Hoe gaat het bij jullie? hier ook geen goede echo gehad. Afgelopen woensdag was ik naar mijn mening 6,4 en heb vroeg positief getest dus zou niet veel kunnen verschillen en ook geen late innesteling dus.. Helaas was op de echo iets te zien wat bij 5 weken hoort. Ik houd nog een beetje hoop, maar probeer ook echt logisch te redeneren. moet donderdag weer terugkomen. Dat wordt de doorslaggevende echo.
Oh wat heftig, hoop dat het toch allemaal goed blijkt te zijn ♡ Hier vandaag op 11dpo weer negatief getest
Nee niet echt, dankje hierna ronde 6. Als het dan niet is gelukt toch even naar de huisarts. Omdat we zelf ZI moeten doen, misschien dat ze dan wel al wat eerder willen helpen? We will see..
Dank je wel lieve meiden. Hoe gaat het met jullie? @Savera ik denk dat het idd goed is om naar de huisarts te gaan. Niet geschoten is altijd mis. Ik hoop dat ze in jullie situatie misschien wat sneller kunnen handelen.
Ik hoop het ook voor jullie. Je bent al zo gericht bezig, het kan bijna niet dat je dan nooit zwanger raakt als beiden helemaal gezond zijn.
Hier de eerste hormoonkuur achter de rug. Ben een hormonster geweest de afgelopen dagen haha nu aan het wachten of het aan slaat en of er een eisprong van komt.
Hier hopelijk vandaag mijn ei, mag van de dokter volgende week prikken op progesteron, dus even mijn temp stijging afwachten en dan afspraak maken om te prikken
Ah nee he wat naar! Nu zit je helemaal in de onzekerheid.. Hopelijk hebben ze zich gewoon vergist of zagen de het niet goed!
Fijn dat je mag prikken, hopelijk geeft dat een beetje houvast. Wil de huisarts ook niet verder bloedonderzoek doen? ik zie dat jij ook een miskraam hebt gehad, wat klote veel miskramen in dit groepje hier geweest.. hopelijk word dit een betere maand!