing begrijp ik uit je post!