Mijn zoon baalt als een stekker! Eindelijk, EINDELIJK, mag hij afrijden! (Vind hij) op woensdag. En nu is hij verkouden. Hij wilde zich eerst niet testen: "zal je zien, ben ik net diegene die een valspositieve testuitslag krijgt." Nu wil hij zich wel laten testen, maar is erg bang dat hij ondanks een negatieve uitslag toch niet af mag rijden. Hij is behoorlijk hees, dus zodra hij 1 woord zegt is het duidelijk dat hij verkouden is. We hebben nog 2 dagen. Wie heeft tips om snel van je heesheid af te zijn. (Er van uitgaande dat het geen corona is) Hij gaat morgen voor een test. Is een testuitslag van de GGD voldoende? Of zou hij er een met een certificaat moeten hebben, net zoals bij vliegreizen? Wie heeft tips??
Maak een testafspraak en bel morgen de rijschool om te overleggen. Zij zullen hun regels hierin beter kennen dan wij op het forum.. Denk dat je tegen hen wel zo open en eerlijk moet zijn. Hoop dat hij af mag rijden! Ohja. En als ik hees ben gorgel ik 2x per dag met zout water. Helpt bij mij vrij snel.
Ojee dat is zeker balen. Ivm de heesheid veel drinken, thee, water. Er zijn ook tal van middeltjes in de handel tegen heesheid maar de beste remedie is rust houden dus zo min mogelijk praten. Isla pastilles en dropjes. Als zijn test negatief is en hij wordt niet zieker dan mondkapje op en gassen maar Ik zal duimen dat die negatief zal testen en zal slagen voor zijn rij-examen. Succes!!
Hij heeft app-contact gehad met zijn rijinstructeur. Die zegt het eigenlijk ook niet te weten. Die adviseerde om het CBR te bellen voor overleg. Dat gaan we morgen doen. En inderdaad testen om zeker te weten of het een gewone verkoudheid is of niet.
En om snel van de verkoudheid af te zijn: vitamine c + paracetamol zakjes. Van die zooi die je met heet water inneemt. Werkt bij mij altijd super goed en super snel.
Citrosan idd! Én even bellen met CBR. Maar als al dat je dat ging doen. Ik neem aan dat je met een negatieve test mag gaan. Succes!
Er staat duidelijk op de site van cbr dat je o.a. met verkoudheidsklachten thuis moet blijven. Ze zijn nu erg streng. Je mag Zelfs niet afrijden als je vanaf oktober tijdens rijlessen geen mondkapje gedragen hebt.
Heb ik inderdaad ook gelezen. Dus ben bang dat het verzetten wordt Maar ik heb wel begrepen van de rijinstructeur dat je dan wel voorrang krijgt, dus redelijk snel weer op kan. Het mooiste zou zijn dat woensdag de verkoudheid over is....
Onze zoon rijdt al vanaf mei met een mondkapje op, dat wilde die rijschool toen zelf al graag. daarna is het verplicht geworden, vanaf oktober, voor iedereen. CBR stelt deze regels zelf, omdat ze heel erg voorzichtig zijn. Ze waren in maart april ook al een tijd dicht. Ook hun eigen regel, dit moest niet van de overheid. onze zoon mag zaterdag afrijden, hoop dat het verkouden, keelpijn etc deze week nog even weg blijft uit ons huis.
Ziekenhuis is ook streng, daar mag mijn PEUTER zelfs niet komen met een snotneus. Dan mag het alleen als hij negatief getest is (ggd is prima) Ik mag toch aannemen dat ze een negatieve test accepteren dan bij het CBR? CBR heeft wel vaker afwijkende tenenkrommende regels idd.
Bij een negatieve test zou ik gewoon doen alsof je neus bloed en zonder het te melden naar het examen gaan. Hoe weet de examinator nou hoe je zoon normaal klinkt? En wie weet zijn de regels van het CBR streng maar vindt de examinator het geen probleem.