Ik haak even in , weet niet of de discussie al gestopt is ondertussen Maar stel nou he dat iemand de ziekelijke neiging heeft om het met dieren te doen en iemand is zo geboren, mag je daar dan wel iets van vinden volgens jou?
Dat is toch iets compleet anders dan homoseksualiteit?! Seks tussen een mens en een dier of seks tussen 2 mannen of vrouwen kun je toch niet met droge ogen gaan zitten vergelijken?
Wel als homoseksualiteit, maar niet als een aangeboren geaardheid en daar ging het om. Om te kunnen zijn wie je bent en wat je voelt en dat een ander daar niets van mag vinden om wat voor reden dan ook
Seks tussen mens en dier is te ranzig voor woorden, denk niet dat we iemand op dit forum vinden die daar anders over denkt. Hoop ik toch... Seks tussen 2 mannen of 2 vrouwen is, wat mij betreft, niet zondig of ranzig of weet ik veel wat nog meer.
Ja dat vinden wij ranzig, dus omdat de meerderheid dat vind mag het niet. En ik weet dat ik nu advocaat van de duivel speel. En natuurlijk ben ik het helemaal met je eens, maar jij vind dit vies en daarom mag een ander dat gevoel niet hebben. Maar een ander gelooft dat seks bedoelt is tussen man en vrouw mag dat niet vinden. Dat vind ik vreemd.
Volgens mij mis je in dit geheel onder andere het stukje ‘consenting adults’. Of heb jij weleens een hond horen zeggen: ‘ja, lekker, pak me maar van achteren.’ In dit geval hoef je dus niet eens de discussie te voeren of de ‘liefde voor dieren’ aangeboren is of een afwijking...
2 mannen of 2 vrouwen die samen seks willen hebben, doen dat uit liefde en als het goed is, met wederzijds goedvinden. Geloof niet dat daar sprake van is bij seks tussen mens en dier.
Het is juist niet alleen aan de persoon W.A. te danken, maar i.c..m. de titel "Koning". En daardoor gaan er met een staatsbezoek van de koning in veel andere landen juist deuren open.
Daar heb je een punt Waar het mij omgaat is dat je nergens meer een mening over mag hebben Ben je tegen abortus en euthanasie, dan ben je liefdeloos. Ben je tegen homoseksualiteit dan ben je een hater. En nee ik ben absoluut niet tegen homo's, en ik weet zeker dat daar een hele strijd en veel verdriet kan meespelen. Ik geloof alleen wel dat seksualiteit iets is tussen man en vrouw en ik geloof ook dat ik dit mag geloven. Als een ander daar anders over denkt, dan is dat zijn/haar goed recht, maar daarmee hoef ik niet mijn mening te verstoppen .
Je hoeft er ook niet mee te koop te lopen. Niemand doet jou kwaad door seks te hebben met iemand van het eigen geslacht.
In het geval van Trump niet, want Hillary kreeg echt wel méér stemmen. Ik kan iig wel wat voorbeelden noemen waar het onder de koning zeker beter was/is dan de president (Iran, Spanje, Rusland). Overigens ben ik geen pertinent voorstander van een monarchie maar denk gewoon niet dat je zo zwart-wit kan stellen dat een republiek per definitie beter is, dat hangt samen met zoveel factoren.
Ik vind echte ook veel mooier. Daarom had ik vorig jaar een echte gekocht. Ook de voor de kinderen. Had alleen de 5 weken dat de boom stond de hele tijd last van mijn ogen ect. Dus dit jaar zet ik toch maar weer de nepper neer. Hoe jammer ook.
Totaal verkeerde vergelijking. 2 homoseksuele volwassen kun je toch niet gaan vergelijken met iemand die het met dieren wil doen? Hoe kom je daarop.
Houd het dan lekker voor je zelf. Ik ga ook niet bij gelovige mensen mijn mening over het geloof verkondigen als daar niet om gevraagd wordt.
Dat is ook zo in het geval van een slave/master contract en polygamie. Maar volgens mij mag je daar toch ook iets van vinden?
Waarom? Als 2 volwassenen daar gelukkig van worden, moeten ze dat vooral doen. Heb ik helemaal niks van te vinden. Dat ik het niet zie zitten, wil niet zeggen dat ik daar wat van moet vinden als een ander dat wel doet.
Ik zeg niet dat ze er niks van mag vinden, ik geef aan dat haar vergelijking niet klopt. En daarbij mag ik natuurlijk ook weer iets van haar mening vinden En het dikgedrukte is wat mij betreft een contradictio in terminis.
Ik wist gewoon dat dit ging komen en dat vind ik flauw. Als je goed had gelezen zag je dat ik bedoel dat je van de ene aangeboren geaardheid wel iets mag vinden en van de andere niet. Als argument komt er heel vaak zo is iemand geboren en dan keur je iemand af. Maar dat doe je bij iemand die het met dieren wil doen ook. En DAT was mijn punt niet wat ik van het ene of van het andere vind.
Niet in de zin van toestemming vragen, maar mijn vergelijking klopt wel in de zin van aangeboren seksuele gevoelens.