De laatste 100 dagen van de zwangerschap! - deel 5

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Spectre, 14 nov 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. RLSD

    RLSD Niet meer actief

    Dat wil ik eigenlijk ook niet maar daar zullen we waarschijnlijk niet aan ontkomen ivm opvang voor de jongens..

    Toen ik beviel van m'n zoon wist niemand dat het begonnen was en toen we belden dat hij geboren was, was het voor iedereen een verrassing. Zo zou ik het eigenlijk wel weer willen.

    Ik zou het vreselijk vinden als mijn man tijdens de bevalling mensen een soort update moet gaan verschaffen hoe het gaat ofzo, of dat mensen hem gaan appen: en, hoe staat het ervoor?
     
    Lies1611 vindt dit leuk.
  2. Lies1611

    Lies1611 VIP lid

    3 jun 2013
    7.157
    3.185
    113
    Naja mn vader wist het want die kwam op de oudste passen. En tegen de tijd dat de vk zei dat het tijd was om naar het zkh te gaan was het na 2100uur:rolleyes:


    Precies dit inderdaad! Vreselijk.

    Mn schoonzusje appte vandaag om 8.11u en had niet gereageerd krijg ik om 9.33 een appje van sr dat t verdacht stil is..
     
    RLSD vindt dit leuk.
  3. JupitR

    JupitR VIP lid

    13 mei 2020
    6.808
    7.451
    113
    Vrouw
    Wat heb je terug gezegd? Je kunt ook je profielfoto of status aanpassen dat je nog niet aan het bevallen bent en mensen het wel horen als het zo ver is. Hier gelukkig niet dat soort reacties en ik verwacht die ook niet. Maar goed, misschien ga ik nog wel een vervelende kant zien van sommige vrienden/familie, mocht het wel langer duren ;)
     
  4. Kaaat

    Kaaat Fanatiek lid

    5 nov 2010
    4.054
    944
    113
    Vrouw
    Bij mijn tweede op de verjaardag van mijn broertje wist mijn familie en schoonfamilie dat ik ingeleid werd. Heb ook een appgroepje aangemaakt en in het begin lekker liggen appen, goede tijdsbesteding :). Bij de eerste wisten alleen mijn ouders het. Derde mijn zus en ouders. Zus was erbij en ouders pasten op de andere kinderen. Ik maak mij niet zo druk om wat anderen mensen vinden denken of dat ze moeten wachten. Dus zie hoe het loopt en zie dan wel wie het wel of niet weet.

    Deze keer gaan wij voor een thuisbevalling met de kinderen in huis. Mijn zus zal er sws bij zijn voor de kids. En heb mijn moeder gevraagd, dit zal hoogstwaarschijnlijk laatste kleinkind zijn, maar zij twijfelt of ze het aan kan om te zien of ik pijn heb dus twijfelt en beslist op het moment zelf.

    @spannendetijden ja ik ken jou nog wel super grappig weer tegelijk zwanger.
     
    spannendetijden en JupitR vinden dit leuk.
  5. Starfire

    Starfire Bekend lid

    13 apr 2020
    581
    746
    93
    Vrouw
    Ohh jee als ik jullie zo lees ben ik ook altijd heel vervelend als anderen een kind gaan krijgen. :eek::roflmao: Ik vraag dan ook geregeld hoe t gaat enzo. Maar wel uit goede bedoeling, omdat ik weet dat het zwaar is. Doe dat bijv dus niet bjj mensen die ik amper spreek ofzo:p

    Vanmorgen vroeg mn schoonmoeder hoe t ging. Nou toen dacht ik dus wel, mens rot op je vraagt me anders ook nooit. Dus dan ben k heel kortaf. :oops:
     
    Tuttebelleke vindt dit leuk.
  6. Lies1611

    Lies1611 VIP lid

    3 jun 2013
    7.157
    3.185
    113
    Ben er maar niet op ingegaan. "Goed met jou?". :rolleyes:

    Maar vragen hoe t gaat is over het algemeen ook anders dan van die k opmerkingen erbij.. al appte ik gisteravond met een kennisje (tot een uur of 22:00) en appte ze vanochtend al meteen wéér hoe het ging en of ik al controle had gehad.

    Ok ik ben gewoon een zeikerd..
     
  7. RLSD

    RLSD Niet meer actief

    Oh verschrikkelijk zeg, daar zou ik echt de kriebels van krijgen en chagrijnig van kunnen worden :|

    Dat er gevraag wordt hoe het gaat, prima. Ga niet goed een uur later appen dat het verdacht stil is..

    Waar m'n schoonzus een handje van heeft: vragen hoe het gaat, dan geef je daar antwoord op en dan wordt er vervolgens gewoon helemaal niet meer gereageerd. Waarom stel je dan een vraag? Zo irritant, app dan niet :confused:
     
    Lies1611 vindt dit leuk.
  8. RLSD

    RLSD Niet meer actief

    Nee dat vind ik ook niet zo spannend opzich maar ik zou niet willen dat het een soort live verslag wordt van de bevalling, of dat mensen dan van je verwachten dat je ze van iedere stap op de hoogte houdt of hier zelf steeds om gaan vragen.
     
    Lies1611 vindt dit leuk.
  9. Loveischocola

    Loveischocola VIP lid

    11 jan 2019
    12.268
    12.640
    113
    Vrouw
    Handig als profielfoto :D
     
    Spectre, Friezin87, RLSD en 3 anderen vinden dit leuk.
  10. Ellen1989

    Ellen1989 Bekend lid

    21 dec 2009
    636
    265
    63
    Vrouw
    Militair
    Tilburg
    Hallo dames,

    Ik lees af en toe al eens mee, maar wil me hier nu ook graag bij toevoegen.
    Ik ben inmiddels 36+5 en uitgerekend op 26 december. We verwachten en meisje en het is ons 3e kindje.
     
    Kaaat, RLSD, Tuttebelleke en 4 anderen vinden dit leuk.
  11. Soturi

    Soturi Fanatiek lid

    24 sep 2016
    3.622
    3.551
    113
    Vrouw
    Hier zullen in principe alleen schoonouders weten als het zover is. Schoonmoeder zal hier in huis komen voor onze oudste. Schoonvader zal ons naar het ziekenhuis rijden aangezien mijn vriend geen rijbewijs heeft. Dus het is wel noodzakelijk dat zij weten wanneer het begonnen is.

    De rest hoort het wel als ik eraan toe ben. En dat zal waarschijnlijk zijn als ik al bevallen ben. Ook ik heb geen zin om iedereen maar te moeten updaten.
     
    Lies1611 vindt dit leuk.
  12. JupitR

    JupitR VIP lid

    13 mei 2020
    6.808
    7.451
    113
    Vrouw
    Maar wat jij beschrijft is toch heel anders dan hinten of de bevalling al is begonnen? Ik moet zeggen dat ik sowieso niet hou van dat indirecte gevraag. Zeg gewoon wat je bedoelt, vind ik altijd. En ik vind inderdaad ook dat je moet weten aan wie je het vraagt, en niet richting iedereen een nieuwsgierig aagje uit kunt hangen ;)
     
    Kaaat vindt dit leuk.
  13. Tuttebelleke

    Tuttebelleke Fanatiek lid

    19 mei 2017
    3.615
    4.029
    113
    Vrouw
    @Ellen1989 hoi! Jij bent er al bijna!

    Als hier de bevalling begint, zullen mijn ouders op de hoogte zijn; zij passen dan op dochter. Ik verwacht dat mijn moeder dan direct iedereen gaat appen die ze in haar contactlijst heeft :rolleyes:
     
    Ellen1989 vindt dit leuk.
  14. Mammavantwee

    Mammavantwee Niet meer actief

    Ik wil nu graag weer thuis. Wel met de gedachte dat als het niet fijn voelt naar het ziekenhuis ;)! Ik vond het heel fijn, en zeker als alles goed gaat is het lekker. Ik heb ook in m'n hoofd wat allemaal mis kan gaan, had ik bij m'n zoontje ook. Op het moment zelf dacht ik daar niet meer aan, en gaf de verloskundige me ook heel veel vertrouwen. Ze is ook niet meer weggegaan, toen ik het aangaf dat ik het fijner vond dat ze bleef! Dat moet ik wel echt hebben hoor, ik zou het niks vinden om het zonder vk te moeten doen en dat ze pas op het eind komt ;).

    Ik heb m'n tweeling zusje die ik altijd kan bellen, dus als de kids wakker worden of het is overdag dan komt zij :)
     
    JupitR vindt dit leuk.
  15. Lies1611

    Lies1611 VIP lid

    3 jun 2013
    7.157
    3.185
    113
    Welkom @Ellen1989 ! Leuke dag om uitgerekend te zijn:cry:

    Zo ik zit weer in het zkh, ben benieuwd!
     
    Ellen1989 vindt dit leuk.
  16. spannendetijden

    spannendetijden Fanatiek lid

    9 jun 2008
    4.817
    830
    113
    medewerkster management ondersteuning ( en daarbij
    bij mn grote liefdes
    Lijkt me prachtige ervaring!! alleen ik weet van mezelf dat ik niets en niemand om me heen wil (ja mn man en vk) en al helemaal geen herrie ... denk dat ik helemaal panisch zou worden en niet kan ontspannen met de drie draken beneden! :eek:
     
    Lies1611 vindt dit leuk.
  17. spannendetijden

    spannendetijden Fanatiek lid

    9 jun 2008
    4.817
    830
    113
    medewerkster management ondersteuning ( en daarbij
    bij mn grote liefdes
    Hier wordt het weer een zh bevalling
    Vind dat zelf wel erg prettig eigenlijk.

    Mijn ouders waren elke keer nog op de hoogte, zij zijn de oppas!
    (En bij de oudste lag ik 2dagen in zh en zorgden zij voor de hond)
    Ook mn beste vriendinnen wisten t elke keer wel. ik en manlief lagen/zaten gewoon met hun en hun mannen te appen en op het moment dat t heftiger werd/sneller ging legde we de telefoon gewoon weg en had ik niet eens door dat er geappt was.
    En toen ik weg was voor ruggenprik appte hij ze weer om ze op de hoogte te brengen en te zeggen dat we even “uit de lucht” gingen
     
    Mammavantwee vindt dit leuk.
  18. Lies1611

    Lies1611 VIP lid

    3 jun 2013
    7.157
    3.185
    113
    @spannendetijden hier ook de 3e zkh bevalling.

    Bij de eerste medische indicatie gekregen al vanaf het begin, de tweede had in het vruchtwater gepoept dus ben toen op het laatst medisch geworden en nu dus door mn hoge bloeddruk ook weer medisch.. maar wilde sowieso bij alle drie in het zkh bevallen. Wat lijkt het me een drama om met persweeën nog met de auto of ambu naar het zkh te moeten :roflmao:
     
  19. Ellen1989

    Ellen1989 Bekend lid

    21 dec 2009
    636
    265
    63
    Vrouw
    Militair
    Tilburg
    @Lies1611 ze mag van ons inderdaad wel wat eerder komen :rolleyes:
    M'n vader is al jarig op de 24e en m'n moeder de 25e.

    Hier wordt het ook een bevalling in het ziekenhuis, door complicaties bij de vorige bevallingen. M'n ouders bel ik zodra het begonnen is, die komen oppassen op de jongens.
     
    Lies1611 vindt dit leuk.
  20. Mammavantwee

    Mammavantwee Niet meer actief

    Nee snap ik ook wel. De oudste was toen nog geen 1.5, die heeft m'n zus achter Nijntje gezet en ik heb niks of niemand gehoord :p.
    Ik moet nu maar zien hoe het loopt, laat het op me af komen en anders is er altijd zo wat geregeld voor de kids dat m'n zusje ze komt halen :)
     
    spannendetijden vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina