Is dit herkenbaar voor iemand misschien? sinds een week heb ik echt meeeega hoofdpijn! Vooral als ik wakker word/opsta en savonds. Bij bukken vergaat de wereld zo’n beetje. Naar mijn weten heb ik dit nog nooit eerder zo heftig gehad.. Dacht, misschien herkenbaar voor een ander hier...
Ik, maar ik heb gewoon zonder zwangerschap migraine, en nu in mijn zwangerschap heb ik het ook. Bonzende koppijn, en indd bij het bukken of uberhaupt bewegen is het verschrikkelijk. Ik word er ook heel misselijk bij en moet overgeven dus ik lig altijd hele dagen in bed als een mol. Ik heb medicatie tegen migraine en die mag ik nog nemen nu, maar dan neem ik altijd maar een kwartje van de pil ipv een hele en dat helpt om het scherpe randje er af te krijgen. Anders voelt het voor mij niet fijn het idee dat ik medicatie neem en de baby het ook krijgt
Ja ik. Liep al een week met barstende koppijn en je mag alleen pcm. Vk gebeld, werd niet teruggebeld. Weekend in. Zorgen tot en met (pre-eclampsie..) en gister kwam de fysio en die zei dat mijn nek zo hard al beton is. Ze heeft t los gemaakt en dat heeft wel iets geholpen, maar tis nog niet over. Vreselijk!
Hmmmm ja ik heb ook migraine, dan zie ik werkelijk niets. Maar dit is nog eens tig keer erger voor mn gevoel.. en ook veel langer. Echt bizar, ken het ook niet vd andere zwangerschappen ... Naja ben ook maar aan de paracetamolletjes geslagen... je mot wat Maar “fijn” dat wel wat herkenbaar is ...
ohjeee.... hoezo tot pre eclampsie? soms denk ik hier idd dat het ook wel eens dat het allemaal zorgen en stress zijn ofzo.. Bewust/onbewust. Lastig! naja we zijn bijna op de helft Kunnen we godzijdank gaan aftellen hahaha
De telefoniste van de vk zei; hoe is je bloeddruk want misschien heb je wel pre-eclampsie. Jemig mens. En daarna gewoon niet terugbellen hé! Ik heb pas weer de 31e controle. Als ik het eerder weer zo erg wordt ga ik echt zeuren om een extra controle. Gelukkig gaat t nu beter, maar wat een hel!
Lekker verhaal @Maan84 in plaats van dat ze zegt “kom maar langs dan meten we je bloeddruk even” gewoon niet meer terugbellen Ik heb ook veel hoofdpijn gehad. Ik kon zelf even mijn bloeddruk checken (want de 29e pas weer controle). Bij mij had het vast met zorgen en stress te maken haha. Maar zonder gekheid, hoofdpijn is echt rot! Ik hoop dat jullie er snel vanaf zijn.
Oh, das beroerd en slecht van ze zeg! Oops... Wat een verschil in praktijken/ mensen he... je moet ze maar net treffen Fijn dat nu iig weer beter gaat
Hoofdpijn heb ik nu ook wel meer. Komt bij mij uit mn nek. Als je er gevoelig voor bent kan het helpen om regelmatig je nek even te rekken. De beste manier om dat te doen is "onder je oksel kijken". Je zit gewoon met je armen naar beneden, draai je hoofd iets naar links tot je neus net voor je schouder is en dan langzaam naar beneden kijken. Als je een fijn gevoel in je vingers hebt kun je daarbij licht wrijvende bewegingen van je achterhoofd naar beneden maken (richting je schouder, probeer te voelen hoe de spier loopt en die te volgen). De druk die je daarbij zet mag je wel voelen, maar niet echt zeer doen.
Dat ga ik zeker doen. Ik had al geprobeerd te stretchen maar niets hielp. Die extreme angst dat t misgaat wordt ook maar niet minder Hebben jullie je verlof al vast staan?
Ik werk als ZZPer, dus kan nog niet zo veel vast leggen. Ik verwacht tot een week of 4 voor de bevalling sowieso nog door te kunnen werken. Na de bevalling wil ik ook zo snel mogelijk weer wat lesjes geven, beetje het eea oppakken zodra het gaat. Mijn ZEZ uitkering kan ik vanaf 24 weken zwangerschap aanvragen.
Heb je nog gekeken naar een vervangster? mijn advocate is ook zwanger, zij doet alleen nog bureauwerk. Ik denk dat ik dat ook blijf doen. Ik merk dat ik nu wat meer balans vind. Anderzijds wil ik misschien ook wel stoppen als zelfstandige. Ben enorm in dubio.
Ik heb iemand die een deel van mijn werk over kan nemen. Ze kan en mag (wegens opleiding) niet alles, maar kan een deel van mijn klanten wel helpen met waar ze mee bezig zijn. Bem bezig met een concept trainingsschema en opnemen van wat beeldmateriaal zodat mn klanten ook even zelfstandig vooruit kunnen. Dat twijfelen over als zelfstandige doorgaan ken ik wel hoor. Maar ik pas ook niet lekker als loondienstmedewerker. Ga me frustreren als anderen een lager werktempo hebben en/of er met de pet naar gooien.
ik doe kantoor werk... en dan denk je ahhh dat is de hele dag zitten.. maar dat is ook echt belastend voor je bekken! Vorige zwangerschappen ook eerder 50% ziek gemeld omdat ik zoooon pijn aan mn stuitje had, kon niet meer fatsoenlijk aan de eettafel savonds zitten. Als de pijn er eenmaal is dan gaat die ook niet meer weg, ook niet met een uurtje lopen. Begin nu al te merken dat de houding 8 uur aan een stuk niet goed voor mn bekken is.. Die afwisseling is zo belangrijk maar die krijg ik niet in mijn werk.. Dus ben benieuwd wanneer ik er echt last van ga krijgen! Respect hoor voor al die dames die het volhouden te werken tot 36 weken!
Hebben ze op jouw werk (of misschien jij nu thuis) geen mogelijkheid om ook een sta werkplek te creëren? Mijn stiefmoeder is rugpatient en had dat bij haar kantoorbaan, werkte voor haar wel fijn.
O jawel op kantoor hebben we inderdaad hoog laag bureau's maar stil staan word ik helemaaaaal gek haha.. Wij zitten al van maart thuis dus heb een werkplek op de zolder bij mn ouders gemaakt. Ik werk op een servicedesk, denk aan callcenter werk.. dus kan ook niet even weg lopen, is de ene telefoon na de ander.. Achja het is wat t is! En we zien wel wanneer ik t niet meer trek..
Probeer toch dat moment voor te blijven, dat je het niet meer trekt. Dus toch even een andere houding, ander rondje lopen whatever. Er zijn ook verschillende oefeningen die je achter je bureau kunt doen. Soms (maar overleg dit met een deskundige) kan bijvoorbeeld een uurtje/half uurtje op een wiebelkussen (op je stoel) heel fijn zijn. Je mag niet bewust je buikspieren trainen, maar hebt wel je core nodig om nu je bekken goed te houden en straks bij de bevalling. Met zo'n kussen werk je onbewust en indirect in. De hoeveelheid tijd is echter enorm persoonsafhankelijk, dus daar kan ik je zo via internet geen nuttig advies over geven.
Haha waarschijnlijk ga je me nu uitleggen... maar als ik aan callcenter werk denk, denk ik vooral idd aan telefonische contacten en niet veel computer? Ofwel, kun je het evt noet afwisselen met liggend op een bed?
Jeetje wat vervelend nina! ik heb al weken last van mijn bil. Aan 1 kant. Het doet zeer met lopen of bewegingen. Ene dag is t bijna weg en andere dag is het volop aanwezig. Heel raar. Echt geen idee wat het is!
Sorry dames heb nog niet alles gelezen. Mijn bloeddruk is te laag met als gevolg flauwvallen. Voor de zekerheid ook nog even een ijzer check. Ik groei in omvang maar val af in gewicht. Ik geef niet over o.i.d dus daar komt het niet van. Gelukkig nog niet te veel, maar met het kindje wat nu zwaarder wordt moet het afvallen wel gaan stoppen komende weken. Met de aanhoudende beperkingen is weer aan het werk mogen nog zover weg dat het roer omgooien nu steeds dichterbij komt. Maar dat is met een kleine op komst toch wel lastiger vooruit kijken. Ik heb er nog geen stres van maar weet wel zeker dat ik niet geschikt ben om een 'stay at home mom' te zijn. Eerst mij weer fit voelen. Hopelijk voelen jullie je allemaal beter. Nog even en dan zijn we op de helft.