Nee, hoe moet dat met mensen die dat niet zomaar hebben liggen? Nou is dat geen probleem, maar het is zo'n gedoe om dat geld dan weer terug te krijgen. Ik wacht tot ik de machtiging binnen heb en dan ga ik het ophalen, hopelijk morgen want ik heb nog 1 bus voeding staan.
Hier is de kerstviering verplaatsen niet gelukt, maar hij gaat gewoon in zn foute kersttrui naar school. Hij leefde daar zo naar toe, dus dan maar morgen rest van de klas doet t ook zoveel mogelijk
Ik ben me een beetje aan het oriënteren in draagzakken, ik had bij N een draagdoek maar die is wel aan vervanging toe. Twijfel dus tussen draagdoek en draagzak. Wat hebben jullie gebruikt en blij mee en qua draagzak welke kan echt al vanaf newborn?
Hier de tula free To grow gebruikt met F. Super fijn!! Je kan deze aanpassen qua maat. Hij zit er nog in of in de todler (die is vanaf maat 68/74)
Ik heb mijn man naar de opvang gestuurd om W. weg te brengen. Ben zelf een klein beetje verkouden en ik heb geen zin in gezeur bij de opvang Die laatste dag opvang wil ik echt nog even meepakken...
Rekbare draagdoek van ByKay, heb daar echt veel plezier van gehad en nu in de aanbieding bij Wehkamp zie ik net
Ik heb zowel een draagdoek als draagzak gebruikt. Had niet geweten wat ik zonder moest de eerste weken haha. Heb een linnen doek van Yumi Baby, destijds nog Kleine Keutel. Verkopen ze niet meer geloof ik. En een draagzak van ByKay.
Pffff mensen, ik heb net weer even een lesje relativeren gehad. Ik weet niet of jullie bekend zijn met Stichting Living Memories, maar zij maken videoportretten van kindjes die ongeneeslijk ziek zijn en op korte termijn komen te overlijden, zodat hun familie een blijvende herinnering heeft. Ze hebben een prachtig ontroerend liedje gemaakt over sterrenkindjes en in de clip beelden zijn een aantal kindjes te zien van wie ze een videoportret hebben gemaakt. Zag ik zojuist voorbij komen op LinkedIn, zit nu een potje te huilen Het liedje is te horen en zien op https://www.stichtinglivingmemories.nl/nieuws/uniek-lied-over-ons-werk-altijd-bij-me
Heftig he. Stichting still vind ik ook zo'n mooi initiatief. Moeten we niet te veel over nadenken, maar fijn dat het er is voor de ouders van stilgeboren kindjes. Ik werk zelf in een kinderoncologiecentrum. Soms ook heel moeilijk!
Mooi dat ze dat doen. Kan er alleen niet naar kijken. Wij hebben zelf hele prettige ervaring met Make a Memory. Zij hebben prachtige foto’s gemaakt van ons meisje.
Wat een ontzettend gemis zal het voor jullie zijn, maar wat fijn dat jullie wel mooie foto's hebben van jullie meisje ♡
Nou V. zette vandaag heel voorzichtig voor het eerst wat losse stapjes. Ze gaat ineens ook heel zelfverzekerd langs de tafel, oversteken etc met steeds minder houvast of ondersteuning dus ik gok dat het rap gaat.