Uitgerekend 1 t/m 15 april 2021

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Judith01, 26 jul 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jiji

    Jiji Actief lid

    5 feb 2018
    269
    124
    43
    Vrouw
    Inmiddels weer beweging gevoeld maar inderdaad het had niet langer moeten duren, weet jij hoe ver de placenta van de uitgang ligt? Ik krijg een extra echo bij 32 weken nu..
     
  2. moby123

    moby123 Fanatiek lid

    19 nov 2015
    1.040
    271
    83
    NULL
    België
    Fijn dat je weer beweging voelde, het kan je snel onzeker maken hè. Bij mij ligt de placenta deze keer vrij hoog vooraan, dus niet bij de uitgang gelukkig. Op zich is het wel fijn toch dat je een extra echo krijgt voor de zekerheid.
     
  3. Jiji

    Jiji Actief lid

    5 feb 2018
    269
    124
    43
    Vrouw
    @moby123 Ja dat vind ik ook erg prettig. Ga je wel een pret echo nog doen? Hoorde dat een 3D echo bij ons ook wat lastiger kan zijn hierdoor
     
  4. Koffiepot

    Koffiepot Actief lid

    15 okt 2020
    104
    88
    28
    Vrouw
    Heb dat er ook bij gezegd, hadden ze geen boodschap aan.

    Mijn suikertest moet volgende week in het zh. Nuchter melden om 8.35, drankje en bloedprikken. Duurt naar mijn weten ook 2 uren. Wordt een straf aangezien ik sochtends vaak 6 uur al parraat ben en dan echt zin heb in kntbijt en bak koffie
     
  5. moby123

    moby123 Fanatiek lid

    19 nov 2015
    1.040
    271
    83
    NULL
    België
    Ik laat geen pretecho doen, maar ik krijg op 32 weken bij de gyn ook een echo.
     
  6. Koffiepot

    Koffiepot Actief lid

    15 okt 2020
    104
    88
    28
    Vrouw
    20201209_194535~2.jpg Mijn placenta ligt op de rug, maar ook te dicht bij de baarmoeder. Bij 30w extra echo.
    Krijg ook extra groeiechos vanaf de 28w.
    Miss omdat ons kleintje wat klein is? Weet t eerlijk gezegd niet meer, maar ben er niet rouwig om (extra echos dan)
     
  7. moby123

    moby123 Fanatiek lid

    19 nov 2015
    1.040
    271
    83
    NULL
    België
    Ja zo was het ook bij mijn eerste zwangerschap. Ik vond dat nuchter zijn ook een dingetje toen. Nu moet ik niet nuchter zijn, jeej. Enkel bij een afwijkende glucosetest doen ze hier de ‘langere’ test nog blijkbaar.
     
  8. linatje

    linatje Actief lid

    11 okt 2010
    439
    272
    63
    NULL
    NULL
    Ik snap het, hoop dat het tijdens je zwangerschap mooi dicht gaat groeien.
     
  9. LiefenLeed

    LiefenLeed Fanatiek lid

    4 mei 2017
    1.275
    1.030
    113
    Hier ook een voorliggende placenta. Voel hem wel met regelmaat. Maar dat is ook pas sinds 2-3 weken :)
    Kan het soms zelfs aan de buitenkant zien. En mijn man kan het ook al enige tijd voelen. Hij lijkt ook al een beetje een patroon van wakker zijn te hebben.

    Mijn placenta ligt gelukkig niet te dicht bij de uitgang. We krijgen dan ook enkel met 30 nog een echo.

    Inmiddels al wel een beetje bezig met kleertjes en spulletjes voor het kamertje! Zo fijn om mee bezig te zijn :)
     
  10. Salvatore

    Salvatore Fanatiek lid

    3 jan 2018
    1.008
    818
    113
    Vrouw
    Een dorpje bij Utrecht
    Hey allemaal, ik vergeet veelal dit forum en moest weer veel bijlezen.

    @Appelflapje ik hoop dat het allemaal goed komt met het gaatje.

    Ik krijg met 28 en 32 weken weer extra groeiecho's. Enerzijds vanwege mijn bmi en deze keer ook door de geschiedenis van mijn vorige zwangerschap.
    Eerste week van januari de suikertest en dan checken ze ook meteen de rhesus factor van de baby. Vorige keer heb ik prikken gehad omdat mijn zoontje een positieve factor heeft en ik negatief.
     
  11. Rizzie

    Rizzie Actief lid

    11 okt 2011
    469
    68
    28
    Groningen
    Ik voel hem veel en goed en elk dagdeel wel, op dagen dat ik mega stress heb voel ik hem amper. Krijgt ie toch wat van mee dan denk ik.

    Ik krijg ook groeiecho's al vind ik de reden wat vaag, al mijn kinderen waren rond de 4250 gram op de tweede na, die was 3100. bij de tweede deden ze groeiecho's omdat ze bang waren dat hij te groot zou zijn en nu willen ze ze ineens doen omdat de tweede zo licht was. Nou ja maakt me ook niet uit, een paar extra echo's zijn nooit weg, toch blijft het vaag hahaha.
     
    Salvatore vindt dit leuk.
  12. moby123

    moby123 Fanatiek lid

    19 nov 2015
    1.040
    271
    83
    NULL
    België
    Hahaha! Dan zijn ze extra zeker dat alles goed is, toch? :roflmao:
     
  13. LiefenLeed

    LiefenLeed Fanatiek lid

    4 mei 2017
    1.275
    1.030
    113
    #2273 LiefenLeed, 12 dec 2020
    Laatst bewerkt: 12 dec 2020
    Inderdaad wel vaag...
    Of loop jij bij de gynaecoloog? Die hebben volgens mij weer andere protocollen dan een verloskundige.

    Bij mij eerste liep ik bij de gyn, baby had een te kleine buikomvang. Elke 2 weken echo’s...uiteindelijk geboren met 3630 ;)

    Baby 2 was 3085 en Baby3 4320 :rolleyes:
    Laatste twee onder begeleiding van verloskundige. Nu ook, maar heb nog niks gehoord over extra groeiechos. Maar ben ook al 8 weken niet meer bij de verloskundige geweest.
    Wel tussendoor een telefonische afspraak, en een afspraak kwam te vervallen ivm de 20weken echo gaf ze aan. En voel me goed dus :thumup:
     
  14. lotsoflove

    lotsoflove Actief lid

    20 dec 2012
    329
    157
    43
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Dat moet ik nog gaan zien. Aan de vk zal t niet liggen. Maar mijn ervaring met de vk in het zkh of de gynaecologen is dat zij een stuk minder flexibel zijn...

    @Mooncalf was er al bang voor. Ik vind dat echt wel belachelijk..

    @Appelflapje wat schrikken joh! Kan me goed voorstellen dat je roze wolk ver te zoeken is ineens! Sterkte met het afwachten!

    Voor wat betreft de groei van de baby, ik zou niet te al teveel waarde hechten aan groei echo's. Bij mijn eerste was er bij alle echo's niets aan de hand, ook bij de groei echo's niet. Tot de dag vóór de bevalling riepen ze nog dat het een heel gemiddelde baby ging worden. Een dag later bleek hij toch echt 10 pond rond te zijn! Sindsdien worden ze iedere keer enorm ingeschat en worden ze steeds kleiner (9 en 8 pond). Kortom ik neem de metingen met een kilootje zout :D
     
    Salvatore vindt dit leuk.
  15. LiefenLeed

    LiefenLeed Fanatiek lid

    4 mei 2017
    1.275
    1.030
    113
    Hoe gaat het met iedereen? :)
     
  16. Appelflapje

    Appelflapje Bekend lid

    1 aug 2013
    761
    678
    93
    verpleegkundige
    @LiefenLeed hier afwachten tot mijn echo volgende week. Ik ben wel al heel erg gerustgesteld ondertussen, hoor zoveel verhalen, collega's die kindjes hebben die geboren werden met een gaatje en waarbij het vanzelf dichtgroeide,.. m'n zus, m'n moeder, m'n vrienden, iedereen stuurt me wel ervaringen door van kennissen, dus ben al een heel stuk kalmer. Ik voel onze jongen ook constant lekker schoppen.

    Hoe is het met jou?
     
  17. LiefenLeed

    LiefenLeed Fanatiek lid

    4 mei 2017
    1.275
    1.030
    113
    Met mij gaat het ook goed. Morgen nog een laatste dagje werken en dan 2 weken vakantie :D

    Gisteren bij de verloskundige geweest. Zag er allemaal goed uit. Kindje ligt nog wel in stuit. Maar dat komt vast goed :)
     
  18. moby123

    moby123 Fanatiek lid

    19 nov 2015
    1.040
    271
    83
    NULL
    België
    Hier gaat ook alles goed, het is wel behoorlijk druk geweest. We hebben een aantal nieuwe (kleinere en mobielere) meubels in de woonkamer geplaatst om meer plaats vrij te maken voor de baby binnenkort. Bovendien heeft mijn man het in zijn hoofd gekregen om nu plots te beginnen aan klussen die eigenlijk al jaaaaaren hadden moeten gebeurd zijn, ik denk dat hij last heeft van nesteldrang! :roflmao: Dus gisteren begon hij ineens in de veranda een venster uit te breken en gaat daar deze week normaalgezien een buitendeur in de plaats komen na wat slijpwerk. ik laat hem maar begaan. Het probleem bij hem is meestal dat de grote breekklussen snel in orde zijn, maar voor de afwerking heeft hij meestal geen zin meer :rolleyes: Maar goed...we zullen zien, hij bedoelt het goed :) Ik heb dus wel holderdebolder heel die ruimte toch maar leeggemaakt ( en die stond VOL met al het buitenspeelgoed en dergelijke van de dochter), want dat uitslijpen gaat veel stof maken vrees ik. Dus gisteravond lag ik plat van de rugpijn, haha. Gelukkig gaat het vandaag alweer wat beter.

    Vorige week donderdag heb ik dus het kinkhoestvaccin gekregen, ik heb 3 dagen een pijnlijke arm gehad, maar voor de rest viel het best mee. Als je rechtshandig bent dus best links laten zetten ;)
     
  19. Appelflapje

    Appelflapje Bekend lid

    1 aug 2013
    761
    678
    93
    verpleegkundige
    Haha herkenbaar! Van mezelf dan, ergens vol goeie moed aan beginnen en de afwerking laat op zich wachten ;)
    Wel fijn dat hij ook nesteldrang heeft :roflmao: hier ook hoor, 2de kinderkamer wordt nu ook geschilderd zodat het een logeerkamer kan worden, zo staan de 2 kamers boven eindelijk netjes. Babybedje, buggy (Bugaboo), verzorgingstafel,... zijn afgelopen weekend verhuisd, gekregen van zus en schoonzus. Tweedehands maar in heel goede staat en ook onze smaak, dus waarom niet!

    Wat kleertjes meegebracht van Zeeman! Ze groeien er toch zo snel uit.. en ben gek van okergeel en roestbruin (op foto lijken ze wat feller)
     

    Bijgevoegde bestanden:

    lotsoflove vindt dit leuk.
  20. Appelflapje

    Appelflapje Bekend lid

    1 aug 2013
    761
    678
    93
    verpleegkundige
    Trouwens, wat vinden jullie hiervan? Overdreven? Het is een sensormatje om in de maxicosi te leggen, geeft een seintje naar een app op je telefoon wanneer je baby er in zit, om hem/haar bvb niet te vergeten in een snikhete auto.. ik ben als de dood voor die verhalen in de zomer.
     

    Bijgevoegde bestanden:

Deel Deze Pagina