Wij hadden vandaag controle en hebben ze onverwachts een echo gemaakt, zelfs even in 3D! En ze lijkt zooo op onze 1e dochter! Zo leuk!! Verder ook alles goed met de baby. Een co assistent mocht de echo doen dus werd heel uitgebreid alles doorlopen, super leuk! Daarna nog ff bij hema wat baby inkopen gedaan. Kan niet meer wachten
Ik kreeg net een mail dat binnenkort mijn kraampakket word bezorgd, toen ik dat las kreeg ik ook al even de kriebels haha. Zo lang duurt het allemaal niet meer
@Striae mijne is zaterdag binnen gekomen inderdaad! Toen had ik ook zoiets van: "oh? dan hoef ik niet zo heel lang meer!" Maar als ik denk aan de kwaaltjes die nu langzamerhand al beginnen te komen, dan denk ik weer: "oooh maar ik moet nog zo lang! Als ik er nu al last van heb, hoe erg moet dat wel niet zijn over een week of 10??" Maar net hoe je het bekijkt dus
Dat heb ik ook idd. Bij mij begint nu ook het maagzuur op te komen en mijn bekken werken niet helemaal mee. Afgelopen weekend was ik helemaal een wrak, maar gelukkig begin ik nu wel op te knappen daarvan. Het idee dat ik nu mijn werk al niet meer kan doen vind ik ook vrij erg, ik ben pas net over de helft.
Via wat krijgen jullie een kraampakket trouwens, de zorgverzekeraar? Ik wou FBTO gezinsplanning aanzetten per 1 januari, maar die module bestaat volgend jaar niet meer; wat een timing! Kan wel alsnog een kraampakket kopen las ik, of via Natalis.
Ik heb net de enveloppen van de geboortekaartjes besteld ik heb nu een hoop vrije tijd, dus kan ik daar alvast mee beginnen.
Ik heb via zilveren kruis. Ik ben 2 sterren verzekerd en krijg daarom gratis kraampakket en borstkolf. Ik vind er een hoop dingen inzitten die je niet gebruikt, tenminste in had bij mijn vorige kraampakket veel over. Het is dat ik hem gratis krijg, anders had ik zelf wel wat dingetjes bij elkaar gezocht die ik wel gebruik.
Ja hè, dat had ik ook maar het is zo lang geleden dat ik niet meer weet wat dan.. zat ook al te denken om losse dingetjes aan te schaffen, en ik beval (als het goed is ) toch niet thuis. Zal eens googlen wat dan nodig is.
@Cobon inderdaad via de zorgverzekering. Is nog niet bekend wat FBTO dan wel voor pakketten heeft volgend jaar? Of wordt het gewoon een minder voordelig pakket dan dat ze nu hebben? @Striae fijn dat je weer wat opgeknapt bent En enveloppen is een mooi project! Wij hadden vorige keer de adressen op stickers geplakt, gewoon uit onze eigen printer. Dat kost dus niet zo heel veel tijd meer Hier ook Zilveren Kruis met 2 sterren. Het viel me laatst wel op dat er nu minder vergoed wordt dan een paar jaar geleden.
FBTO heeft geen alternatief meer voor die module volgend jaar helaas! Dus alles uit eigen zak betalen. Op zich niet zo erg, het scheelde al met al maar een paar tientjes. Ik ben nogal een oververzekeraar
Ik denk dat je met een paar pakken kraamverband, wat bedmatjes en alcohol voor de thermometer een heel eind kom. En een navelstrengklemmetje/cordring voor de zekerheid.
Dat is ook ideaal. Ik vind het schrijven ook wel erg leuk om te doen, maar als ik de enveloppen nog niet had kunnen bestellen dan zou ik het ook uittypen. Als de baby er is dan heb ik daar echt geen tijd/zin meer in